Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 satış hedefi 60 milyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S8 satış hedefi 60 milyon

Bu yıl Galaxy Note 7 nedeniyle ağır bir yara alan ancak devasa tecrübe ve mali birikimi sayesinde çeyrek tablolarında artış yaşamayı bilen Samsung, bu yıl daha iyi seviyelere ulaşmayı amaçlıyor. Galaxy S8 modelinden beklentiler çok büyük.

Eski Günlere Dönüş

Analiz firmalarından gelen bilgilere göre Samsung’un bu yıl Galaxy S8 satış hedefi 60 milyon olarak belirlenmiş. Bu rakam Galaxy S7 serisinden oldukça yüksek. Ayrıca Galaxy S4 döneminden bu yana en yüksek çıta konmuş durumda.

Galaxy S8 modelinin 60 milyon satması demek Samsung’un yıllar önceki şaşaalı dönemine geri dönmesi anlamına geliyor. Galaxy S3 ve Galaxy S4 dönemlerinde firma 60-70 milyon sınırında geziniyordu. Bu dönemlerde en çok satan modeller Apple ve Samsung’a ait idi. Diğer firmalar ise çok küçük bir pazar payını paylaşma mücadelesi veriyordu.

Aslında geçen yıl Samsung için çok önemli bir çıkış dönemi olacaktı ancak Galaxy Note 7 modeli adeta firmanın hayallerini de patlattı. Samsung bozulan marka imajını yeniden ayağa kaldırmak için var gücüyle çalışıyor. Elbette en büyük koz Galaxy S8 olacak.

Ayrıca Bkz.LG G6 modelinde kullanılacak ekran ortaya çıktı

Samsung dikkat çekici önemli özellikleri yeni amiral gemisine entegre etmeyi planlıyor. Gelişmiş Bixby sanal asistan teknolojisi, Snapdragon 835 yonga seti veya Exynos 8895 yonga seti, 6GB RAM, gelişmiş çift arka kamera, UFS 2.1 çok hızlı depolama belleği, Quick Charge 4.0 teknolojisi gibi pek çok yenilik tüketicileri bekliyor olacak. 

• Muhteşem olacak aha buraya yazıyorum :)

Sanal tuş kullanacaklarına çok sevindim. Sanal tuşları her zaman daha çok sevmişimdir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bakalım leş gibi ses çipi kullanmaktan vazgeçtilermi...

• Bu satış hedefi konduğuna göre ilgi çekici özelliklerle gelecek gibi görünüyor. Merakla bekliyorum ama asıl merak ettiğim Note 8 modeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

Bakalım leş gibi ses çipi kullanmaktan vazgeçtilermi...

O konuda bende çok hassasım madem bu kadar pahalı bu cihazlar donanımın en iyisini istemek vatandaşın hakkı.. bu arada şu marka neden ülkemeze gelmez arkadaş..

Samsung Galaxy S8 satış hedefi 60 milyon

http://www.gsmarena.com/vivo_xplay6-8436.php

• 3,5-4 bin ? kitleyecekler yine mutluluğu telefonlarda arayanlara

• yine bir kaza vs olmazsa ulaşabilirler hedefe ama prestijleri zarar gördüğü için etkili bir reklam kampanyası şart
  • harman kardon'u satın almıştı belki s8 de stereo hoparlör gelir ses alanında bir iyileşme olur diye ümit ediyorum.

• Bomba özelliklerle geliyor

Gelecek

Yani öyle olmalı çünkü

• Satışlar patlayacak yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle ses çiplerini değiştirmeleri lazım.. Hem hoparlör hemde kulaklık sesi gerçekten berbat ötesi. Hatta benim Samsung da eleştirdiğim tek nokta ses konusu.

• Note 7 deki patlama olayları hem kullanıcılar hem de firma için çok kötü bir durum tabi. Ama arada iyiki de olmuş diyorum. Bence uzun süredir telefon üreticilerinde varolan özellikleri kağıt üzerinde şişirmekten öteye geçmeyen ürünler görüyorduk. Bir yenilik görmek istiyordum uzun süredir. Aaa bu özellik olmazsa olmaz dediğim bir şey görmediğimden hala iPhone 5 ile devam ediyorum yoluma. Samsung zedelenen imajı düzeltmek için güzel özelliklerle gelecektir muhtemelen. Bu da pazardaki rekabeti arttıracaktır.

Patlama olayı çok kötüydü ama sonunda güzel gelişmelere neden olur inşallah :)

• 20 milyon anca satarlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

Bakalım leş gibi ses çipi kullanmaktan vazgeçtilermi...

nedenki?
    ses kalitesi olarak piyasada en iyisi hala.hatta lg g5'in B&O modülüyle aynı ses kalitesine,daha yüksek ses seviyesine sahip.şu tabloda kıyaslaması var:
    http://www.gsmarena.com/apple_iphone_7-review-1497p7.php
    http://www.gsmarena.com/lg_g5_vs_samsung_galaxy_s7-review-1433p5.php

kutudan çıkan kulaklık kötüyse ses çipi kötü sanıyor olmayasın?derdin buysa dışardan 150TL ve üzeri bir kulaklık almanı önerebilirim.ben şahsen öyle yaptım ve hiçbir telefonun orjinal kulaklığını kullanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 12 Ocak 2017; 15:54:10 >

• yuksek satis adeti verdiklerine gore fiyati dusuk tutacaklar demekki..

yoksa cokmu iyimserim:)

• Bomba gelirse ben de bi tane alıcam.

İnşallah dış malzeme kalitesi de güzel olur.
  • Note 7 olayı aslında bizim için daha iyi oldu, Samsung kendini affettirmek ya elindeki tüm teknoloji birikimi dökecek ya da aynı tas aynı hamam devam edecek, S8'den beklentim çok yüksek ki 6" Plus modelinden bahsedilmesi benim için daha da heyecan verici ama şunu söylemek isterimki;

"Eyyy Samsung lütfen şu telefonları kulaklık çıkış desibelini arttırın"

• Şu anki telefonlara çift arka kamera koyuyorlar fakat stereoskopik kayıt yapamıyor. 180 derece 3d fotoğraflar ve videolar çekebilmeli artık telefonlar.
    Netleme vs. için kullanıyorlar 2. kamerayı. Ama bence asıl gereklilik stereoskopik kayıt. VR ile bakması o kadar keyifli ki,
    o mekanlara geri dönüp içinde yaşıyorsunuz resmen. Daha hızlı telefon istemiyorum, şu anki telefonum zaten yeterince hızlı.
    Ama yeni ve ilgi çekici farklı özellikler görmek istiyorum artık telefonlarda.
  • İphone 7 fiyaskosundan sonra bence satar. Note 7 patlaması sonrası iphona gecen kitle genelde nefret etti iphonedan ve sabırsızlıkla s8 edge falan bekliyorlar. Her anlamda iphone 7 nin çok üstünde bir telefon olacağı kesin
  • Nokia eğer iyi bir dönüş yaparsa işleri çok zor. Android tarafında sıkı bir Nokia-Samsung rekabeti görebiliriz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.