Şimdi Ara

HTC Vive telefonu ile tanışın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HTC Vive telefonu ile tanışın

Bu hafta itibariyle önemli bir duyuru yapmaya hazırlanan HTC’nin sahneye neler çıkarabileceği yeni sızan bir videoda ortaya çıktı. Firma Vive ismini taşıyacak bir akıllı telefon hazırlığında.

Uzun Süredir Bekleniyordu

Sızdırılan video firmanın tanıtım için hazırladığı reklam çekimlerinden alınmış. Pek çok rakip markanın telefonları başlangıç kısmında yer alırken tüketicilerin neden HTC telefonlarını tercih etmeleri gerektiği anlatılmaya çalışılıyor.

Videonun sonuna doğru ise HTC’nin 3 yeni telefonu göze çarpıyor. En sağ tarafta HTC Vive yazan bir akıllı telefonu reklam karakteri alarak spor esnasında kullanmaya başlıyor. Sonrasında ise tanıtım tamamlanıyor.

Diğer iki telefonun videoda kısa bir süre ön planda olması HTC Vive telefonunun daha önemli olduğunu gösteriyor. Bildiğimiz üzere HTC Vive tam donanımlı bir sanal gerçeklik kaskı. Peki telefon tarafında ne tür bir atılım olacak?

Ayrıca Bkz.Audi’lere Samsung Exynos desteği

Şimdilik bununla ilgili net bir bilgi yok ancak en iyi tahmin Samsung Gear VR gibi yeni bir aksesuar ile birlikte yeni telefonun piyasaya çıkacağı. HTC, elindeki sanal gerçeklik içeriği portföyünden muhtemelen mobil taraf için bazı optimizasyonlar yaptı ve özel bir uygulama mağazası ile karşımıza çıkacak. Samsung’un 5 milyon Gear VR sattığını düşündüğümüzde mobil sanal gerçeklik sektörü oldukça büyük potansiyele sahip.

Diğer taraftan kalan iki telefonun ne olduğu da şimdilik belirsiz ancak tahminlere bakarsak X10 modelinin devamı bir telefon ve Ocean olarak da bildiğimiz HTC U serisinin başlangıç modeli olabilir. HTC 11 amiral gemisinin en erken MWC 2017 fuarında tanıtılması bekleniyor. 

• Editör kardeşim videoyu tam izlediğine emin misin? Troll bir video gibi çünkü:

1milyon megapixel camera

Kurşun geçirmez ekran

200 yıl pil süresi gibi özellikler yazıyor. :)

Belki ben anlayamamışımdır emin değilim

• Videoyu izleyemedim :(

NOT: problem benim PC de

• quote:

Orijinalden alıntı: Real Slim Shady

Editör kardeşim videoyu tam izlediğine emin misin? Troll bir video gibi çünkü:

1milyon megapixel camera

Kurşun geçirmez ekran

Şu anki telefonların sunduğu abartı özelliklerden bahsediyor sanırım. Sonra da HTC telefonların sadece ve ihtiyacı karşılayan özelliklerine geçiyor.
  • Arka kapak fikriyse eğer Moto Z modellerine benziyor.

• quote:

1milyon megapixel camera

Kurşun geçirmez ekran

Sen bu videoyu izlediğine emin misin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem71

quote:

1milyon megapixel camera

Kurşun geçirmez ekran

Şu anki telefonların sunduğu abartı özelliklerden bahsediyor sanırım. Sonra da HTC telefonların sadece ve ihtiyacı karşılayan özelliklerine geçiyor.

Alıntıları Göster
    Galiba bu olsa gerek...
    Yine yeniden yenilikçi bir duruş sergiliyor HTC...

https://www.youtube.com/watch?v=HfKtSsnb7oI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kraix -- 10 Ocak 2017; 3:22:45 >

• HTC Vive sanırım oculus rift'ten daha çok tuttu gibi. Steam ortaklığıyla geliştirilmiş, bu zaten önemli bir etken.
    Youtube'da VR üzerine olan videolara baktığımda millet genelde vive kullanıyor. Ama fiyatları çok pahalı şimdilik.
    Ben VR olayına giriş için uygun fiyatlı GearVR aldım bakalım, kargo gelsin deneyeceğim. Vridge yazılımı aracılığıyla oculus rift veya steamvr olarak
    tanıtılıp pc vr oyunlarıyla da kullanılabiliyor. Tabi ki pahalı setlerdeki 3d uzay pozisyonunu tespit eden sensörleri kullanamıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 10 Ocak 2017; 4:39:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.