Şimdi Ara

2019 Porsche 911 testler esnasında görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2019 Porsche 911 testler esnasında görüntülendi
    Güncel 991 kasa kodlu Porsche 911 serisi makyajlanalı çok uzun bir süre olmadı, ancak görülen o ki Alman üreticisi serinin yeni jenerasyonu üzerindeki çalışmalarını hızla sürdürüyor. Öncesinde yol testleri ve Nurburgring'de pist testi esnasında kameralara yakalanan yeni 911 bu defa da zorlu kış mevsimi testlerinde görüntülendi.

Testlerdeki haliyle güncel kasayla neredeyse aynı gözüken aracın şu an için sadece güç organları gibi temel sistemlerinin test edildiği düşünülüyor. Şu an için yeni nesille ilgili pek fazla bilgi yer almasa da en büyük değişimin aracın dış yüzeyinin altında gerçekleşeceği söyleniyor. Makyajlanan 991.2 ile tamamen turbo motor serisine geçen 911'in yeni jenerasyonla birlikte hibrit bir üniteye geçmesi bekleniyor. Her ne kadar bu söylenti Stuttgart tarafından henüz teyit edilmemiş olsa da, Panamera, Cayenne ve 918 gibi modellere baktıktan sonra hibrite geçmenin 911 için doğal bir adım olduğu söylenebilir.

2019 Porsche 911 testler esnasında görüntülendi
    Yeni nesille birlikte yeni bir modülar platfom kullanacak olan 911 serisi bu sayede daha fazla motor seçeneğine sahip olacak. Porsche'nin bir diğer modeli 718 Boxter ve Cayman'in yeni nesilinde de kullanılması beklenen bu yeni platformun yeni nesil Audi R8 ve yeni Lamborghini modellerinde de kullanılması bekleniyor.

• Hımm bu haberi gördüğüm iyi oldu. Bende aracımı geliştirmeyi düşünüyordum. Bisikletimi satıp üstüne biraz para eklersem belki bunu alırım.

• Zaten arabanın tasarımı 70 yıldır aynı olduğu için kamufle etmeye gerek görmemişler.

• Pek görüntülenmiş değilde bildiğin poz vermiş gibi duruyor

• Yırtıcı görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcuttan daha iyisini yapamamışlar bence özellikle arka kısımda saçmalamışlar...

• Anlaşılan şase ve aktarma organları test ediliyor veya da yeni motorlar belki. Dışına bakıp bir yorum yapmak doğru olmaz, çünkü kaporta halı hazırda kamuflaj bile olabilir. Mesela yeni İbiza, i20 kaportası altında test ediliyordu. Tip olarak çok farklı bir şey değil gelebilir. Bekleyip görmek en sağlıklısı olacak.

• Cayenne, Panamera ve Macan derken sonunda gerçek bir Porsche haberi gördük. Porsche sonunda ne olduğunu anlamış.

• İlk 911 tasarımını yapan adam dirilse (ki tahminimce ölmüştür) bayiye gidip 2019 modeli görse '' hangi yıldayız lan '' demez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm markalar üzerine koyarken Porsche nin muhafazakar duruşu çok ilginç değil mi? 2020 de bu araç piyasada olacak ama diğer markalar konsept olarak uzay çağı araçlarını o zamanlara saklıyor gibiler bu Halide çok iyi de sanki ön bölüme dokunuşlar gerekli gibi

• Haberin başlığında keşke 2019 yazmasaydın.

• "bunelan dünün aynısı"

• Midem bulandi bu vw grubundan bi alt yapi yapiyo 60 farkli modelde kullaniliyor yeter lan birak koskoca porsche yi kendi haline adam ne istiyosa onu yapsin.

• Dün , güncel kasaya denk geldim . Siyah... Yani bu haberdeki ile aynı görünüyordu .

O ne kalçadır arkadaş...

• Arkadaşlar her kişinin görüşü farklıdır saygı duyuyorum ama Porsche dendiğinde ilk önce aklıma o yuvarlak farlı 70 model 911 ler gelmiştir.Bence fazla kasa değişikliği yapmayarak birkaç makyajlama yapıp o ürünü sunmak onu daha değerli tutuyor.Bakın bir örnegi Mercedes Benz deki G kasaya Geçmişten günümüze Tüm G lerde değişen iç konsol motor şanzuman ve birkaç makyaj.Baktığımızdada çoğu suvdan daha değerli bir araç.90 model G kasayı 200Bin civarına satıyorlar

• 2019 olsada güzel aracın tasarımı
  • Ağa adam 911 i aynı tasarım diye eleştiriyor. İşte zenginin malı züğürttün çenesini yorar lafının vücut bulmuş şekli budur. Ulan Porsche bu daha sen adını yazarken google dan teyit ediyorsun doğrumu yazdım diye bi yavaş ol
  • Değişmesin zaten. Her serisi gibi yeni kasasının da mükemmel olacağına eminim!
  • quote:

Orijinalden alıntı: xnoname

Ağa adam 911 i aynı tasarım diye eleştiriyor. İşte zenginin malı züğürttün çenesini yorar lafının vücut bulmuş şekli budur. Ulan Porsche bu daha sen adını yazarken google dan teyit ediyorsun doğrumu yazdım diye bi yavaş ol

İkonik ve akılda kalan bir tasarımı var adamlar neden değiştirsin ki değil mi ? Porsche denince akıla hep aynı görüntü gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

Orijinalden alıntı: xnoname

Ağa adam 911 i aynı tasarım diye eleştiriyor. İşte zenginin malı züğürttün çenesini yorar lafının vücut bulmuş şekli budur. Ulan Porsche bu daha sen adını yazarken google dan teyit ediyorsun doğrumu yazdım diye bi yavaş ol

İkonik ve akılda kalan bir tasarımı var adamlar neden değiştirsin ki değil mi ? Porsche denince akıla hep aynı görüntü gelir.

Ya hadi polo ya golf e girip yazıyorlar anlıyorum da adam Porsche yazıyor bunu hem de 911 e :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.