Şimdi Ara

Apple, Samsung'un ana vatanında Apple Store açıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple, Samsung'un ana vatanında Apple Store açıyor

Apple Kore, Samsung'un ana vatanı Güney Kore'deki ilk Apple Store için iş ilanları yayınladı. Görünen o ki, şirket Güney Kore Seul'de açılacak yeni mağazası için 15 farklı pozisyonda çalışmak üzere personel arıyor.

Yerel haber ajansları, yeni Apple Store inşaatının Seul'un güney bölgesinde başladığını söylüyor. Mağazanın yıl sonuna kadar açılması bekleniyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Apple Kore "Dünyadaki ekonomik merkezlerden biri olan, telekomünikasyon ve teknoloji lideri Kore'deki ilk Apple Store'umuzu açacak olmaktan heyecanlıyız. Şimdi Seul'deki müşterilerimize dünya genelindeki Apple müşterileri tarafından sevilen hizmet, eğitim ve eğlenceyi sunacak takım arkadaşları arıyoruz." dedi.

Apple, Apple Store'da Genius Bar açmayı planlıyor

Apple, Genius Barlar'da görev alıp ürünlerle ilgili müşterilere yardımcı olacak Genius'ları da işe alıyor. Şu anda Apple, Kore'deki partnerleri vasıtasıyla müşterilere hizmet sunuyor ancak bir Genius Bar oluşturulması şirketin konuyu kendi eline almasını sağlayacak.

Ayrıca Bkz.Honda'nın kendini dengeleyen yeni motosikleti iki tekerinin üzerinde durabiliyor
    Kore'deki Apple Store, biri giriş katı olmak üzere iki kattan oluşacak ve yapımının Kasım ayında sona ereceği düşünülüyor. Apple'ın yaptığı tek uluslararası hareket bu değil, son raporlar şirketin Hindistan'da iPhone üretimine başlamayı planladığını gösteriyor.

Güney Kore'de bir mağaza açmak Apple ve Koreli telefon üreticisi Samsung arasındaki rekabeti kesinlikle kızıştıracaktır. İki şirket, birinci sınıf akıllı telefon pazarında birbirlerine karşı yarışıyor ve son dönemde Apple, Samsung'un Galaxy Note 7 başarısızlığından sonra daha fazla müşteri çekiyor.

Apple, Samsung'un ana vatanında Apple Store açıyor 

• Amerika'da da Samsung mağazaları var nolmuş yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Amerika'da da Samsung mağazaları var nolmuş yani

Harbiden abi bu nedir ya
    Haberi okuyunca sanarsın ülke Samsung'un yada apple Samsung'un içine mağaza açıyor.
    Nedense konu apple oldu mu sürekli bir abartma balon havası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu zamana kadar Seul gibi şehre mağaza açmamak Apple'ın hatasıydı zaten. Satışlara etki edecek bir katkısı olmasa bile en azından Güney Kore'deki Apple müşterileri daha iyi hizmet alacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baslik; "Apple, Magaza Acmak icin Güney Kore'ye Boynunu egydi" .. Olmaliydi :D

Diger Arkadasin da dedigi gibi Ne olmus yani Apple Korede magza acacaksa :) .

• niye rekabet kızışsın. apple tüm dünyada rakipsizdir

• Biraz daha profesyönelce başlıklar açın, görende savaş var zannecek.

• https://hwp.com.tr/apple-yeni-perakende-magazasini-kuzey-korede-aciyor-75509

Bu sitedeki haberi yazan arkadaşta Kuzey mi Güney mi tam karar verememiş anlaşılan.

• Apple ın güney korede dükkan açması bizi niye ilgilendiriyor??

• Sanırsın ki Apple Güney Kore'yi ele geçirdi de ülkenin bayrağını değiştirdi...

• BU NE CESARETTİR YARABBİ...SENİ TANIMAK İSTİYORUM, YİĞİDİM...BENİ MUTLAKA ARA...
  • Ankarayada bir mağaza açsa keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

niye rekabet kızışsın. apple tüm dünyada rakipsizdir

Yav he he.
  • NowOrN3wer kullanıcısına yanıt
    Hakikaten sırada Ankara'ya açması lazım...
  • quote:

Samsung Galaxy S6 serisinden sonra bu düzen değişti hocam.Bir iPhone kullanıcısı olarak apple çok basit cihazlar çıkartıyor artık. Apple'ın tekelliği iPhone 5S ve 6 ile bitti bana göre.
  • bak sen şu işe

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

SDASKPOdjasioDKASPİQWEQW:EQW:E:QWE:QW:

Seviyorum bu kafayı ya
  • ardaq kullanıcısına yanıt
    hı hı evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • koca seoul de apple mı yokmuş

bizim ülkede bile iki dene var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.