Şimdi Ara

Logitech G533 7.1 kablosuz kulaklık testte 'CES 2017 ilk izlenim'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan bir g930 kullanıcısı olarak mutluyum hatta ilkini bir sinir anımda kırmıştım risk almayıp bir tane daha almıştım ama suan bir kulaklık alıcak olsam corsair vuid i denemek isterim özelikle sarısı hosuma gitmişti. Yorumlarına baktım olumsuz birşey görmedim pek.
  • Leğen plastiği gibi duruyor. Kablolu g633 çok daha iyi.

• Cloud 2 yi tek gecerim

• Sevgili Mesut;

O kulaklığı orada satanlara, malzeme kalitesini de sorabilir misin ?
    Mevcut G-930 kulaklığı 600 Tl ( 4-5 yıl önce ) almıştım. 7.1 + kablosuz vs..

Aşırı terletiyordu. (Malum bizim İzmir sıcak) 3 yıl sonra üstünde kaplı olduğu malzeme, dökülmeye başladı. Süngerler, ortaya çıktı. Kulaklık hala çalışıyor, ses kalitesi de iyi. Bataryası ise çabuk bitiyor ve pillerini nasıl değiştireceğimi, ya da nereden alıp takacağımı bilmiyorum.

Arkadaşlar denemek istiyor. Kulaklıktan geriye sünger kalmamış ki, (plastik ve tel) artık kulaklarımı fiziksel olaraktan acıtıyor.

Ben mesaj atarken de hala internet kesilip duruyor, wifi sümgesi üzerinde sarı ünlem işareti çıkıp duruyor. İnterneti artık sorunsuz bir cihaz demekten sıkıldım yoruldum, bari daha az problem çıkartan bir teknoloji varsa, senden (kabalaştım kusura bakmayın) onu görüntülemeni bekliyorum.

Saygılar Türkiye'den Hoca'n,

• Gözlük takınca amca olmuşsun mesut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 9 Ocak 2017; 9:57:0 >
  • Kırdın kırdıııın

• Cloud 2 gibi bir şahane varken böyle leğen plastiklerine iş düşmez
  • Malzeme kalitesi çok düşük düşük duruyor . Çıt kırılacakmış gibi bir görüntüsü var .

• Tasarım olarak daha kötüsünü yapamazlardı sanırım. Şuana kadar gördüğüm en kötü tasarıma sahip logitech oyuncu kulaklığı...

• Yorumlarınızı nihayet Videonuzu tam olarak izledikten sonra(Malum ülke koşulları); bazı cevapları alabildim; (Videonuzun tam anlaşılamadığını düşünmeyin diye ekleme ihtiyacı hissettim; )

Ses kalitesi OK
    Ergonomi OK
    Tasarım OK
    Sunum Ok
    Fiyat :(
    Malzeme kalitesi :((

Logitec görünüşe ve teknolojiye önem firma
    Müşteri derdi ise;
    Yedek parçası yok;
    3 yıllığına al, sonrasın boşver, yenisini al diyen bir firma.

İncelemeniz, için teşekkürler, kafamızdaki bazı soruları aydınlattı. Özellikle şu şarj kablosu sorunu, (şarja takarken, ağzını büküp eğrilttiğimiz kablodan vazgeçmeyecekler anlaşılan) daha basit çözülebilirdi.

Ben anladım. Bizim sokağa atacak paramız yok, bizim sokağa attığımız ekmeklerle bile, beslenen bir sürü canlı var buralarda.

• Abi çok yakından televizyon izleme geri çık biraz.

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Tablet modunda haber videolarının hiçbirin açamıyorum maalesef. Masaüstünde tablet modunu kullanıyorum çok alıştım. Tam sürüm forum modu karışık ve kalabalık geliyor konular, yazılar bakımından. Tablet modunda videolar neden açılmıyor acaba bakabilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 serisi alt seri. 900 serisini tek geçerim 933 çok iyi

• Neden tv incelemesi yapmiyorsunuz böyle tırıt şeylerle uğraşıyorsunuz anlamiyorum her tv markasi yeni seri tv lerini tanitmişken yabanci siteler ces den ağırlikla tv haberleri geciyor siz hurdalarla meşkulsunuz yine

• Ses konusunda G633 ve G933 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip, sadece G633 ve G933 den farklı olarak Dolby dijital seçeneği yok sanırım. Bunun dışında RGB aydınlatma gibi görselliği güçlendiren bir tasarım kullanılmamış. Bu büyük ihtimalle pil performansına olumlu şekilde etki edecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hoca

Sevgili Mesut;

O kulaklığı orada satanlara, malzeme kalitesini de sorabilir misin ?
    Mevcut G-930 kulaklığı 600 Tl ( 4-5 yıl önce ) almıştım. 7.1 + kablosuz vs..

Aşırı terletiyordu. (Malum bizim İzmir sıcak) 3 yıl sonra üstünde kaplı olduğu malzeme, dökülmeye başladı. Süngerler, ortaya çıktı. Kulaklık hala çalışıyor, ses kalitesi de iyi. Bataryası ise çabuk bitiyor ve pillerini nasıl değiştireceğimi, ya da nereden alıp takacağımı bilmiyorum.

Arkadaşlar denemek istiyor. Kulaklıktan geriye sünger kalmamış ki, (plastik ve tel) artık kulaklarımı fiziksel olaraktan acıtıyor.

Ben mesaj atarken de hala internet kesilip duruyor, wifi sümgesi üzerinde sarı ünlem işareti çıkıp duruyor. İnterneti artık sorunsuz bir cihaz demekten sıkıldım yoruldum, bari daha az problem çıkartan bir teknoloji varsa, senden (kabalaştım kusura bakmayın) onu görüntülemeni bekliyorum.

Saygılar Türkiye'den Hoca'n,

Malzeme kalitesi banada çok kötü gibi geldi.

Bu arada benim profilime bakarsanız, G930 için kulaklık süngeri ve kafa bandı sattığımı görebilirsiniz

Bataryayı amazon.com'dan satın alabilirsiniz. İnternette nasıl batarya değiştirilir diye videolar var.

• Söz meclisten dışarı;
    Profile bakılamayacak kadar insanlar meşgul.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.