Şimdi Ara

LG G6'nın net tasarım görüntüleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G6'nın net tasarım görüntüleri ortaya çıktı 
    LG akıllı telefon ailesinin yeni üyesi G6 modeline dair farklı bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önce teknik çizimleri ortaya çıkan cihazın şimdi de merak edilen tasarımı net şekilde gözler önüne serildi. Öyle ki OnLeaks ve GearIndia tarafından yayınlanan son videonun orijinal render görüntüleri olduğu ifade ediliyor.

Ana hatlarıyla bir önceki G5 modeliyle büyük benzerlik gösteren G6'da USB-C bağlantısı yer alırken, hoparlörün ise alt bölüme konumlandırılması dikkatlerden kaçmıyor. Diğer taraftan G5'in çıkarılabilen alt haznesi yeni modelde yerini bütün bir tasarıma bırakıyor. Kulislerde konuşulanlara göre Güney Koreli şirketin arka yüzeyi cam yaparak böylelikle kablosuz şarj desteği sunmak istediği belirtiliyor.

Boyut olarak LG G5 ile aynı büyüklükteki akıllı telefonun kamera ve parmak izi sensörünün yerlerinde ise göze çarpan herhangi bir değişiklik yapılmamış. Henüz resmi kaynaklar tarafından doğrulanmayan görsellerin daha önce sızdırılan teknik çizimlerle de uyuşması doğru olabileceğine işaret ediyor.

• Bana mı çok kalın geldi yoksa tuğla edition modeli mi bu?

• Bildigin v20 işte
  • Fena gözükmüyor ama biraz kalın gözüküyor belki pil kapasitesi iyidir.

• kronik arıza tasarımları da sızdırılsa model hakkında yeterli bilgi sahibi olurduk

• Garabet

• Ghost Screen standard olacak mı?

• Hala ön tarafa bakan stereo hoparlör yok oraya EŞEK KADAR LG yazınca ne oluyor bilmiyorum. Firmalar gerizekalı ya aynı tasarımı senelerce devam ettiriyorlar inadına almıyorum telefon satın kamillere. Sinirim bozuldu telefonun götünün altına hoparlör koyuyorlar zaten hepsi oldu kürek kadar kullansana şu alanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CVenturas -- 30 Aralık 2016; 19:44:28 >
  • Ghost Screen gördüm sanki
  • Ahaa yine takoz tam erdiye göre

• inşallah g5 gibi lego yapmazlar.

• Dışardan bakınca şık görünmüyorsa içine i7 ve gtx1080 koysalar benim için hurdadır

• G serisinin ilki olan optinus G modeline benzettim. Sil bastan basliyorlar sanırım.
  • G2ye benzettim eger gercekten bu tasarim ve iyi bi ekran kasa oraniyla çıkarsa efsane olur

• G5 şin rengini siyah yapıp kakmışlar komset diye bildigin g5 bu.

• Bu şekilde pek güzel durmuyor gibi canlı görmek lazım, G2 gibi bir tasarım yapamadılar bir türlü G4 biraz iyiydi, Tabi tasarımla olmuyor bu iş Lg kullanıcıları elimdeki telefon ne zaman göçecek diye beklemedeler resmen heran bozulma ihtimali var güven kazanması zor.
  • lg den cacık olmaz daha adam gibi servis veremiyorlar düzgün ürün olsa ne olur sorun olduğunda serviste süründükten sonra ne anlamı var
    ister şık olsun ister ucuz olsun lg artık güven vermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: CVenturas

Hala ön tarafa bakan stereo hoparlör yok oraya EŞEK KADAR LG yazınca ne oluyor bilmiyorum. Firmalar gerizekalı ya aynı tasarımı senelerce devam ettiriyorlar inadına almıyorum telefon satın kamillere. Sinirim bozuldu telefonun götünün altına hoparlör koyuyorlar zaten hepsi oldu kürek kadar kullansana şu alanı.

Aynen. Hadi Samsung falan oraya tuşları sıralıyor ama LG'nin o noktada affı yok. Oraya bir hoparlör ızgarası gelmeliydi. Hatta LG yazısını kaldırmadan da hoparlör ızgarası rahatlıkla konabilir bence.

Bir diğer nokta da görüntüdeki telefonda ekran kasa oranı hiç hoş durmuyor. Oraya hoparlör koymadın bari ekran kasa oranı çok iyi olsun LG G2 gibi. Cam kapak nedeniyle muhtemelen çıkarılabilir pil de gidecek. Bence bu şekilde olmaz.

• İnandırıcı gelmedi. LG tasarımda sürekli geriliyor.

• Tasarımı g4 ten sonra bozdular. İlk g mükemmeldi.Kamerayı g gibi yaparlarsa iyi olur.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.