Şimdi Ara

2017 model Samsung Galaxy A serisinin tanıtılacağı tarih belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017 model Samsung Galaxy A serisinin tanıtılacağı tarih belli oldu 

Güney Koreli teknoloji devinin uygun fiyatlı ve üstün donanım özelliklerine sahip Galaxy A ailesinin yeni üyeleri için geri sayım tamamlanmak üzere. İnternette yayınlanan davetiyeye göre lansman tarihi sızdırılan akıllı telefonların önümüzdeki 5 Ocak Perşembe günü Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur'da tanıtılacağı belirtiliyor.

Alve.com'da gör Akıllı telefonlarda en uygun fiyatları
    Bazı kaynaklara göre Las Vegas’ta düzenlenecek Tüketici Elektroniği Fuarı’nın da (CES 2017) ilk günü olan 5 Ocak tarihinin büyük ihtimalle doğru olduğu düşünülüyor. Galaxy A3, Galaxy A5, Galaxy A7 olmak üzere üç farklı modelle ve -siyah, altın, mavi, pembe- 4 farklı renkle karşımıza çıkacağı ifade edilen cihazların suya karşı dayanıklı olması bekleniyor. Zira davetiyenin üzerindeki su damlacıkları da bu duruma işaret ediyor.

Kulislerde konuşulanlara göre 2017 model A5 akıllı telefonun 1080p çözünürlüğünde 5.2 inç Full HD ekran, Exynos 7880 Octa (8x1.9GHz Cortex-A53) işlemci, 3 GB RAM, 32 GB depolama alanı, 3000 mAh batarya ve 16 MP ön/arka kamera ile geleceği iddia ediliyor. Bakalım Samsung 5 Ocak’ta ne gibi sürprizlerle sahne alacak...

• Bizim gibi en uygun fiyata en fazla donanım kovalayan arkadaşlara pek uymasada sıradan kullanıcılar için A serisi gerçekten çok önemli işlere imza atıyor. Gerek tasarımı gerek malzeme kalitesi ile üst seviye çoğu telefondan daha iyi bir duruşu var.

• 2015 model A serisi, 2016 A3 ve A5 modellerini beğenmesemde 2016 A7, A9 vede A9 Pro gerçeken çok iyi telefonlar.

Samsung malesef 2016 A serisinde ilk çıktığı rakamlar abartılı derecede pahalı idi. Note 5'e yakın fiyata 2016 A7 koymuştu. Bir ara ciddi ciddi A9 Pro aradım almak için ama bakıyorsun resmi satışı yok vede getirenlerde absürd rakamlar istiyor.

2017 A serisine bakacak olursak heralde 2000TL üstün de A7 göreceğiz gibi.

• Tasarımı güzel , batarya suresi de gayet iyi amak fiyatı gereğinden fazla. Eğer fiyatı uygun olursa tutar

• 1500 TL gibi a3
    1750 1800 TL arası a5
    2000 2100 TL arası da a7 olur gibi me geliyor.

sadece tahmin tabi.. göreceğiz bakalım..
  • A3 2016 tasarımı çok hoştu , 2017sinin mavisininde güzel olacağını düşünüyorum

• A serisi ülkemizde biraz daha uygun fiyattan satılsa pazarı domine edebilir.
  • once s7 edge 7.0 nougat getirseler daha iyi olmazmiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beklediğim haber geldi. note 2 2017'yi çıkaramazsa a5 yapıştırırım bir tane
  • 2000 tl den aşağı girmeyecek gibi yeni modeller..

• Telefonun tipi çok hoşuma gitti. Birde yeni arayüzle gelecek dimi? Ayın 5 inde tanıtılsa kaçında satışa çıkar acaba?
  • dolar 3.50, uygun fiyatla geleceğini sanmam. türkiye vatandaşları üretildiği fiyatın 3 katına satın alacak. ucuz üretilmiş olsa bile pahalı gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malzeme kalitesiyle, donanımıyla ve amiral gemilerine kıyasla uygun fiyatıyla Samsung'un A ve J serileri gerçekten güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 numara olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar telefonun on ve arkasi cam dimi?
  • Tipleri kaymış gibi biraz. Beğenmedim malesef
  • Tasarım ve oranlarda geri gitmiş. A3 2016'nın başarısı üst sınıf modellere zarar verdi herhalde. Gerçi diğer açıdan bakınca donanımda da ilerleme var. İşin içinden çıkamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

beklediğim haber geldi. note 2 2017'yi çıkaramazsa a5 yapıştırırım bir tane

Bende note 2 kullanıyorum hocam ve bence çıkartır çıkartır rahat 2018 görür bu telefon Millet yeni telefonlara neden bu kadar para verir anlamıyorum şu Note 2 ile cekemedigim fotoğraf halledemediğim isim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

beklediğim haber geldi. note 2 2017'yi çıkaramazsa a5 yapıştırırım bir tane

Bende note 2 kullanıyorum hocam ve bence çıkartır çıkartır rahat 2018 görür bu telefon Millet yeni telefonlara neden bu kadar para verir anlamıyorum şu Note 2 ile cekemedigim fotoğraf halledemediğim isim yok.

kamerasından memnundum ben aslında ama, 2015teki son güncelleme paketiyle ya bilerek kötüleştirdiler ya da yetmemeye başladı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.