Şimdi Ara

Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 7.0 güncellemesi haftaya başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 7.0 güncellemesi haftaya başlıyor

Uzun bir süredir amiral gemisi Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Android 7.0 beta programını devam ettiren Samsung’un geçen hafta programı bitirdiği açıklanmıştı. Artık olgunlaşan Android 7.0 güncellemesinin dağıtım vakti geldi.

Rehberler Hazır

Sektörden gelen bilgilere göre Galaxy S7 serisi için Android 7.0 Nougat güncellemesi Ocak ayında başlayacak. Yani önümüzdeki hafta. Firma bunun için kullanım kılavuzlarını ve rehberlerini de güncellemiş durumda.

Android 7.0 ile gelecek Google tarafındaki önemli özelliklere baktığımızda, Ayarlar menüsündeki alt menü başlıklarının kısa bilgilerle donatılması, yine Ayarlar menüsünde sol üst kısma yerleşmiş menü ikonu, Ses ve Bildirimler sekmesinin iki ayrı başlığa geçiş yapması, arka planda kurulan güncellemeler, bildirim çubuğunda biraz daha genişletilmiş alan, bildirim penceresinden gelen mesajlara cevap yazabilme, Doze tasarruf modunun daha agresif olması, Java 8 desteği, hızlı başlatma, yerleşik numara engelleme, gelişmiş RAM yönetimi bunlar arasında sayılabilir.

Ayrıca Bkz.Qualcomm’a bir ceza da Güney Kore’den

Samsung tarafında ise bildirim çubuğundaki kontrol ikonlarının elden geçirilmesi, Galaxy Note 7 modelinden hatırlayacağımız Her Zaman Açık ekranında tepkisel bildirimler ve özelleştirebilme, kamerada daha anlaşılır kontroller, Smart Manager uygulamasının iyileştirilmesi sayılabilir.

Güncellemenin ilk olarak hangi ülkede başlayacağı bilinmiyor ancak ABD, Güney Kore ve İngiltere muhtemelen ilk sırada olacak. 

Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 7.0 güncellemesi haftaya başlıyor 

• King of the jungle

• 7.1.1'den sa

• Htc, Sony, LG, GM, derken Samsung nerede kaldın ya...

• Şu an 300 mb lıkır bir güncelleme gözüküyor s7 de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • note 5 varmı...???

• Note 7 deki arayüz gelecekmi acaba ?

• arayüz değişecek diyorlardı doğru mu acaba ?
  • kaynak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesla Nikola

kaynak ?

Hissetmiş adam. Boru mu koskoca dh yazarı.
  • geç bile kaldı firmalar.

• ne guncellemeymis yahu? yilan hikayesine dondu iyice.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk kez olumsuz bir yorum yapmadan Samsung haberi yapan editör e tebrikler

• Güncelleme değil zamdır o.

Edit: Pardon yanlış konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 1 Ocak 2017; 6:56:28 >
  • "Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 7.0 güncellemesi haftaya başlıyor"
    içinde bu kadar "7" barındıran cümle samsung için potansiyel tehlikedir, her an patlayabilir
  • Konu başlığı neden artık Android kullanmıyorum olarak da seçilebilirmiş. Android'de ki bu güncelleme karmaşasından kurtulmak için iPhone kullanmaya başlayan biri yazsa bu başlık daha uygun olurdu.

• Zenfone 2 için de bir 7.1 güncellemesi gelse keşke güzel telefon aslında. Diğer telefonlara güncelleme gelince insan heyecanlanıyor.

• Ulan guncelleme gelse nolur gelmese nolur. Android cihaz aliyorsan gundelik hayatina devam edeceksin arkadaş. Gelecek guncellemeyle vulkan api hayatimiza girecek. Ne kadar buyuk bir degisiklik ! Hic güncellenmesin demiyorum ama guncellemeyi ardi ardina veripte sistemi batiran diger firmalar gibi davranmasindan yakınıyorum. Samsung en azindan bu kez aklini basina aldi samsung members acti ustune beta programlarini dahil etti geri dönüşü takip edip yayinlamakta kararli oldu. Bunu suanda pek cok sirket yapmiyorken samsung yapti. Bence hic yapilmamasindan iyi

• GM ile 7.1.1 kullanıyorum
  • 1 ay önce g5 verildi. kullanıyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.