Şimdi Ara

Samsung, Galaxy A 2017 serisinin su geçirmez olacağını onayladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, Galaxy A 2017 serisinin su geçirmez olacağını onayladı

Galaxy S8'den önce, Samsung'un Galaxy A serisinde en az üç orta sınıf akıllı telefon çıkarması bekleniyor. Galaxy A3 (2017), Galaxy A5 (2017) ve Galaxy A7 (2017), 5 Ocak'ta başlayacak olan Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) kapsamında tanıtılacak gibi görünüyor. Samsung tarafından doğrulanmış hiçbir bilgi olmadığı halde, bu cihazlar hakkında birçok bilgiye sahip durumdayız.

Yeni Galaxy A 2017 akıllı telefon modellerinden birini eline almak için sabırsızlananlar için iyi haberler var. Samsung, bu cihazlarla gelecek bir özelliği doğruladı: suya dayanıklılık. Samsung Mobile Malezya, takipçilerine twitter üzerinden "Hepsi A ile başlıyor. Nefesinizi tutun" şeklinde sıra dışı bir mesaj gönderdi.

Metnin yer aldığı görselde Galaxy A 2017 ailesinin su geçirmezlik özelliğine sahip olacağını ima eden su damlacıkları yer alıyor. Önceki söylentiler, Galaxy A7 (2017) modelinin toza ve suya karşı dayanıklılık için IP68 sertifikasına sahip olacağını öne sürüyordu. Ancak bugün yayınlanan tweet, diğer iki akıllı telefonun da aynı özellikten yararlanabileceğini ortaya koyuyor.

Önümüzdeki yılın başlarında tanıtılması beklenen Galaxy A 2017 ailesinin su geçirmezlik özelliğine sahip olması şüphesiz ki seriyi bir adım öne taşıyacak. Ancak bu varsayımların ne kadarının gerçeğe dönüşeceğini görebilmemiz için CES 2017'yi beklememiz gerek.

• Su geçirmez ile suya dayanikli farkli şeyler

IP68 sertifikasına sahip Sony Xperia M5 kullandim

Havuzda 1.5mt derinlikte fotograf ve video cektim

Sonra garantiye yollamam gerekti
  • Havuzda su altı reklam çek... Su girince "ömö sö göcörmöz döğöll"

• Suya karşı dayanıklılığa harcadıkları parayı ve zamanı düşmeye karşı dayanıklılığa harcamış olsa markalar, 3310dan daha sağlam telefonlar kullanıyor olurduk şimdiye kadar. Modayı takip etmekten başka birşeye yaramıyor bence (Su sporları eğitmeniyim o yüzden denize giricez biz, telefonumuz olmadan yaşamayız yada yağmur yağdığında manitamla konuşabilmeliyiz tripleriyle alıntı yapmayın lütfen) :)

• Samsung A serisini bu hızla geliştirmeye devam ederse 2 sene sonra a serisi de amiral gemisi sıfatını taşıyacak.

• A serisine bildirim ışığı koysunlar önce , 1500 tl ye sattığı telefona bir led ışık bile koymamışlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bataryası değişecek mi peki? Değişecek ise Galaxy S serisine yakın bir alternatif olabilir benim için. Çıkaramadıkları pilleri sayesidne telefonlar patladı durdu, bir sürü karıştırdılar ortalığı; pilleri tekrar çıkarılabilir hale getirselerdi bari...
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadolu86

A serisine bildirim ışığı koysunlar önce , 1500 tl ye sattığı telefona bir led ışık bile koymamışlar

Samsungu gerçekten anlamıyorum ya
    Bu A serisi premium orta seviye değil mi arkadaş tasarımından kamerasına fiyatından parmak izine? Bildirim ışığı koymamak nedir? O işlemci nedir?
    Saçma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mail_er -- 28 Aralık 2016; 8:28:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Bataryası değişecek mi peki? Değişecek ise Galaxy S serisine yakın bir alternatif olabilir benim için. Çıkaramadıkları pilleri sayesidne telefonlar patladı durdu, bir sürü karıştırdılar ortalığı; pilleri tekrar çıkarılabilir hale getirselerdi bari...

Note 7 dışında çıkarılmayan pilli kaç tane Samsung serisi telefon da sorun çıktı söylermisin bana???

