Şimdi Ara

Mass Effect: Andromeda - Ön Sipariş Bonusu Tanıtım Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
60
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Bugün, geliştirici BioWare ve dağıtıcı Electronic Arts Mass Effect: Andromeda'nın daha öncesinde duyurulan ön sipariş bonuslarını tanıtan bir video paylaştı. Ayrıca bu video ile az da olsa multiplayer moduna ait oynanış görme fırsatı yakalıyoruz. Ön sipariş bonusu içeriğine ve tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ön Sipariş Bonusu

-Deep Space Explorer Armor
    Bu çok özel zırh setiyle Andromeda Galaksisinin ücra köşelerine hazırlanın.

-Nomad Skin

-Multiplayer Booster Pack
    Takviye paketinizle çok oyunculu co-op moduna hızlı başlayın. 5x %50 XP Takviyesi (anında, karşılaşma başına 1 adet)

Mass Effect: Andromeda 21 Mart tarihinde Kuzey Amerika, 23 Mart tarihinde ise Avrupa bölgesi için çıkış yapacak. Oyunun çıkış yapacağı platformlar PlayStation 4, Xbox One ve PC.

• İlginç gerçekten. Oyunun çıkışına 1 buçuk ay kaldı ama hala şöyle uzun soluklu bir oynanış videosu yok (Ya da benim gözümden kaçtı). Acaba güvenmediklerinden mi, yoksa heyecanı kaçmasın sürpriz olsun diye mi diye düşünüyorum şöyle. Mass Effect yani bir de, EA için ciddi bir seri ve marka sonuçta.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ben oyununa oldukca guveniyorum cikisinda piyasaya damga vursun diye yapmiyorlardir.
  • Daha 2 ay var belki ondandır. Ben de bekliyorum şöyle bi 10 dakikalık oynanış videosu filan

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ulen şöyle bir oyunu programlamak için ne emek harcıyorlardır tarifi yok. Ama sen gel Türkçe altyazı seçeneği ekleme. Tarihi veya ideolojik bir sıkıntıları var anlaşılan. Yoksa yük olduğundan, parayı kurtaramıyoruzdan falan değil yani mesele.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.