Şimdi Ara

dhye nasıl geldin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şimdi pokemoncrater oynuyodum trainer yazdım direk pokemon crater bölümündeki açık trainer listesi çıktı sonra üye fln oldum takıldım burda güzel yermiş fln filan

sizinki nasıdı?

• 2003-2005 yılları arasında pcnet forumlarında takılıyordum. ama orası sıkmaya başlamıştı. sonra baktım oranın "serbest kürsü" burdaki "konu dışı" baktımki, dh de bir kullanıcı pcnet forumu hakkında aşağılayıcı bir başlık açmış orada kampanya başlattılar, dhye saldırı die

bende o bahaneyle girdim baktım burası daha kapsamlı, daha ciddi, daha kontrollü dedim dh ye geçiyim.
  • Admin'e sordum..Leylekler getirmiş beni.
  • Google sağolsun...

Asp ile ilgili birşey arıyordum bu site çıktı.
  • Babamın cep telefonu sözü vardı ben de bir araştırayım dedim.
    Gazetede K700i'yi görünce çok beğendim tabi o zaman yeni çıkmıştı.
    Google'da araştırırken burada buldum kendimi.
    Sonra tekrar araştırdım birkaç siteye yönlendim ama hep o turuncu renkli siteye gelsem keşke dedim.
    Adı donanımla ilgili bir şeydi ama neydi? diyordum.
    En sonunda tekrar buraya girebildim 3 ay boyunca forumu ziyaretçi olarak takip ettim ve K700i'yi aldım.
    6 Aralık 2004'te de üye oldum ve olaylar gelişti.
  • bende Ulead Photo Express 5 çalışırken birden bozduldu araştırıken bu site çıktı üye oldum buraya sordum bilen çıkmadı 1 sene sonra sorunu kendim çözdüm

programın link ine tıklayınca çalışmıodu sorun buydu kaldırıp kurdum çalışmıodu meğer sorun codectenmiş format atarken codecten önce porogramı kurdum çalışıodu codec kurunca bozuldu codec i sildim age mega codec yükledim sorun çözüldü

formatı nerden öğrendin derseniz biraz burdan biraz arkadaştan
  • BEN HATIRLAMIYORUM sanırım 2003 olmalıydı girişim
  • saolunuz varolunuz yazdığınız için
  • benim girişim 1 Eylül 2003 tesadüfen kayıt oldum.
  • 3 sene önce kadardı.Google de knight online diye aradım.Bura çıkdı.Bi süre yani yaklaşık 1 sene falan kadar üye olmadım.Sonra bi üyelik alayım dedimO gün bugün buradayım.Ama knight online topicinden NEFRET EDİYORUM.baya uzun zamandır bakmıyorum oraya.AkıllandımOynamıyorum oyun falan.Daha doğrusu ilgim başka yerlere çekildi.Fatma hanım sağolsunHayatın içine etti.

• İşim gereği Donanımla ilgili aramalar yapıyodum google dan...ilk çıkan linkler hep donanimhaberdi tabi...Merak ettim girdim...dahada çıkamadım..
  • ekran kartım vpu recovery hatası veriyo sebebini araştırırken birdne düştüm buraya bi dahada çıkamadım :D
  • silkroad online ı indirirken araştırayım dfedim burda çıktı sonra da geri dönmedim diğer forumlara geçmeye çalıştım olmuyo dh sen en iisisin ama artık oyun oynamıyom
  • telsimde gprs aylık 5 ytl iken n gage le googla girip n gage yazınca donanımhaber çıktı karşıma.sx1 de bile n gage oyunlarının çalıştığını öğrendim.sonra okul bitince adsl alıp öss derken burada sıkışıp kaldım.
  • ilk gelişimi soruyosan k700 hakkında bilgi toplarken geldim

şimdiki gelişimi soruyosan iki serseri bizim cadde de arabaların anasını ağlattı uyuyamadım sinirden o yüzden geldim
  • sıcak bir kış günüydü yerde 1 metre kar gece vakti tepeden güneş vuruyor sıcaklık 40 derece ben 3 kat mont giymişim ama üşüyorum hala.Neyse fazla uzatmadan; kutuplarda ki kum fırtınasını atlatmaya çalışırken donanimhaber i buldum
  • Knight'in 50 gorevini ararken buldum burayi
  • Kısaca Abimden Gördüm
  • hatırlamıyorum
  • Google'da Reklam müikleri Diye arştırdım burası Geldi Hoşuma Gitti Üye oldum Memnunum
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.