Şimdi Ara

Lamborghini Urus'un üretimi Nisan ayında başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lamborghini Urus'un üretimi Nisan ayında başlıyor
    Lamborghini'nin merakla beklenen SUV modeli ile ilgili ilk detaylar nihayet gelmeye başladı. Firma CEO'su Stefano Domenicali, Digital Trends ile yaptığı röportajda aracın seri üretim adının Urus olacağını oynaylarken, üretimin Nisan ayında başlayacağını müjdeledi.

Nisan'da başlayacak üretimde ilk etapta erken üretim versiyonların üretileceğini söyleyen CEO Domenicali, durumu "Bildiğiniz gibi, bu tamamen yeni bir süreç, bu nedenle ilk birkaç araba prototip olacak" sözleriyle açıklamış. Sant'Agata fabrikasının üretim kapasitesini 2 katına çıkaran İtalyan üretici yıllık üretimi 7.000'e çıkararak üretimin 3.500'lük kısmını Aventador ve Huracan modellerine geri kalan 3.500'lük kısmı ise Urus SUV modeline ayıracak.

Aracın off-road yeteneklerinden de bahseden Domenicali, Urus'un yeni Jeep ve Land Rover modellerine benzer bir şekilde farklı araziler için ayrı modlar önereceğini söylüyor. Aracın çift-turbo V8 motoruna ilaveten hibrit bir aktarma organının da ilerleyen yıllarda modele kazandırmayı beklediklerini söyleyen CEO, markanın supersport araçlarının hibrit sisteme geçmesine en az 3-4 senenin daha olduğunu da sözlerine ekliyor.

Röportajda CEO'nun yaptığı "önümüzdeki birkaç haftadır çok şey öğreneceksiniz" açıklamasına dayanarak, Lamborghini'nin en yeni modelinin seri üretim versiyonunun önümüzdeki ay Cenevre Motor Fuarı'nda tanıtılacağı düşünülüyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Lamborghini Urus Concept
    Lamborghini Urus Concept
    Lamborghini Urus Concept
    Lamborghini Urus Concept
    Lamborghini Urus Concept
    Lamborghini Urus Concept
    Lamborghini Urus Concept

• CEO eşlerine iyi haber
  • 1.4 fındıklı modeli cikarirlar mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu arabanın tasarımı daha güzel hem daha kullanışlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flegga34 -- 8 Şubat 2017; 19:26:18 >
  • Hayal bize

• Urus bu mu?

• Röportaj veren Domenicali ama koyduğunuz fotoğrafta Winkelmann var.
  • önü porsche arkası volvo gibi olmuş.

• Ön tampon ızgarası abartı olmuş.Göze bir garip geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 8 Şubat 2017; 20:23:27 >
  • lamborghini suv yapmasın ya. bi o kalmıştı kimliğini koruyan, onu da kaybettik
  • Cayenne, Urus, Levante, Bentayga...

Porsche, Lamborghini, Bentley ve Maserati derken bu listeye bir gün Ferrari, Bugatti, Pagani gibi safkan diye tabir edilen süper sportlarda eklenir mi acaba?

• Ooo hemen kaporoyu yatıralım :D

• butun firmalar muteahitlere suv cikarmaya basladi , bir benim suv model cikarma planim yok.Komik yani da sanki tum firmalar range rover sport alip on tamponu,farlari,izgaralari degistirip satiyormus gibi arabanin diger kisimlarinda tasarimsal bir fark yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lapatid -- 8 Şubat 2017; 22:45:17 >
  • lamborghini severim fakat bu aracın tipi hiç hoşuma gitmedi tipinide cayenne benzettim!
  • Bu ne yahu?
  • Leşş

• Lamborghini sin sen yaa çok düşünmene gerek yok. Normal tasarımını sadece yerden yükselt bu kadar.

• suv olayına girdiyse demek lamborghini paraya sıkıştı

porsche de kriz döneminde paçayı kurarmak için cayanne'ı çıkarmıştı
  • Ben sürdüm bu araçtan. O kadar ahım şahım güzel değil.

Asphalt 8 de var. Deneyin isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

Şu arabanın tasarımı daha güzel hem daha kullanışlı

kesinlikle
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.