Şimdi Ara

iOS için Tor Browser Onion ücretsiz oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iOS için Tor Browser Onion ücretsiz oldu

Kullanıcılarına anonim iletişim imkânı sağlayan Tor ağı, şifrelenmiş bir şekilde internete çıkış sağlıyor. iOS tarafında Tor ağı üzerinden web’de gezinme imkanı sunan Onion Browser, uzun bir süredir (3 yılı aşkın zamandır) yayındaydı. Sonunda ise ücretsiz hale getirildi.

Özellikle son sürümü ile 64bit olmayan cihazlarda da sorunsuz çalışmaya başlayan tarayıcı hem iPad hem de iPhone cihazlarda kullanılabiliyor. Yazılımın yüklenebilmesi için istenen minimum işletim sistemi sürümü ise iOS 8.2 olarak belirlenmiş.

Son derce stabil çalışan yazılım, ilk yükleme esnasında bir takım konfigürasyonları ayarlayabilmek adına birkaç dakika sizi bekletiyor ancak sonrasında hızlı bir şekilde erişim sağlamaya başlıyorsunuz. Onion Browser’ı burada yer alan AppStore bağlantısından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

• Hata veriyor

• İndirdim sorunsuz çalışıyor. yanlız forumda başlık url'si tıklanmıyor. google üzreinden aratıp geldim :)

• snomask kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Nerede tıklanamıyor? Sorunu bana özelden iletebilir misiniz?
  • TOR ağı Türkiye de yasaklanmamış mıydı? Ancak VPN üzerinden kullanılabilir sanırım.
    https://www.engadget.com/2016/12/18/turkey-blocks-tor/

• Deneyelim bakalım nasılmış merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: aktorun

TOR ağı Türkiye de yasaklanmamış mıydı? Ancak VPN üzerinden kullanılabilir sanırım.

https://www.engadget.com/2016/12/18/turkey-blocks-tor/

Köprüler üzerinden sorunsuz bağlanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet.

Merhabalar,

Nerede tıklanamıyor? Sorunu bana özelden iletebilir misiniz?

Aynen tıklanmıyor hocam ben de senin profilin üzerinden girebildim.
  • Dostlar selam,

Bu problem yarın sabaha kadar çözülmüş olacak.

Bilginiz olsun.
  • AppStore da buldum ama indirmek icin odeme bilgilerinizi girin diye uyari verdi. Normalde ucretsiz olan uygulamalarda bunu yapmaz ve telefonunuza indirir. Linkte mi yanlislik var acaba linki kopyaladim actim app store ekran goruntusu de yayinlarsaniz hangi uygulamayi indiricegimizi dogrulamis oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kent290lf -- 11 Ocak 2017; 20:14:36 >
  • Deepweb olayı bundan mı oluyor ?

• masaüstü için de sürümü var mı?

• Sağolun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.