Şimdi Ara

LG’den evlere yenilikçi çözümler: Twin Wash teknolojisi ve dahası…

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güney Kore’de LG’nin beyaz eşya üretim tesislerini gezdik ve fabrikada bulunan mağazayı gezerek, ülkemizde 2017 yılı içerisinde satışa sunulacak olan yenilikçi ürünleri yetkili ağızlardan dinledik. Twin Wash, Tromm Styler ve Pratik Kapı Buzdolabı hakkında detaylar videomuzda. 

• AW141YAW model nolu hava arıtma cihazı gelecek mi acaba LG'nin Türkiye'ye,yurtdışı fiyatını öğrenebilirmiyiz?
  • şu player sorununu ne zaman çözeceksiniz ? bir video izlemek için yapmadığımız şey kalmadı.

• Daha bir telefon yapamıyorlar nasıl güvenipte alalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Daha bir telefon yapamıyorlar nasıl güvenipte alalım.

Lg telefonu daha sonra yapti asıl işi beyaz esya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi de tirt ozellikler, cok zorlama olmus..

• 10 dakika vakit kaybı .
    Gereksiz şeylere yönelmişler
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Önce yaptı sonra yaptı demiyorum bir telefonu yapamıyorlar. Yıllardır yaptıkları telefonlarda sorun üstüne sorun arıza üstüne arıza. Kim nasıl ve neden güvenipte LG markalı bir ürün alsın artık, onu demeye çalışıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Önce yaptı sonra yaptı demiyorum bir telefonu yapamıyorlar. Yıllardır yaptıkları telefonlarda sorun üstüne sorun arıza üstüne arıza. Kim nasıl ve neden güvenipte LG markalı bir ürün alsın artık, onu demeye çalışıyorum.

Bende diyorum ki Lg beyaz eşyada ün yapmış firma telefonlarının alınmasının sebebi beyaz eşyada iyi olmaları.

Vestel gibi beyaz eşya da da iyi olmayıp telefonda dünya ile yarışıyouz diyen değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceliği beyaz eşyalar yerine, cep telefonlarına yönelirlerse daha kalıcı şeyler üretebilirler

• LG çamaşır makinası önermiyorum 2800 TL ücret verip aldığım makinada sıkma esnasında vuruntulu çalışıyor. İade etmekle uğraşıyorum.

• Vay be yayınlamayın yorumlarımı ok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.