Şimdi Ara

Windows 10 Creators Update güncellemesi Nisan ayında gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 10 Creators Update güncellemesi Nisan ayında gelecek

Microsoft bir sonraki büyük Windows 10 güncellemesini Nisan ayında yayınlamayı planlıyor. MSPoweruser, yazılım devinin hata düzeltme ve performansı artırma çalışmalarına başlamadan önce ay sonuna kadar Creators Update güncellemesine eklenecek yeni özellikleri tamamlamayı hedeflediğini bildiriyor. Microsoft, başlangıçta Creators Update'i Mart ayında çıkarmayı planlamıştı ancak bu tarih Nisan ayına ertelenmiş durumda.

Ayrıca Bkz.BlackBerry Mercury'yi gösteren ilk video yayınlandı
    Windows 10 Creators Update, bir dizi yeni özellik içerecek. Bunların en büyüğü de Windows 10 VR başlıklar için Windows Holografik kullanıcı arabiriminin tanıtılması olacak. HP, Dell, Lenovo, Asus ve Acer gibi firmalar 299 dolardan başlayan fiyatlarla Windows 10 ile çalışan VR başlıklar çıkarmayı planlıyolar. Creators Update güncellemesi ile birlikte Microsoft Paint'in 3D sürümü, İşlem Merkezi değişiklikleri ve görev çubuğunda yeni kişiler çubuğu gelecek. Ayrıca Microsoft işletim sistemine F.lux gibi mavi ışık azaltma özelliğini de eklemeyi planlıyor.

Windows 10 Redstone 3 kod adlı üçüncü büyük işletim sistemi güncellemesinin de yıl sonuna kadar gün ışığına çıkması bekleniyor. Çalışmalar muhtemelen Creators Update'in son aşamaya getirilmesiyle başlayacak. Bununla ilgili daha fazla bilgiye ancak Creators Update yayınlandıktan sonra ilk RS3 yapıları Insider üyelerine gönderilmeye başladığında sahip olabileceğiz.

• çokta gerekliymiş gibi önce hataları düzeltseler sonra yenilikler gelse

• Stabillik açısından win 8.1'den çok geride.Arama denen zımbırtı sürekli belleği çiğniyor.Win 10 boşta ram kullanımı %30 iken 8.1 de ise %25-20 civarı.Açılış hızında da windows 8.1 üstün.Bazı özelliklerini kullananmıyorum.Neymiş donanım yetmiyormuş.8.1 devam.
  • Audi383848 kullanıcısına yanıt
    Bence gidin Windows 3 kulanın. Hem az bellek yer. Ne yapsınlar yani daha fazla sistem gerekecek diye hiçbir şey geliştirmesinler mi?

Windows 10 gayet de güzel bir işletim sistemi, yeni güncellemeleri heyecanla bekliyorum. Mavi ışığı azaltma özelliğinin sonunda gelecek olması güzel. Daha önce bahsi geçen oyun modu da güzel olacak.
  • Oyun modu da gelecek mi? En çok onu bekliyorum şuanda.

• Şahsen güncelleme tarihlerini pek önemsemiyorum. Sağolsun benim windows 10 kurulduğu günden beri sürekli güncelliyor kendini.. Bu kadar neyi güncellediğini bilmiyorum ama böyle büyük bi olayı kesinlikle kaçırmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadrag -- 3 Ocak 2017; 18:37:06 >
  • Windows 10 gerek oyunlarda gerekse günlük kullanımda harika bir işletim sistemi, daha da gelişecek olması sevindirici bence de. En çok beklediğim oyun modu.

• Hala rezil bir arayüzü olan 8.1 diyen var, çok enteresan.
  • Oyun modu yeter bizlere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Win 10 mu sorunlu?

Arkadaşlar yapmayın etmeyin. Ya temiz kurulum yapmadınız ya temiz kurulum yapmadınız. 1,5 sene oldu kuralı bilgisayara, o gün bugündür tek hata almadım. Su gibi akıyor resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kotaless

Bence gidin Windows 3 kulanın. Hem az bellek yer. Ne yapsınlar yani daha fazla sistem gerekecek diye hiçbir şey geliştirmesinler mi?

Windows 10 gayet de güzel bir işletim sistemi, yeni güncellemeleri heyecanla bekliyorum. Mavi ışığı azaltma özelliğinin sonunda gelecek olması güzel. Daha önce bahsi geçen oyun modu da güzel olacak.

/>

• Oyun modu gelsin yeter :D

• Ram tüketimi gerçekten fazla bence biraz daha üzerine düşseler fena olmaz hani arayüz filan gayet iyi Windows 7'den sonra en iyisi.
  • Mavi ışık filtresi bir çok monitör de var. Bunların getireceği mavi ışık filtresinin artısı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: batucan57

Mavi ışık filtresi bir çok monitör de var. Bunların getireceği mavi ışık filtresinin artısı nedir?

Hangi monitörlerde otomatik olarak saate göre ayarlıyor ? Varsada kaç kullanıcı bu monitöre sahip ? Laptoplarda flux kullanmak zorunda kalmayacaksın daha ne olsun
  • Niye adı creator update? Yaradan mı demek istiyorlar?

• kafasına göre güncelliyor zaten geçen gün hotspot açmıştım paketimi hep yemiş Microsoft'a güzel bir sövdüm onun yüzünden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Niye adı creator update? Yaradan mı demek istiyorlar?

microsoft masonmuş, windows 10 logosunu ters cevir gör bak ne yazıyo
  • Microsoft wifi'ye yeni bir özellik eklemeli artık. Günümüzde çoğu insan telefonunu pc'ye modem olarak bağlıyor ve Windows ve diğer programlar internet bulduğu anda güncellemelere abaniyor. Yeni wifi özelliği sadece istediğimiz ya da on kullandığımız uygulamalara internet verirse çok kullanışlı olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.