Şimdi Ara

Yerli elektrikli araca İnci Akü desteği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yerli elektrikli araca İnci Akü desteği

Bünyesinde İnci Battery, İnci Akü, EAS gibi enerji depolama konusunda çalışmalar ve perakende satışlar gerçekleştiren önemli markalar bulunan İnci Holding, Japon GS Yuasa şirketi ile gerçekleştirilen ortaklık neticesinde ortaya çıkan şirketi İnci GS Yuasa ile Türkiye’de önemli yatırımlar ve ARGE çalışmaları yürütüyor.

Holding Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Gök, bu odakta yaptığı açıklamalar ile çalışmalara yönelik iddialara netlik kazandırdı. Elektrikli araçların yaygınlaşması ile araçların en önemli parçası haline gelecek olan bataryaların üretimi konusunda çalışmalar yaptıklarını belirten Neşe Gök, yerli elektrikli otomobil projesine de Türkiye’de üretilecek yerli bataryalar ile destek verebileceklerini belirtiyor.

2015 yılında Japon ortak ile başlayan sürecin ardından modern teknolojiler ve daha büyük ölçekli üretim için 5 yılda 200 milyon liralık yatırım kararı alan İnci Holding, 5 yılın sonunda istihdamı iki katına çıkarmayı hedef koymuş. Şirketin 100 yıllık köklü bir geçmişe sahip Japon iş ortağı, fosil yakıtlı araçlar için üretilen akülerin yanı sıra endüstriyel odaklı lityum-iyon pillerin ve şarj istasyonlarının üretimini de gerçekleştiriyor.

Türkiye’de gerçekleştirdiği üretimin %70’ten fazlasını ihraç eden İnci Holding, geçtiğimiz yıl 1 milyar liralık ihracat gerçekleştirmiş. Şirketin elektrikli otomobiller odağındaki genişleme hamlesi doğru atılımlar ile işe yepyeni bir boyut kazandırabilir.

• Zamanlaması manidar. Seçim vaadi olmasa bari.

• Azman vs comar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inci akü geçen sene japonlarla ortaklık kurmuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: pataron

Zamanlaması manidar. Seçim vaadi olmasa bari.

inci aküyle seçimin ne alakası var. bağlantı kuramadım
  • Bu da referandum arabası

• quote:

Orijinalden alıntı: pataron

Zamanlaması manidar. Seçim vaadi olmasa bari.

markette gittim pirinç fiyatında indirim vardı kıllandım, almadım. seçim vaadi olmasın :O (takılmayın böyle şeylere benimde 1 oyum var hayır vereceğim ama bu kadar şüpheci, kutuplaşmış olmayın.)
  • mutlu aküden de aynı çalışmaları bekliyoruz.

• referandumdan önce gelmesi anlamlı olmuş. manidar. evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senjido -- 30 Ocak 2017; 16:38:29 >
  • Ak parti döneminde gerçekleşmiştir <3 Allah kabul etsin çatla batı çatlaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: Xeblion

Ak parti döneminde gerçekleşmiştir <3 Allah kabul etsin çatla batı çatlaaa

Bunu gören batı suanda çatladı. Bmw ben bu rekabetle baş edemem deyip iflasını açıkladı turkiyeden kayyum atanmasini bekliyolar. Geçen sordum Mercedeste elektrik kesintisi yaşanmış. Kedidir o kedi. Yersen !!!

• Şarj istasyonları gelsin artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 30 Ocak 2017; 18:51:17 >
  • İnci Akü Japonlarla ortak şirket kurup 5 yılda 200 milyon dolarlık yatırım hedefi koymuş. Mutlu ajü ise 175 milyon dolara Güney Afrikalılara satılmış. Aile Ganrimenkul sektörüne girecekmiş. Bir üretim olmayan al sat sektörü.

• Yıl 2017 100 yıldır bu sektörde olan İnci akü pil olayına henüz giriyor. Vizyonsuzluk böyle bir şey olsa gerek.
    -
    Yine de iyi bir gelişme deyip geçelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: silver0021

quote:

Orijinalden alıntı: Xeblion

Ak parti döneminde gerçekleşmiştir <3 Allah kabul etsin çatla batı çatlaaa

Bunu gören batı suanda çatladı. Bmw ben bu rekabetle baş edemem deyip iflasını açıkladı turkiyeden kayyum atanmasini bekliyolar. Geçen sordum Mercedeste elektrik kesintisi yaşanmış. Kedidir o kedi. Yersen !!!

Hocam eleştirdiğin kesimden değilim ama yazdığın mesajı bi okur musun? İnanılmaz itici geldi bana

• Güzel gelişme ama buraya siyaset bulaştıran üyelerin kafası gidik bence.
  • İnci akü EVET diyor.
    Peki ya sen?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geç bile kalmışlar aslında.
  • insanlar sizin gibi geri kafalı düşünse şu an elinizdeki telefonda olmazdı

• bu ülkenin yerli tankı ,helikopteri,eğitim uçağı,tüfeği vs. si var ancak yerli otosu yok.ancak benim takip edebildiğim 2008 den beri varmış gibi davranılması.özellikle seçim dönemlerinde tavan yapıyor bu konu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.