Şimdi Ara

Sony, Buzul Beyazı PS4 Slim Modeli Duyurdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •    Bugün, Sony Interactive Entertainment Glacier White (Buzul Beyazı) bir renge sahip yeni PlayStation 4 Slim modelini duyurdu.

Bu yeni renkteki PlayStation 4 Slim model, Avrupa'da 24 Ocak ve Japonya ile Asya'da 23 Ocak tarihinde çıkış yapacak. Kuzey Amerika bölgesi hakkında bir bilgi verilmedi.

Avrupa bölgesi için şu an sadece 500GB model duyuruldu. Japonya'da ise 500GB ile 1TB sunulacak. Fiyat ise Jet Black modeli ile aynı seviyede olacak.

Dualshock4 tek başına da satın alınabilir olacak.

Paylaşılan tanıtım videosuna aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. 

• 11-12 ay civarı ömrü kalmış bir cihaz için bilerek yeni bir model çıkarmak , Sony nin vizyonunu gösterir nitelikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 10 Ocak 2017; 13:7:32 >
  • Maxwell1 kullanıcısına yanıt
    2019 gibi gösterirler belki ama Microsoft da boş durmadı. Sanırım Sony daha güçlü bir model daha duyura bilir Ps5 hiç çıkmayanda bilir.
  • 2017 ve 2018 oyun yılı olacak ps4 için artık son bir atak the last of us part 2 god of war death stranding 2019 a sarkar daha geliştirilmeye başlanmadı çünkü güzel oyunlar gelecek kısacası bu yüzden tahminimce 2019 ocak ayı yani yeni yılında yada 2020 başlarında ps5 ve vr 2 duyurulur diyorum naçizane fikrim.Beyaz modele gelirsekte oyun cu adam siyah sever diye düşünüyorum sony nin siyah ve mavi ışık olayı bence çok yakışıyor beyazda tercih eden olur elbet ama siyah kadar değil tabi ama hoş yani.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • sony mesaj ı da vermiş altan altan 2014 2015 2016 en cok satan konsol diye :) fazlasıyla hak ediyor...

• Adam akıll8 fram rate veren bir makine hatta ne biri iki makina yapamayıp dogru durust oyunda cikartamadin bir iki tane disinda birde gelmis buz beyazi model cikarmis milleti nasil sogusleniyor bunlara anlamiyorum ps3un ekmegini yedi bu nesilde sony sirf ondan bir iki tane de oyun cikartir kalanlari ps5 e erteler sonrada millet aman super sony canim sony bildigin yalanci sony ms deginmiyorum.bile onun konuscak yuzu yok siz anca bebeleri kandirirsiniz hacklendigi gun gidip ps4 alicam ps3 te oldugu gibi bunlar bundan baskasini haketmiyor
  • Bu saatten sonra standart,slim ps4 mü alınır yaa. Alan pro alır ya da Xbox'ı bekler.

• Scorpio gelicekken bu copu kim ne yapsin ajaiagatabava
  • kir tutar la bu :D

• Beyaz DS4 leş gibi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HajHaj -- 10 Ocak 2017; 15:31:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    Cidden artık seni ve senin gibileri takdir ediyorum. Kafam basmıyor, yere göğe sığdıramadığın konsol bu haldeyken hala nasıl PS4 e bu kadar hevesle laf gömebiliyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 10 Ocak 2017; 16:29:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Beyaz DS4 leş gibi olmuş.

Kardeş senin psikolojin mi bozuk?
  • Kolun rengini beğenmedim, zorla mı? Renk bu ya bunu da mı savunacaksın, "Nasıl olur da sen bu rengi beğenmezsin?" bu mudur yani?
  • quote:

Kolun rengini beğenmedim, zorla mı? Renk bu ya bunu da mı savunacaksın, "Nasıl olur da sen bu rengi beğenmezsin?" bu mudur yani?

Kardeş senin yaşın ufacık galiba. Kasıtlı olarak PlayStation ile alakalı bütün her şeyi Trollemeye çalışıyorsun. O yüzden dedim ya "psikolojin mi bozuk" diye...
  • Bu saatten sonra bu çöpü kim alır Pro varken?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Kolun rengini beğenmedim, zorla mı? Renk bu ya bunu da mı savunacaksın, "Nasıl olur da sen bu rengi beğenmezsin?" bu mudur yani?

Kardeş senin yaşın ufacık galiba. Kasıtlı olarak PlayStation ile alakalı bütün her şeyi Trollemeye çalışıyorsun. O yüzden dedim ya "psikolojin mi bozuk" diye...

Bak ben sana cevap vermediğim halde üsteliyorsun. Medenice konuşabilecek misin bu sefer? Geçenki gibi çizdirme kendini.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Bak ben sana cevap vermediğim halde üsteliyorsun. Medenice konuşabilecek misin bu sefer? Geçenki gibi çizdirme kendini.

Trollemeye çalıştığının farkındasın değil mi... Yemiyoruz Xbox One S'in rengi de aynı

• PS4'ün Prodan daha çok sattığını bilmeyenler hala bunu kim alır diyor. Akıl-fikir.
  • hmm denizin buz gibi soğuk sularından gelen bir ps4.. çok ilgimi çekti.. özellikle de dualshock 4 :)
  • xbox one s bundan daha iyi...ayrıca gerçek 4k scorpio bekleyin!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.