Şimdi Ara

Google: Pixel serisinin üretimi durmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google: Pixel serisinin üretimi durmadı

Geçtiğimiz günlerde bir Reddit kullanıcısı, Telus isimli mobil operatörün kendisine aylar önce verdiği siparişinin Google Pixel XL'in artık üretilmeyecek olması nedeniyle iptal edildiğini belirten bir e-posta gönderdiğini söylemişti. Normal olarak 2016 yılının en beğenilen telefonlarının artık üretilmeyecek olması gündeme bomba gibi düştü.

Ancak bu tamamen doğru değil ve Google nihayet konuyla ilgili bir açıklama yapmış durumda. Görünen o ki Kanadalı telekom operatörü Telus'un stoktarı tükenmiş ve Google Pixel aktif olarak üretilmeye devam ediyor. Hatta bu tür bir satış beklemediklerini iddia ediyorlar ve bu yüzden Telus da dahil olmak üzere tüm distribütörler tedarik sıkıntısı yaşamaya başlamış durumda.

Ayrıca Bkz.YouTube'un mobil uygulamalarına 10 saniye ileri-geri alma özelliği geldi
    Google'dan bir yetkili yaptığı açıklamada "Kanada'daki Pixel XL talebi karşısında çok telaşlıyız. Telus'un şu anda Google Pixel XL için stokları yok. Perakende kanallarımız aracılığıyla envanteri yenilemek için ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz ve piksel üretiminin durdurulmadığını doğrulayabiliriz" dedi.

Şu andan itibaren Google, gelecekte diğer telefonlarında da bu tür problemler yaşanmaması adına stok üretimi ve dağıtımına daha fazla dikkat etmek zorunda. Öte yandan şirketin Pixel serisiyle ilgili gündemi canlı tutmak adına stokları kasıtlı olarak yavaş bir şekilde tazelediğine dair söylentiler var. Ancak bu ayrıntı henüz doğrulanmış değil.

• Altta dana gibi çerçeve, üstünde bir de sanal tuş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonda her şey çerçeve değildir. Gayet şık ve malzeme kalitesi ile rakiplerine göre daha kaliteli bir cihaz. Üstelik donanımın güçlü olması ve safkan Android olması da cabasi.

• O çerçeveye çadır bile kurarım ben Google, Sony gibi sapıtma haddini bil!

• Nexuslar iyiydi ama bunlar gereksiz pahalı

• Bilmiyorum ama sanki bu pixel serisi tutmayacak ,nexuslardan daha az satacak gibi bir his var içimde.

• yanlız önden bakınca hiç tip yok, sadece çerçeve, tipi bana samsungun çakma metal kasalı (parlak metal rengi boyalı, hani küçük küçük kırılıp dağılan çerçeveli) eski j serilerini anımsattı ya da daha eski bir seride olabilir.
    ama o telefonlarda altta tuşlar olduğu halde bu kadar çerçeve vardı.
    gerçekten google talep mi yetiştiremiyormuş, yoksa en fazla bu kadar satar deyip daha fazlasını talebe göre mi üretecekmiş?

• Htc iyi kazık atmış A9'dan kalan panellerde sensör ve kameranın yerini değiştirmiş, altta parmak izi konumlandirilan tuşu kaldırıp öylece bırakmış (A9 kullanıyorum memnunum . Habere çamur demesinler )

• Tasarim fail bu telefon da...

• güneş balçıkla sıvanmaz

• militare M kullanıcısına yanıt
    Tabi ki ama bu cihazda alt çerçeve haddinden fazla kalın. Asimetrik, bence estetiği bozuyor. Tuş vb olmayan alanın o kadar fazla olmaması gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: militare

Telefonda her şey çerçeve değildir. Gayet şık ve malzeme kalitesi ile rakiplerine göre daha kaliteli bir cihaz. Üstelik donanımın güçlü olması ve safkan Android olması da cabasi.

Buyrun siz alin o zaman. Vaadedilen ekran ne ise tamamini kullanmak isterim hani tus gizlenir felan derseniz onu her uygulamada yapamiyorsunuz onuda soyleyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

quote:

Telefonda her şey çerçeve değildir. Gayet şık ve malzeme kalitesi ile rakiplerine göre daha kaliteli bir cihaz. Üstelik donanımın güçlü olması ve safkan Android olması da cabasi.

Buyrun siz alin o zaman. Vaadedilen ekran ne ise tamamini kullanmak isterim hani tus gizlenir felan derseniz onu her uygulamada yapamiyorsunuz onuda soyleyim.

Kullanıyorum zaten. Siz diğer Android telefonunuzla güncellemeleri beklemeye devam ediniz. Daha birçok tel 7 almamış iken pixel yakın zamanda 7.1.2 sürümünü alacak.

• quote:

quote:

quote:

Kullanıyorum zaten. Siz diğer Android telefonunuzla güncellemeleri beklemeye devam ediniz. Daha birçok tel 7 almamış iken pixel yakın zamanda 7.1.2 sürümünü alacak.

Pixel modellerinin guncellemedeki avantajini bilmeyen kisi yoktur. Bana bunu soyleyip gulunc duruma dusurmeyin kendinizi. Eger azicik bilgin olsaydi dedigim konu ile ilgili cevap verirdiniz. Hadi simdi git kumunda oyna seni aşar bu konular.

• Terbiyesizlesme karsinda çocuk yok, begenmiyorsan baska tel kullan.

• quote:

Terbiyesizlesme karsinda çocuk yok, begenmiyorsan baska tel kullan.

Anlasildi, maluk kesimdensiniz kesin. Bunu bana siz mi soyluyorsunuz? Telefon onerisi alacağım son kisi siz olursunuz heralde. Yani sizi referans aldigimi felan dusunmeyin.

• quote:

quote:

Terbiyesizlesme karsinda çocuk yok, begenmiyorsan baska tel kullan.

Anlasildi, maluk kesimdensiniz kesin. Bunu bana siz mi soyluyorsunuz? Telefon onerisi alacağım son kisi siz olursunuz heralde. Yani sizi referans aldigimi felan dusunmeyin.

Çok da umrumdaydi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.