Şimdi Ara

DH Pc Oyunları Kütüphanesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
7
Favori
68.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok ama çok teşekkürler ya ben arama başlattığımda scarface diye birşey yok diyo şimdik buldum sağol şimdi yeniden mesaj yazabilirim canım oyunuma ya birdaha sağol evet sana katılıyorum çok gereksiz bir alıntı yapmışsın
  • çok güzel paylasım için tesekkürler
  • TEŞEKKÜRLER
  • MERHABA ARKADAŞLAR ^^GUN^^ ADLI OYUNUN HİLELERİNİ ARIORUM EĞER YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
    ÖZELİME ATARSANIZ ÇOK İYİ OLUR emreokan86@hotmail.com
  • Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth
    http://forum.donanimhaber.com/m_6312191/tm.htm

Harry Potter and the Order of the Phoenix
    http://forum.donanimhaber.com/m_10984763/tm.htm

Tomb Raider Legend
    http://forum.donanimhaber.com/m_6472809/tm.htm

FPS/TPS kategorisine eklemenizi rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 28 Nisan 2007; 21:00:49 >
  • @saltuk teşekkürler
  • çok yararlı bir topıc olmus saoalsın..fakat aradıgım oyunu ben bulamadım. eklersenız sevınırım..
    oyunun adı=lionheart:Legency of the crusader
    şimdiden teşekkurler..
  • O oyunun konusu olmadığı için bulamazsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 12 Mayıs 2007; 22:23:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

O oyunun konusu olmadığı için bulamazsun.

onun gibi bir oyunun konusu olmaması ne yazık..
  • evet
  • beyninize ve ellerinize sağlık.

teşekkürler
  • ya saltuk hacam sana birşey soracam sen kırşehirlimisin
  • Hayır değilim.
  • o zaman ben seni başka birisiylen karıştırdım
  • ya saltuk hocam bazılarında mesaj sayısı 6784 onlar kıdemli_yarbay bazıları ise 1672 bu kadar onlar ise dh admin sen bana bu olayı anlatabilirsimisn ya sana sormamın nedeni ise seni mesaj sayın az rütben güzel acaba siteye yardımından mı ki?
  • Kıdemli Yarbay'lar forumdaki güzel paylaşımlarıyla herkesin beğenisini toplayan üyelere ödül olarak verilir. Ancak onların yetki bakımından diğer üyelerden hiçbir farkı yoktur sadece rütbe yazıları değişiktir.

Ben forum sahibinin görevlendirdiği, forumda düzeni sağlamak ve kural dışı durumlara müdahale etmekle sorumlu yöneticiyim.
  • açıklaman için sağol hocam
  • arkadaslar torent oyun ındırdım moto race fakat kuramıyorum dosyann ıcıcnde busuru tanmsız dosya var bana acmak program sec dıyo set up nasıl kurucam acaba bılenınız varmı???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saltuk

Kıdemli Yarbay'lar forumdaki güzel paylaşımlarıyla herkesin beğenisini toplayan üyelere ödül olarak verilir. Ancak onların yetki bakımından diğer üyelerden hiçbir farkı yoktur sadece rütbe yazıları değişiktir.

Ben forum sahibinin görevlendirdiği, forumda düzeni sağlamak ve kural dışı durumlara müdahale etmekle sorumlu yöneticiyim.

abi sana küçük bir sorum daha ya bu sitenin asıl sahibinin adı ne
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.