Şimdi Ara

PS4 Pro 'Boost Mode' ile Eski Oyunlarda Performans Artışı Sağlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Sony Interactive Entertainment bugün bir sonraki büyük sistem yazılımı güncellemesini tanıttı ve tanıtımında yer vermediği önemli bir detay ortaya çıktı. 

Rapora göre de bu güncelleme ile gelen 'Boost Mode', eskiden çıkmış ancak geliştiricileri tarafından PS4 Pro desteği sunulmamış oyunlarda performans artışı sağlıyor. PS4 Pro 'Boost Mode' için PSN'deki açıklama şu şekilde yapılmış. "PS4 Pro'nun (CUH-7000 serisi) sunulmadan önce piyasaya sürülen bazı oyunlar için daha yüksek frame rate de dahil olmak üzere gelişmiş oyun deneyimini yaşayın." 

Bu özelliği kullanmak için sistem menüsünden aktif edilmesini gerektiğini belirtelim. Ayrıca modun tüm oyunlarda kusursuza çalışmayabileceği ve beklenmedik durumlarda kapatılması gerektiği de belirtilmiş. Bu mod için birkaç video çekildi bile. Başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiniz. (Evil Within, Just Cause 3)

Kod adı Sasuke olan sistem güncellemesi 4.50 şu anda daha önce kayıt yaptıranlar ve seçilenler için betada bulunuyor. Tam sürüm çıkış tarihi açıklanmış değil. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

• Sony'e helal olsun adamlar yazılımla fps iyileştirme ile yama almayan PRO'da update ile turbo modu yapıyorlar.Ama koskoca MS zira yazılım devi ezik one fps iyileştirmeli update yapamıyor veya yapmak istemiyor.Her neyse Sony son zamanlarda yazılımda kendini geliştirmeye başladı.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Witcher 3'ü 60 fps oynatsın başka bir şey istemem.
  • Sasuke mi? Lead Developer animeci galiba.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım PC değil ki bu amacı oyun oynatmak olan bir alet de niye daha yüksek performans almak için ekstra bir ayarı açmamız gerekiyor. Direk normal PS4 oyununu da açsak ayarlasın kendi bizim ayarlara girip bir şey açmamıza gerek kalmadan.
  • CUH 7000 derken,Tüm serilerde olmayacakmı?
  • İlk PS4 alıp aynı ürünün %20 civarında daha iyisine tekrar aynı parayı belkide fazlasını vermek çok mantıklı gelmiyor. Bence hem sony hem microsoft daha güçlü bir konsol çıkarabilirdi. GTX 1080 deki grafikleri aynı fiyata beklemiyoruz ama yani böyle bir şey varken niye mahrum bırakıyor kaldı ki oyunların fiyat pc'den üç kat fazla. Amaç pc deki korsanla mücadele olabilir lakin bu kaçak elektrik bedelini düzgün ödeyen vatandaştan çıkarmaktan farksız kanımca... Hem üç kat para ver hemde pc deki grafiklere dibin düşsün... 2020 de bize GTX 1080 ayarında bir konsolu iteleyecekler. Olacak bu olacak. Bizde yazılımla turbo verdiler bize kıyak geçtiler diye avunacağız... Utanmadan birde remastered yapacaklar PS4 oyunlarına. Baksanıza topu topu 10 tane kaliteli oyun dışında Remastered oyunlar. Oyunlar çıkmadan PS4 pro çıktı. Birde şu VR meselesi var, VR'a özel oyunlara baktım, nitendo switch'in oyunları cidden daha eğlenceli gözüküyor. VR ile ne alakası var derseniz, VR için yapılan oyunlar konsolun gücünden gitmesin diye eğlenceye yönelik oyunlar olmuş ondan dedim. Umarım şaşırtırlar, umarım yanılırız... Şu pazarlama politikaları ceplere göze orantılı olarak göz dikme şeklinde olsa ne kadar güzel olur...

• Bloodborne'da fps artsın başka istemem. pls

• Güzel haber. Ben 8 ay ile kaçırdım ps4 pro'yu. Normal ps4 almasam kesinlikle pro alırdım. Ama şu an ps4'ün ile mutlu mutlu oynuyorum. Çok takılmıyorum öyle 4k, hdr,grafik farkları falan. Oyun ban keyif veriyorsa benim için tamamdır. Ps5 çıksın onu da hemen almam. Bakarsın 5 pro falan çıkar :D Hemen atlamamak gerek :D

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

CUH 7000 derken,Tüm serilerde olmayacakmı?

PS4 Pro'nun ilk serisi o kardeş, tabii ki ondan sonraki tüm serilerde de o özellik olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

CUH 7000 derken,Tüm serilerde olmayacakmı?</blockquote>

PS4 Pro'nun ilk serisi o kardeş, tabii ki ondan sonraki tüm serilerde de o özellik olacak.

abi okudugunu anlama oranı 0 şu ülkede valla bak .. 2 nizde anlamamışsınız.. ps4 pro çıkmadan önce çıkan oyunlar için gelen bir destekten bahsediliyor

• Bu olay ile birlikte bir çok oyunda sistem hatası çıkabilir ve ani kapanmalar söz konusu olacakmış gibi bir hissiyat veriyor

• Yalnız just cause 3'ü çözmüşse bu sistem efsane olur, just cause 3 ps4'ün açık ara en sorunlu ve berbat oyunu, videodan pek anlayamadım ama digitalfoundry rakamlarla açıklayacaktır merak ettim baya.
  • Adamsınlan sony LİFE İS BLACK TİGER'ı sayende kasmadan oynicaz merakla bekledigim tek oyun boyle oyunlara devam sonycim exc yapicaksan boyle yapican
  • Bunlar konsol değil artık normal bildiğin pc sadece yazılımı farklı o kadar... Hiç bir anlamı kalmadı konsolların.. Bu Pinky_Demon ne ayak ya ?

• Youtube üzerinde bir çok video var arkadaşlar boost mode ile ilgili.
    Witcher 3'ü 60 fps oynatıyor.Bir çok oyunda performans ve grafik gelişimi var GTA,BF4 vs.

• Benimde yşm 40 ama o arkadaş ayıp etti yok veled falan yakışmaz öyle sen çocuksun falan oyun oynamanın yaşı olmaz ben tüm konsolları kullandım hepsinin kendine göre iyi kötü yanları var benim 5 yaşindaki oglum x360da carbon oynuyor oyun oynamak eglenmek içindir 5 yasındakide oynar 60 yasındakike herkesin birbirine saygılı olması dileğiyle iyi oyunlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: stun

CUH 7000 derken,Tüm serilerde olmayacakmı?</blockquote>

PS4 Pro'nun ilk serisi o kardeş, tabii ki ondan sonraki tüm serilerde de o özellik olacak.</blockquote>

abi okudugunu anlama oranı 0 şu ülkede valla bak .. 2 nizde anlamamışsınız.. ps4 pro çıkmadan önce çıkan oyunlar için gelen bir destekten bahsediliyor

Abi orasını anladımda neden oraya CUH 7000 diye bir seri yazmışlar orasını anlamadım,Ne gerek vardı yazmaya, PRO yaz gitsin o zaman,İşte orada kafam karıştı neyse tüm serilerde olacaksa bi sıkıntı yok...
  • Bence sony nin pro alan oyuncuların gazını almak için çıkarttığı uyduruk bir mod gibi geldi.

• 2K kullanıcısına yanıt
    Sanırım sorunlara sebep olabileceği durumlar var. Diğer türlü çok saçma. Oyun oynamak için olan bir cihaza böyle bir mod konulmaz. Zaten tam performansıyla oyun oynatır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.