Şimdi Ara

Uncharted: The Lost Legacy Farklı Bir Tona Sahip Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Sony'nin geçtiğimiz ay düzenlediği PlayStation Experience etkinliği açılışında resmi olarak duyurulan Uncharted: The Lost Legacy hakkında yeni açıklamalar yapıldı.

Birleşik Krallık resmi PlayStation dergisi ile röportaj yapan Naughty Dog'tan Shaun Escayg ilk olarak Uncharted: The Lost Legacy'nin ton olarak farklı olacağını ancak Uncharted dünyası ile de aynı bağlamda olacağını belirtti. 

Shaun Escayg ayrıca "Hindistan'ın gerçekten güzel bir ikonografisi var: gizli tapınaklar ve garip ilahi olayları kullanabiliriz. Bu nedenle burası Uncharted: The Lost Legacy için mükemmel bir ortam." diye ekledi.

Shaun Escayg dışında yine Naughty Dog'tan Kurt Margenau ise The Lost Legacy'de Uncharted 4'ten farklı bir şeyler bekleyebilirsiniz dedi ve oynanış kısmında oldukça heyecanlı olduklarını belirtti.

Uncharted 4'ün sonrasında geçecek ve The Last of Us için çıkmış Left Behind hikaye DLC'sinden daha uzun olacak Uncharted: The Lost Legacy Deluxe Edition veya Explorer’s Pack sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak. Uncharted: The Lost Legacy standalone olarak yani tek başına da ulaşılabilir olacak. 

2017 yılında çıkış yapacak olan Uncharted - The Lost Legacy'nin henüz net bir çıkış tarihi yok. PlayStation Experience esnasında paylaşılan videoya buradan ulaşabilirsiniz. 

• Böyle kaliteli bir seriyi devam ettirsinlerde başka bir şey istemiyorum. Birde Last of Us II'nin olduğu gibi devam etmesini bekliyorum, yenilik adı altında oyunu çok önemli kılan değerlere dokunmamalılar.
  • Naughty Dog gerçeten çok çalışan işinin hakkını veren bir firma ... bu yapımıda yine tat bıracak

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Acayip merakla bekliyorum Türkçe Dublaj da çok kaliteli

• Tüm zamanların en iyi oyun stüdyosu <3

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: rambocuk

Tüm zamanların en iyi oyun stüdyosu <3

Bence insanların oyun konusunda buluştuğu tek ortak nokta.

• Patlar bu oyun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten kapak resmine Ellie ve arkadaşını koymuşlar neredeyse.
  • kral dan bahsetmişler :) Naughty Dog'u seviyoruz. :)

• Gel yiğidim...

• Naughty Dog'un her oyunu efsane, ayrı bir tadı özelliği var. Uncharted 4 yılın en çok ödül alan ve en iyi grafikli oyunu olmuştu. İndia atmosferi de şahane olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Patlar bu oyun.

Bu ne cesarettir Yarabbi,Yiğidim beni arada sana Naughty Dog efsanesini anlatim...
  • konuyla ilgili değil ama Resident Evil 7 için Japon oyun dergisi Famitsu'nun puanları geldi.. Dört editör incelemiş her zaman ki gibi.. Puanlar 9/9/9/9 ... PSVR ile inanılmaz gerçekçi ve korkunç diyor adamlar.. Normal de zaten korkunç demişler ama PSVR ile olay çok iyiymiş.. Bu arada oyun 15 saate yakın sürüyormuş. Şunu da diyeyim. Famitsu böyle puanları çok az oyuna verir. link isteyen içinhttp://www.play-asia.com/resident-evil-7-s-story-mode-will-take-15-hours-to-complete-according-to-famitsu/5f/7496p?ref=n4g

• oh bea düşündüğüm oldu bedava olarak sahip olabilecem zamenında deluxe almıştım oyunu :)

• Last Of Us DLC'sine benzeyecek galiba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.