Şimdi Ara

Bentley lüks ve performansı bir üst düzeye taşıyor: Yeni Continental Supersports

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bentley lüks ve performansı bir üst düzeye taşıyor: Yeni Continental Supersports
    Bentley geçtiğimiz gün en güncel ve en güçlü Continental versiyonunun detaylarını yayınladı. Yeni Continental Supersports firmanın belirttiğine göre şimdiye kadarki en hızlı ve en güçlü dört koltuklu lüks otomobil konumunda.

Gücünü 6.0-litre hacmindeki W12 motorundan alan araç 700 beygir güç ve 1000 Nm üzeri tork değeriyle önceki nesile göre 79 beygir daha fazla güce sahip. Bu değerler ile coupe versiyon 0-60 mph (0-96 km/h) hızlanmasını 3.4 saniyede tamamlarken, üstü açılan versiyon ise 3.7 saniyede tamamlıyor. Coupe versiyon için son sürat 336 km/h, üstü açık versiyon için ise 329 km/h olarak bildirilirken aracın frenlemesi için önde 420 mm, arkada ise 355 mm'lik karbon seramik frenler kullanılmış.

Ekstra gücü daha yüksek kapasiteli turbolar ve gözden geçirilen intercooler sistemi sayesinde kazanan aracın motorunun iç parçaları da bu yüksek güce dayanması için özel olarak ayarlanmış. Araç ile birlikte yalnızca 8-ileri otomatik şanzıman sunulurken, 320 km/h üzeri hızlara çıkabilen aracın süspansiyon sistemi de buna uygun olarak alçaltılıp, sertleştirilmiş.

Bentley lüks ve performansı bir üst düzeye taşıyor: Yeni Continental Supersports
    Güç organlarının yanında dış görünüşünde de değişiklikler yapılan Bentley Continental Supersports'un ön ve arka tamponları ve hava kanallarında karbon fiber parçalar kullanılmış. Lüks ve gücün bir arada buluştuğu Bentley Continental Supersports'un görsellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    2017 Bentley Continental Supersports

• Bu araç Türkiye'de anca "34 AGA" plakasıyla gezer başka türlü zor.

• Hala cirkin.
  • Direksiyonu yakıştıramadım süpersport yapıyorsun, gemi gibi altı bile kesik değil.
  • VERGI?

Burada o araca binmek haram.
  • Bizim %100 yerli Saab bunu döver.

• iç tasarımını beğenmedim ,dıştan güzel ama...

• Bu tarz arabaları alabilenler hangi dünyada yaşıyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: TIME

Hala cirkin.

Kör olursun
  • Phaeton platformundan epey yararlandilar. 2003'ten beri cilalayıp satıyorlar bu aracı.
  • 0-100 süpersportlarla aynı.
  • Ülkenin %99'unun hayali, %1'inin ise gerçeği olan bir otomobil. Eğer o %1'e trafikte denk gelirsek egzoz sesini dinlemek bile biz otomobil tutkunları için yeterlidir diye düşünüyorum. Zaten milletçe idare etmeyi öğrendik
  • Arka kanat sanayi işi gibi olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efective

Direksiyonu yakıştıramadım süpersport yapıyorsun, gemi gibi altı bile kesik değil.

Al benden de o kadar. Vites topuzu, iç göstergeler ve direksiyon çok klişe.. Şimdi biri çıkıp diyecek '' kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş'' diye ama alakası yok. Supersport araba üretiyorsun ama iç mekan bildiğin orta segment bir sedan
  • Lutfen resim galerilerinde resimler arasinda dolasimi yeni sayfa yukleterek yapmayin.

• Wallpaper için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

Ülkenin %99'unun hayali, %1'inin ise gerçeği olan bir otomobil. Eğer o %1'e trafikte denk gelirsek egzoz sesini dinlemek bile biz otomobil tutkunları için yeterlidir diye düşünüyorum. Zaten milletçe idare etmeyi öğrendik

1% mi? Çok çok ÇOK iyimser konuştun hocam helal olsun.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin nüfusunun 80 milyon olduğunu göz önünde bulundurursak, 80 milyonun 1% i 800.000 eder.

Sence Türkiye'de 800 bin tane bu arabadan var mıdır? Yahut 800 bin kişi bu arabayı alabilir mi?

Hiç sanmıyorum.

Dolayısıyla yüzdelik rakamı şu şekilde revize edelim : 0.01% Türkiye'de bunu alabilecek 8000 kişi vardır herhalde. O kadar da değil.

• doğuş satıyor uzak durmak lazım
  • V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. 100bin milyoner varmış ama bu aracı almak için multimilyoner olmak lazım.

Hesabında 1 milyon lira veya üzeri parası olan yurt içi yerleşik mudilerin sayısı 100 bini geçti. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) verilerinden derlenen bilgilere göre, Ekim 2016 itibarıyla Türkiye'de hesabında 1 milyon lira ve üzeri parası olan mudi sayısı 100 bin 974 olarak gerçekleşti.30 Kas 2016
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

Bu araç Türkiye'de anca "34 AGA" plakasıyla gezer başka türlü zor.

Bu ülkede daha çoook 'AGA'lar var.

Başka alanlar da olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.