Şimdi Ara

Grid, Dirt 3 ve F1 2013 Steam'den Kaldırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Üç yarış oyunu Grid, Dirt 3 ve F1 2013 dün itibari ile Steam mağazası üzerinden kaldırıldı. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde de Grid, GOG.com üzerinden kaldırılmıştı.

Neden kaldırıldığına dair bir resmi açıklama yapılmış değil ancak PC Gamer, süresi dolan lisans sorununa bağlı olduğunu GOG'dan aldıkları bir mail sonucu belirtti. Muhtemelen Steam'den kaldırılmasının sebebi de aynıdır. Eğer belirtilen bu oyunlara sahipseniz hala indirip oynayabilirsiniz ancak bu saatten sonra satın alamazsınız.

• grid ile dirt 3 bedava dağıtılmıştı garip .
  • İşte bundan dolayı steam'den falan oyun almak istemiyorum. En güzeli kutulu,elinde dursun.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: asahi1

İşte bundan dolayı steam'den falan oyun almak istemiyorum. En güzeli kutulu,elinde dursun.

Oyun steam den kaldırılınca oyun kütüphaneden silinmiyor sadece mağazadan kaldırılıyor.

• Dirt 3'ü bedavaya Grid'i de geçmişten gelen ukteyle 5 tl'ye almıştım. İyi bari kütüphanemde duruyor silinmemiş. Steam candır. Kutulu oyun da hamallık bi yerden sonra ve ben CD/DVD'lere hiç mi hiç güvenmiyorum. İstediğiniz kadar koruyun bir şekilde çizilip bozulabiliyor.

• F1 2013 çok ilginç ne yaz indiriminde ne de kış indiriminde indirime girmiyordu fakat F1 2011 , 2012 , 2014 , 2015 , 2016 hepsi indirime giriyordu.

• Allahım tam F1 2013 almaya niyetlendim olacak işmi şimdi bu? Peki tekrar satışa konma ihtimali yokmu detay bilen yok mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.