Şimdi Ara

Mobilite: Samsung Galaxy S8 ve LG G6 hakkında her şey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mobilite'nin yeni bölümünde Erdi Özüağ ve Mesut Çevik, merakla beklenen Samsung Galaxy S8 ve LG G6'nın ortaya çıkan tüm detaylarını sizler için yorumluyorlar. 

• 2si1 ile birleştirin bence

ya bu arada tasarım tasarım diyorsunuz da bence hepsi birbirine benziyor ayırt etmek zor. nesini beğeniyorsunuz aynı işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaq -- 30 Ocak 2017; 19:28:58 >
  • FM radyoyu kaldırdığından beri samsungu takip etmeyi bıraktım. Samsungun tek sevdiğim özelliği görüntülü arama özelliği. Daha dün akşam görüntülü arama yapmak istedim ama yapamadım. Xiaomi de iphone da desteklemiyor.

Benim bundan sonra telefon alırsam ki uzun süre almam istediğim temel özellikler:
    1- FM radyo
    2- Çift hat
    3- Hafıza kartı
    4- Dahili en az 64GB hafıza
    5- Görüntülü arama
    6- Çıkarılabilir ve yüksek kapasiteli pil
    7- Öğrenebilen kızılötesi kumanda.

Şuan bunlara en yakın telefon lg v20 çift hatlı versiyonu ama v30'dan biraz umudum var.

• Emeğinize sağlık, S8 için mesut çevik in tüm eleştirilerine sonuna kadar katılıyorum.
    Arka kısım kötü gözüküyor.

• en güzel mesaj en sonda verildi o paraları vermemek daha doğru.

Teknolojiyi hepimiz seviyoruz ama bizi daha kaliteli insan yapmaz.

• Mesut Bey, huawei mate 9 incelemesi ne zaman yayınlanacak?

Samsung s8 beni heyecanlandırmadı. Gittikçe Sony nin omni Balance tasarımı gibi sıkmaya başladı. Açıkçası G6 daha ilgimi çekti. Fakat G6 nın S821 ya da 821 ile çıkması sıkıntı. Her ne kadar S821 işimizi görecek olsa da S835 ile çıkan telefonların yanında kullanıcılardan eksi puan alacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G6'yı beğendim umarın sorunlardan uzak bir telefon olur.
  • Kapanisi cok guzel yaptiniz umarim dediginiz gibi, dilediginiz gibi olur.

• Kapanış cidden çok güzeldi. Yeni telefonlar hep çok büyük çıkıyor 4.5 - 5 inç aralığında da güzel bişeyler çıkmalı bence. Birde şu arka planı değiştirme imkanınız var mı?

• Fotoğraflar gerçek cıkarsa yılın en iyi tasarımlı android telefonu g6 olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Mesut Bey, huawei mate 9 incelemesi ne zaman yayınlanacak?

Samsung s8 beni heyecanlandırmadı. Gittikçe Sony nin omni Balance tasarımı gibi sıkmaya başladı. Açıkçası G6 daha ilgimi çekti. Fakat G6 nın S821 ya da 821 ile çıkması sıkıntı. Her ne kadar S821 işimizi görecek olsa da S835 ile çıkan telefonların yanında kullanıcılardan eksi puan alacaktır.

Mate 9 incelemesi +1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sniper- -- 30 Ocak 2017; 20:5:11 >
  • -Sniper- kullanıcısına yanıt
    Telefon eskidi hala inceleme bekliyoruz :)) Telefonun uzun kullanım testini bir yapan siteler oldu.

• kesbi kullanıcısına yanıt
    Çıkarılabilir batarya ve 3g üzerinden görüntülü arama haricinde aradığınız tüm özellikler Huawei Mate 9 da var. Batarya performansı olarak v20den çok daha iyi düzeyde ayrıca Lg cihazların sabıkası olan "olabilir kroniklar" sorun da yok.
  • -Sniper- kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler. 2 eksik olursa o telefonu almam. En fazla 1 kontenjanım var. İşin şakası v20 bence daha mantıklı. Her ne kadar g2 kullanmış ve ekran sararması yaşamış olsam da. Ama ne v20 ne mate 9 bana telefonu değiştirtecek cihazlar değiller. Bi kere çok büyükler. 4,5" benim için ideal. Iphone se'ye bunca isteğime rağmen geçme nedenim küçük, güçlü ve uzun ömürlü bir cihaz olmasıydı ama yine diğer eksikleri için özellikle (2. hat) yanına 2. el xiaomi note 3 pro almak zorunda kaldım. Ama hala eksikler var. Bir daha bir telefona para vereceksem eksiksiz olmalı. Ayağım akdar telefon yapıyorlar hala tek hat koyuyorlar. Zaten kürek kadar telefonu taşımak istemiyorum bir de diğer hat için ikinci telefon mu taşıyacağım. Xiaomiyi bile (5,5") çoğu zaman yanıma alasım gelmiyor bırakıyorum masada gidiyorum.
  • S7 edgein üstüne S8i böyle çıkardık deyip batiracaklarini zannetmiyorum. Zaten s8 ne diye çıkartıyorlar onuda bir anlayan yok. Diger firmalar şimdi başlasalar s7edgein dengi bi cihazı 3 5 yildan once çıkartamazlar

• Güzel olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

FM radyoyu kaldırdığından beri samsungu takip etmeyi bıraktım. Samsungun tek sevdiğim özelliği görüntülü arama özelliği. Daha dün akşam görüntülü arama yapmak istedim ama yapamadım. Xiaomi de iphone da desteklemiyor.

Benim bundan sonra telefon alırsam ki uzun süre almam istediğim temel özellikler:
    1- FM radyo
    2- Çift hat
    3- Hafıza kartı
    5- Görüntülü arama

Şuan bunlara en yakın telefon lg v20 çift hatlı versiyonu ama v30'dan biraz umudum var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

FM radyoyu kaldırdığından beri samsungu takip etmeyi bıraktım. Samsungun tek sevdiğim özelliği görüntülü arama özelliği. Daha dün akşam görüntülü arama yapmak istedim ama yapamadım. Xiaomi de iphone da desteklemiyor.

1- FM radyo
    2- Çift hat
    3- Hafıza kartı
    5- Görüntülü arama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Son 2 dakikadaki konusma hepsinde guzeldi.

En azindan diger siteler gibi onunuze gelen her seyi alin demiyorsunuz.

Cesaret işidir ayni zamanda..

• Herkez "son 2 dakika çok güzeldi" diyor. Bende şans eseri son dakikaları izleyemedim. WiFi olan biryerde değilim artık. Son 2 dakikada ne dendi acaba?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.