Şimdi Ara

Türk Telekom'un mobil internet bağlantısı çöktü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
2.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom'un mobil internet bağlantısı çöktü 
    Bugün saat 11 sularında Türk Telekom hatlarda başlayan bağlantı sorunları kısa sürede Türkiye çapındaki birçok kullanıcıya yayıldı. Akıllı telefonlardan ve tabletlerden mobil veri bağlantısı aracılığıyla internete erişmeye çalışanlar ya bağlantının hiç sağlanamadığını ya da oldukça yavaş olduğunu dile getiriyor.

Henüz Türk Telekom cephesinden konuya dair resmi bir açıklama gelmezken, sosyal medyada müşteri hizmetleriyle konuştuklarını belirten bazı kullanıcılar sorunun ülke çapında yaşandığını ve ne zaman giderileceğinin şu an için belirsiz olduğunu ifade ediyorlar. Twitter’da yer alan mesajlara bakılırsa problemin bazı bölgeler için kademeli olarak giderilmeye başlandığı anlaşılıyor.

Daha çok 4.5G mobil internet hizmetinde görülen aksaklıkların halen devam ettiği dile getiriliyor. Türk Telekom’un resmi destek hesabı olan "TTDestek" ise mobil internet sıkıntısıyla ilgili gelen tweet’lere cevap vermeye devam ediyor ancak henüz net bir bilgi alınabilmiş değil.

• ben bir problem yasamadim
  • Dandik zaten,bir ton gelirleri var dandik altyapılarını düzeltmekten acizler.
  • İnternet olarak olsa iyi bende servis yok yazıyordu.
  • milletin vergileriyle kurulmuş şirketi yok parasına özelleştirin, hukuksuz birleşmesine göz yumun, gelirlerinin çok azına altyapı çalışmasına ayırıp parayı yurtdışına akıtmalarına ses çıkarmayın. altın yumurtlayan tavuğu öyle soydularki batma noktasına geldi. asıl acıklı olanda kimse olanlara ses çıkarmıyor..

• Aynı sorunu ben de yaşadım.

Keçiören, Ankara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell pahalı,ama verdiği servis kalitesi sorunsuz.
  • "süraat felakettir"
    - Türk Telekom

• çarşamba gecesi Ankara turkcell data centerları çöktüğünden 3 saat çalışamadık 22-01 arası ... Sorun her zaman olur ama .. fişleniyor muyuz .. takip mekanizmalarımı geliştirip deploy ediliyor sistemlere ...

• Bende sabahtan beri bir sıkıntı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul Boğazı'nda fiberliyorduk en son ne oldu?
  • Bunun haber degeri yokki, turk telekom un mobil internet hatti cokmus, cok normal bi durum, evde neydi ki mobilde ne olsun.

• sorun yaşamadım ben
    lokal bir problemdir büyütülecek birşey gözükmüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başka bi haberde duyduğum türk telekomun yığınla borcu olduğu ve dar boğazdan geçtiğiyle ilgiliydi. Şuanda zaten Gsm opratörleri arasında sonuncudur bu şirket.
  • Bende sıkıntı Yok bende yoksa Ankara'da da yoktur

• O kadar berbat ki mobil internet 3 ay kanser oldum , iş için gerekli olmasa kırıp atacaktım numarayı...

Bir daha TTelekom kafama silah dayasalar almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: AVCI_31

milletin vergileriyle kurulmuş şirketi yok parasına özelleştirin, hukuksuz birleşmesine göz yumun, gelirlerinin çok azına altyapı çalışmasına ayırıp parayı yurtdışına akıtmalarına ses çıkarmayın. altın yumurtlayan tavuğu öyle soydularki batma noktasına geldi. asıl acıklı olanda kimse olanlara ses çıkarmıyor..

Arkadaş saçma sapan konuşmayın. Devlet internet mi satar. Tabi ki özelleşmesi gerekiyor. Devlet elindeyken habire zarar ediyordu. Ama yöntem yanlıştı. Ama Devlet tekelinden özel sektör tekeline verdiler. Yanlış olan buydu. Altyapının çoğunu elinde tuttuğu için diğer firmalara ve kullanıcılara ne kadar çirkeflik, adilik şerefsizlik varsa yapıyor. Altyapı ve hizmet sağlayıcısının farklı firmalarda olması gerekiyordu. Özelleştirmenin bu şekilde yapılması gerekiyordu.

• internet gibi şeytan icatlarını kullanmıyorum
  • Ttnet bazi konularda berbat port yok diye internet baglamama gibi

• twitter'da gündem konuları arasına girmiş. pek bölgesel gibi durmuyor sorun

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.