Şimdi Ara

Mark Zuckerberg, 'Facebook Hikayeler' ile Snapchat’i bitirmek istiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mark Zuckerberg, 'Facebook Hikayeler' ile Snapchat’i bitirmek istiyor 
    Özellikle gençlerin oldukça aktif şekilde kullandıkları Snapchat’te yer alan "Hikayeler" ve çıkartmalar gibi temel özellikleri Instagram’a getirerek dikkatleri üzerine çeken Facebook, görünüşe bakılırsa eleştirilere kulaklarını tıkayarak Snapchat’i kopyalamaya devam ediyor.

Polonya ve İrlanda’da test edilmeye başlanan yeni özellik ile aynı Instagram Hikayeler’de olduğu gibi Facebook üzerinde de 24 saat sonra otomatik şekilde silinen video ve fotoğraf paylaşımları yapabilmek mümkün hale geliyor. Üstelik uygulama içerisinde birbirinden renkli ve eğlenceli filtreler de kullanılabiliyor.

Yine Instagram’daki gibi ana akış ekranına eklenen bölümde listelenecek hikayelere mesaj yoluyla cevap verebiliyorsunuz. Ne zaman hayata geçirileceği henüz bilinmeyen yenilikle Snapchat'in elindeki genç kullanıcı kitlesini kendi saflarına çekmek isteyen Facebook, bir türlü satın alamadığı uygulamadan "esinlenerek" yoluna devam ediyor. Hatırlayacağınız gibi kısa süre önce canlı yayın özelliğini hayata geçiren Instagram da böylelikle resmen Periscope'a da rakip olmuştu.

• Facebook fikrini başkasından çaldığı gibi bunu da kopyalamamış gitmiş bildiğin çalmış bunedir

• Teşkkürler facebook. Hesap makinesi hariç her applicationdan canlı yayın ve hikaye payşabiliyorum artık

• Eyyy fabebok, nasıl ki senden sonra çıkanlar seni bitiremiyorsa, sende sensen sonra çıktıklarını bitiremezsin. Aklını başına topla.

• Şimdi snap bunlara nasıl patent veya fikir davası açamıyor onu anlayamıyorum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Şimdi snap bunlara nasıl patent veya fikir davası açamıyor onu anlayamıyorum ?

patent almamış olabilir yada format da değişiklik varsa aynısı sayılmadığından tam alınan patent ile uyuşmuyor olabilir nasıl ki Nıke Mike yapabiliyorlar yada o markanın aynı logosunu ters çevirip yapabiliyorlarsa bazı şeylerde bunda da olabilir diye düşünüyorum.
  • Snapchat bunun bedelini ağır ödeyecek gibi. Instagram'dan sonra Facebook'u kaldıramaycaktır.

• Mark Zuckerberg, 'Facebook Hikayeler' ile Snapchat’i bitirmek istiyor
  • Bizim oralarda eski bir laf var bilir misiniz?

Özenti gençlik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snapchat in hype ını kesemez.Facebook kullanım oranları gitgide düşüyor zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o işi bi' geçeceksin arkadaş. ben tüm sülalenin olduğu ortamda hikaye filan paylaşmam. snapchat bu sebeple snapchat :)

• Çaldığı yetmiyor bir de bitirmek mi istiyor el insaf...

• Eyy Mark Sen kimsin yaa... Haddini bil haddini!

• sonuçta çalıyor ama çalışıyor
  • snapcat nedir

hi5 de takılıyorum ben 12 yıldır tek bir kız düşmedi erkekler ekliyor sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.