Şimdi Ara

For Honor Kapalı Beta İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu senenin en çok beklenen yapımlarından biri olan For Honor'da onursuzca savaştık ve sizlere deneyimlerimizi ayrıntılı bir şekilde aktarıyoruz.

• betayı oynadıktan sonra ön sipariş verdim .Özellikle dövüş sistemine ve animasyonlara hayran kaldım

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • gamepad yoksa oynaması zor 1vs1 maç yaptım 14 maçta 2 kez kaybettim oda gampedin bir tuşu çalışmadı

• Gökhan abi baya bir yorgundu herhalde ya da sanki dağınık bir anlatım olmuş. Maalesef kötü bir inceleme yapılmış evet oyunla ilgili bilgiler var ama hem az verilmiş hemde konudan konuya atlanılmış. Normalde çok daha iyi olurdu bu baya kötü...

• Ooo yeni video gelmiş izlenir.. KYK yurdunda zaman böyle geçiyo napalım :D

• Sınıfları ayıran belirgin özellikler yok. Saldırma-bloklama aynı temel üzerine oturtulmuş, uzun soluklu bir oyun olacağını düşünmüyorum.
  • betayı oynadım gzl alınabilecek bir oyun acaba storymod nsl olcak?

• Hikayesi iyi olursa görevleri iyi olursa bende düşünüyorum, ama sadece oynanış için sadece online için ilgi çekici gelmiyor , onlineye 2. Kez girmeyi düşünmem

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HajHaj

Sınıfları ayıran belirgin özellikler yok. Saldırma-bloklama aynı temel üzerine oturtulmuş, uzun soluklu bir oyun olacağını düşünmüyorum.

betayı 20 saat oynadım sınıflar o kadar farkediyor ki.. aklın durur.. bunu dediysen ya oyunu oynamadın ya oyunu oynamadın yani :D

• video o ya bakan hemen sınıflar arasında fark yok diye düşünür çok normal.. kalkanlı sınıflar ve blocklamanın öne çıktıgı sınıflar, assassin sınıfları peacekeeper , orichi falan gösterilmemiş.. bunların arasındaki farklar çok büyük.. 9 sınıf 3samuray-3viking-3knight var 2 si gösterilmiş videoda. sırf bu videodan yola çıkarak herkes herolar arasında fark yok diye düşünür tabi şimdi.. peacekeeper la , kalkanlı knight ın arasında nasıl bir uçurum var..

• bu rainbow sistemine dönücek.. sürekli yeni herolar.. gelicek.. özellikle videolarda gördüğüm nabushi benzeri vakrye oyunda yoktu..yan 4 er herodan başlasa.. rainbow gibi sürekli hero gelse çok iyi olur.. ben oyunu çok beğendim.. haritalar çok sıkabılıyor .. umarım daha fazla harita gelir

• Sınıflar arası fark en başta yok zannedilebilir ama belirli bir süre geçince ciddi bir fark olduğu anlaşılıyor. özellikle level atlayınca ve yeni kıyafet silah takınca apayrı bir boyut kazanıyor. yine her sınıfın farklı özel yetenekleri mevcut. oynanış derin gibi ama ben kaç gündür oynuyorum ısınamadım.
  • vuruş hissi ne kadar kötü öyle kılıçla değil de kızılcık sopasıyla vuruyormuşsun gibi bir his var

• görüşüm çöp ve çabuk sıkar. sürekli aynı hareketlerle öldürüp kesiyon. mesela sol tıkla sadece 2 hareket var. sürekli aynı şeyi yap dur. üstüne askerler düşmanı kesip orta noktayı alınca görünmez duvara takılıyor gibi hiç ilerlemeyip sıra halinde mal gibi bekliyorlar. birileriyle teke tek girsen de çok öldürme ve savaş hissi iyi değil. tavsiye etmem. he optimizasyon çok iyi bak ona laf edilmez.

• yalnız kimi görsem nobishu oynuyor, ben de ilk onu oynamıştım
  • Oyun çok boş geldi betada, kesinlikle fiyatının oyunu değil, uzun soluklu bir oyun olacağını düşünmüyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: ardaq

görüşüm çöp ve çabuk sıkar. sürekli aynı hareketlerle öldürüp kesiyon. mesela sol tıkla sadece 2 hareket var. sürekli aynı şeyi yap dur. üstüne askerler düşmanı kesip orta noktayı alınca görünmez duvara takılıyor gibi hiç ilerlemeyip sıra halinde mal gibi bekliyorlar. birileriyle teke tek girsen de çok öldürme ve savaş hissi iyi değil. tavsiye etmem. he optimizasyon çok iyi bak ona laf edilmez.

görünmez duvar dedğin şey hat savunması olmasın :D

• Lvl atlama olayı nasıl? Ben oynamadığım zaman birileri lvl atlayıp bana göre çok mu güçlü oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen basit haritalar ve çok az , madem öye koysana 30 tane karakter birbirinden farklı hareketlere skillere sahip olan . en azından onları deneyim etme hevesi olur , hikayesi uzun ve iyi olursa düşünüyordum ama gerçekten 3 4 saatlik eğitim tadında bir solosu olacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyalist

yalnız kimi görsem nobishu oynuyor, ben de ilk onu oynamıştım

Karizma duruyor çünkü. :) Ben sürekli Orochi ile oynadım. İlk başlarda Nobushi kök söktürdü bana ama sonradan Orochi'ye alışınca bildiğin anti-Nobushi'ye dönüştüm. Orochi'nin manevraları, dönerken ani saldırmaları falan çok etkili. Bir tek Vikinglerden kalkanlı hayvanlara karşı kesin bir çözüm üretemedim. En çok o sınıf zorladı beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 30 Ocak 2017; 14:37:15 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.