Şimdi Ara

Yeni Wolverine filmi Logan'dan son fragman yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Wolverine filmi Logan'dan son fragman yayınlandı
    X-Men çizgi romanlarının en sevilen karakterlerinden biri olan Logan, ya da daha çok bilinen adıyla Wolverine, bu yıl vizyona girecek Logan ile bir kez daha sinemaseverlerin karşısına çıkacak. X-Men Origins: Wolverine ve The Wolverine'den sonra çıkacak üçüncü Wolverine filmi olan Logan için meraklı bekleyiş sürerken, filmden son bir fragman daha yayınlandı.

Wolverine ile özdeşleşen ünlü oyuncu Hugh Jackman'ın karakteri son kez canlandıracağı filmde Logan daha önce gördüğümüzden çok daha farklı bir halde karşımıza çıkacak. İyileşme yeteneği zayıflamaya başlamış ve artık yorgun düşmüş olan Logan, iyice yaşlanmış olan Profesör X ile birlikte Meksika sınırında, ücra bir bölgede yaşamaktadır.
     Yeni Wolverine filmi Logan'dan son fragman yayınlandı
    Dünyadan ve geçmişinden kaçarak yaşayan Logan, yolunun genç bir mutant ile kesişmesinin ardından kendisini yeniden mücadelenin içinde bulacak. Hikayenin merkezinde yer alacak bu genç mutant, çizgi romanlarda Wolverine'in yerini alan X-23 olacak.

Şu ana kadar yayınlanan fragmanları ile X-Men hayranlarını heyecanlandırmayı başaran Logan, 3 Mart 2017'da vizyona girecek. James Mangold'un yöneteceği filmin başrollerinde Hugh Jackman'a Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Richard Grant, Dafne Keen ve Stephen Merchant eşlik edecek.

• Wolverine nasil yaslaniyor anlamadim. Sanki wolverine icin iyi hikaye secmemisler. Zaten bebek bakiciligi gibi su an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu bildiğimiz sarı-siyah kostümünü giydiğini göremeden göçüp gidicez bu dünyadan be.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wol4onak kullanıcısına yanıt
    Güçlerini kaybediyor mutantlar ilerki zamanlarda Wolwerinde bunlardan biri,orda prof var mesela herkesten güçlü ama oda güçlerini kaybettiğinden bir şey yapamıyor.

Old logan baz alınarak yapılmış deadpool gibi yetişkinler için sahnelerle dolu olacağı belli.

Bu filmden sonra wolwerine'ide sıfırlayacaklar yeni oyuncuyla devam edecekleri için, o yüzden doğru bir hikaye seçimi yapılmış.

Hugh Jackman'a veda filmi olmuş,son kez de olsa onu en yakıştığı-özdeşleştiği karakterlerden birini canlandırırken görmek güzel olacak.
  • holywood filmleri 90'larda pik yaptı artık hergeçen sene filmleri daha da kötüleşiyor.

• profesor x son direniş de olmedimi arkadaş nerden geldi geri

• quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Güçlerini kaybediyor mutantlar ilerki zamanlarda Wolwerinde bunlardan biri,orda prof var mesela herkesten güçlü ama oda güçlerini kaybettiğinden bir şey yapamıyor.

Old logan baz alınarak yapılmış deadpool gibi yetişkinler için sahnelerle dolu olacağı belli.

Bu filmden sonra wolwerine'ide sıfırlayacaklar yeni oyuncuyla devam edecekleri için, o yüzden doğru bir hikaye seçimi yapılmış.

Hugh Jackman'a veda filmi olmuş,son kez de olsa onu en yakıştığı-özdeşleştiği karakterlerden birini canlandırırken görmek güzel olacak.

Mutantlar bir sure sonra guclerini mi kaybediyor? Birazdaha acarmisiniz bu konuyu, ilk defa duydum. Wolverine/ Hugh Jackman olsun on defa izlerim sikinti yokta wolverineni bu halde gormeyi cok istemezdim zaten onceki filmlerdede gucunu kaybediyordu bir kere. Bari kapanista tam kapasite gorseydik.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1905_47

profesor x son direniş de olmedimi arkadaş nerden geldi geri

hikaye resetlenmişti ya , jane falan geri geldi
  • Wol4onak kullanıcısına yanıt
    http://www.cosplayturkiye.com/wolverine-oldu-benim-adim-logan-ihtiyar-logan/

Burdan filmin hikayesinin nereden esinlendiğini görebilirsiniz.
  • Belki bana da yaşlandığımı hissettirdiğinden belki seriye ve karaktere olan sempatimden çok beğendim ben müzikler de oturmuş. Genelde babanın kızı kurtardığı klişe bozulup kız psikopata bağlayıp babayı kurtarıyor o sahnede.

• wolverine ölümsüz ancak Hugh Jackman ölümlü. adam yaşlandı bitti yeter ya :)
    bi de şu telif konusundan sebeb Wolverine'i sarı renk ve X şeklindeki kostümle göremedik ya ona yanıyorum :(

• Bu kız çok tatlı , çok canlar yakar

• Flash TV yayınlarına laf edenler bunları bayıla bayıla izliyor oluşuna gülmemek elde değil.

• Nedense adamın tipi benim zihnimde Last Of Us'ı hatırlatıyor.

• 90 yıllarda çizgiromanların filmlerinin çıkmasını çok isterdim !
    ama şimdi artık sıkılmaya başladım ! çünkü çok fazla ilimünatik simge yerleştirmesinden filmi izleyemez hale geldik !

• ademantium genetik geçen bir şey değil. Niye kızın pençeleri ademantium dan?
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    Kızda askeri ürün wolverine gibi. Mutant özellikleri benzerdir muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wol4onak

Wolverine nasil yaslaniyor anlamadim. Sanki wolverine icin iyi hikaye secmemisler. Zaten bebek bakiciligi gibi su an

Sen anlama belli ki seni asiyor. Konuya hakim olsan bu cumleleri kurmayi birak aklindan bile gecmezdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

ademantium genetik geçen bir şey değil. Niye kızın pençeleri ademantium dan?

Kurcalama hacı senaristi sıkıştırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wol4onak

Wolverine nasil yaslaniyor anlamadim. Sanki wolverine icin iyi hikaye secmemisler. Zaten bebek bakiciligi gibi su an

logan yaşlanan biri, yavaş yaşlanıyor sadece. wolverine filminde çocukluğunu göstermişlerdi,1800lü yıllara tekabül ediyor sanırım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.