Şimdi Ara

Sniper Elite 4 için 6 Dakikalık Bir Tanıtım Videosu Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
88
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Rebellion, Sniper Elite 4 için oynanış görüntülerinin de yer aldığı 6 dakika civarında bir tanıtım videosu paylaştı. 

Sniper Elite 4 şu anda Steam üzerinde 89 TL, PS Store üzerinde 209 TL ve Xbox Store üzerinde ise 250 TL ile ön siparişte bulunuyor. Yine Karl Fairburne karakterinin hikayesine tanıklık edeceğimiz ve İtalya'da İkinci Dünya Savaşı esnasında geçecek serinin yeni oyunu 14 Şubat 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC'ye çıkış yapacak. Paylaşılan videoya aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

• Birazdan 219TL olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam fiyatını 219 TL yapacak Aral gümbür gümbür geliyor
  • Psn çıldırmış o ne fiyatlar öyle.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 3'ün İtalya DLC si deseler daha mantıklı olur.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • arkadaşlar şimdi sniper elite 3 29 tl psn de alsam mı almasam mı birde infamous second son oynamadım oda aynı fiyat hangisini alsam ? yada ikisinide mi alim oynayanlar bir yorum yazsın lütfen

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dominnic

arkadaşlar şimdi sniper elite 3 29 tl psn de alsam mı almasam mı birde infamous second son oynamadım oda aynı fiyat hangisini alsam ? yada ikisinide mi alim oynayanlar bir yorum yazsın lütfen

infamous kult ps oyunlarindan. oynamadiysan guzeldir yani. youtubeda izle oynanislarini vs.
  • heyecanla beklediğim oyunlardan ama ghost warrior 3 ü daha bi heyecanla bekliyorum :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: dominnic

arkadaşlar şimdi sniper elite 3 29 tl psn de alsam mı almasam mı birde infamous second son oynamadım oda aynı fiyat hangisini alsam ? yada ikisinide mi alim oynayanlar bir yorum yazsın lütfen

İnfamouıs second son al tabiki,Sony excleri kaçırma..
  • Buna vereceğin parayla git eve çöp poşeti al, her türlü para çöpe gidecek bir işe yarasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gezmeyi Seven Adam

quote:

Orijinalden alıntı: dominnic

infamous kult ps oyunlarindan. oynamadiysan guzeldir yani. youtubeda izle oynanislarini vs.

Ozaman second son alim oyniyim hem Türkçe seslendirme de var sağolasın usta

• 30 tl e düşünce alınır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.