Şimdi Ara

Yeni bir Pokemon oyunu daha kullanıcılarla buluşuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bir Pokemon oyunu daha kullanıcılarla buluşuyor

Mobil oyun dünyasında rekorlarla anılan Pokemon Go oyunundan sonra yeni bir Pokemon oyunu daha bizlerle. Bu kez kartlarla oynanan bir strateji oyunuyla karşı karşıyayız.

Hitap Ettiği Kitle Belli

Pokemon Duel adındaki kart oyunu karşılıklı olarak iki oyuncunun birbirlerine karşı zafer kazanmasını konu ediniyor. Türün diğer örneklerinden alıştığımız üzere oyuncular 6 Pokemon karakteri seçerek mücadeleye başlıyor.

Her karakterin kendisine has bir yeteneği var. Oyuncular kartları karşı tarafın bölgesine ilerleterek hamlesini yapıyor. Oyuncuların hamle sayısı sınırlı olduğu için devreye strateji giriyor. Oyuncular rotasını iyi belirlemeli ve karşı tarafın hamlesini de savuşturmak zorunda. Karakterler karşı karşıya geldiğinde ise yetenek puanları konuşuyor.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Note 8 daha yenilikçi olacak

Alıştığımız Pokemon karakterlerini barındıran oyun yine konseptin sevenleri tarafından beğenilecektir ancak kart türü genelde belirli bir kesime hitap ediyor. Oyun Android ve iOS için ücretsiz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Viraller sayesinde milleti iyi dolandirdilar . Yok bir günde hisseder %500 değerlendi. Hiç indirmedim indirmem de

• ilk pokemon oyununu da oynamadım muhtemelen bunu da oynamam.

• Oynayanın yorumlarını anlarım da birinin gelip "ben bunu asla oynamam" demesi bana ilginç geliyor. Bize ne ki oynamayacaksanız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: darkdiva

Oynayanın yorumlarını anlarım da birinin gelip "ben bunu asla oynamam" demesi bana ilginç geliyor. Bize ne ki oynamayacaksanız :)

Reklamın iyisi kötüsü olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Go gelmedi buda gelmez .

• Dün sabah gelmişti, indirdim baktım efsane değil, alışılmışın dışında fakat fazla oynayanı olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nintendo'nun elinde olmasa şunun hakları çoktan açık dünya online bir oyun gelirdi Playstation'a...
  • sözde adı düello kapıştırmalı dövüşcen sürekli efekler harika falan sanmayın board game gibi birşey 2. görseldeki gibi oyun sahası ve amaç karşı rakibin parlayan noktasına pokemon ulaştırmak

• Go nun trye gelmemesi çok ilginç değil mi? Sebebi neydi acep :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Nintendo'nun elinde olmasa şunun hakları çoktan açık dünya online bir oyun gelirdi Playstation'a...

Pokemonun hakları şu anda Nintendo'nun elinde ve Nintendo neden exclusive olan bir oyunu rekabet içinde olduğu Playstation için çıkarsın ? Bu tarz oyunları Nintendo yapmıyor başka şirketlere yaptırıyor. Oyun ise değişik olmuş, şansa dayalı olması biraz kötü; onun dışında belirli bir kitleyi elinde tutar. Şahsen ben oyunu beğendim. Şu anda 2 ex figürüm var birisi Ho-oh diğeri de charizard.

• Şu Japon oyun kültürüne bir türlü ısınamadım. Nintendo da bunu dibine kadar kullanıyor, Avrupa lı ve Amerikalı oyuncu kitlesini de içine alacak birşeyler yapması lazım. Ne kadar küçüklüğümde pokemon ve taso hayranı olsam bile.

• Bi bakarız ama tutmaz gibi

• Konuya ilişkin olarak, ilk pokemon oyunu ülkemizde indirilebiliyor mu artık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk2238

quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Nintendo'nun elinde olmasa şunun hakları çoktan açık dünya online bir oyun gelirdi Playstation'a...

Pokemonun hakları şu anda Nintendo'nun elinde ve Nintendo neden exclusive olan bir oyunu rekabet içinde olduğu Playstation için çıkarsın ? Bu tarz oyunları Nintendo yapmıyor başka şirketlere yaptırıyor. Oyun ise değişik olmuş, şansa dayalı olması biraz kötü; onun dışında belirli bir kitleyi elinde tutar. Şahsen ben oyunu beğendim. Şu anda 2 ex figürüm var birisi Ho-oh diğeri de charizard.

İşte şahane bir malzeme, beceriksiz ellerde ziyan oluyor.
  • berk2238 B kullanıcısına yanıt
    Oyunun boyutu ne kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    40-50 MB google playden indiriyor, ondan sonra da 400-500 MB oyun içi data indiriyor.

• berk2238 B kullanıcısına yanıt
    Bende sanki 4 gb indirecek gibiydi. Hafızam olmadığı için kaldırmıştım. Belki birimi yanlış görmüşümdür. Cihaz ios

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam benim cihazda toplam kapladığı alan olarak 300 MB gösteriyor. Siz hesaplayın ona göre

• quote:

Orijinalden alıntı: Aazam

Konuya ilişkin olarak, ilk pokemon oyunu ülkemizde indirilebiliyor mu artık?

unutuldu o artık kendileri bile bakmıyorlar oyuna
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.