Gereksiz yorummu konuyumu trollemek peşindesin çözemedim ben..

• Ençok merak ettiğim 2017 A9 Pro nasıl olacak.
  • quote:

Galaxy S8'den önce, Samsung'un Galaxy A serisinde en az üç orta sınıf akıllı telefon çıkarması bekleniyor.

A3 ve A5'i giriş seviyesi yapıyor samsung.hepsi orta sınıf olsun olacaksa.arada sadece ekran boyutu farkı olsun.
  • o paralara amiral gemisi alırsın

• CES 2107 yani 91 yıl sonra. :D. Şaka bir yana güzel Artık giriş ve orta segmentte de su geçirmez teller olması çok iyi olacak.

• volkan_kolay kullanıcısına yanıt
    Patlama mesele değil hocam. Piller değişse işleri daha kolay olabilirdi onlar açısından, onu diyorum.
    Benim derdim değişmeyen pil. Yanımda yedek pil taşımak powerbank taşımaktan daha kolay geliyor. Pili düzgün dayanan telefonlar olsa neyse, ama normal kullanımda bir gün biraz yoğun kullanınca akşamı görmeyecekse bataryası değişmeyen telefon istemiyorum. Her yıl servise ver, pili değiştirmek için telefonsuz kal, iş değil hani.

• A3 boyut olarak tam telefon olarak kullanılacak model. ama ille bir şeyleri eksik yaparlar.
  • hani 2017 A serisi kavisli olacaktı

• quote:

Bataryası değişecek mi peki? Değişecek ise Galaxy S serisine yakın bir alternatif olabilir benim için. Çıkaramadıkları pilleri sayesidne telefonlar patladı durdu, bir sürü karıştırdılar ortalığı; pilleri tekrar çıkarılabilir hale getirselerdi bari...

J serisi dışındaki modellere çıkarılabilir pil koymuyorlar ne hikmetse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

Yıl bitmeden gelseydi keşke.

3 gün için kasmaya gerek var mı?

• quote:

Patlama mesele değil hocam. Piller değişse işleri daha kolay olabilirdi onlar açısından, onu diyorum.
    Benim derdim değişmeyen pil. Yanımda yedek pil taşımak powerbank taşımaktan daha kolay geliyor. Pili düzgün dayanan telefonlar olsa neyse, ama normal kullanımda bir gün biraz yoğun kullanınca akşamı görmeyecekse bataryası değişmeyen telefon istemiyorum. Her yıl servise ver, pili değiştirmek için telefonsuz kal, iş değil hani.

Bana göre ne pil çıkmalı nede hafıza kartı olmalı. Batarya değeri artsa hafızaları yükselse bu sorun ortadan kalkacak. Mesela 3000mAh bataryalı Note 5 kullanırken telefonum yarım günü anca çıkarırdı aktif kullanım da. 3300mAh bataryalı J7 Prime kullanıyorum şimdi aktif kullanım da akşamı çok rahat görüyor. Birde Note 5 32GB idi yetmiyordu bana, gerçi J7 Prime da 16GB ama hafıza kartı desteği var ama ben kart yerine koy şuna 64GB hafıza gerek kalmaz karta.

Orta seviye A serisi en az 64GB hafıza olacak. Tepe modellerde en az 128GB olacak.

• Sayın Erdi Özüağ ve Mesut Çevik aracılığıyla burdan Samsung Pazarlama Müdürü Sayın Tolga Erdem'e bir mesaj yollamak istiyorum;

Samsung tamam iyi güzel işlere imza atıyor şimdi orta seviye telefonlara da suya ve toza karşı dayanıklılık getiriyor güzel inovasyonlara imza atıyor ama neden hala Samsung telefonları ses konusunda yetersiz???

Hala Samsung telefonlarının kulak üstü kulaklıkları beslemedeki vasat performansını anlamış değilim. Amiral gemisinden tutunda orta seviyesine kadar hepsi vasat. Kullandığım tüm Samsung telefonlar vasat. En son Note 5 vardı bende şimdi J7 Prime var geçen gün S7 Edge ile deneyim dedim yine yok. Bu arada kulaklık Bose QC25 ve bir ara iPad Air 2 kullandım kulaklığın hakkını gerçekten veriyordu.

Bu konuda zaten Apple ve HTC tatminkar ama Samsung hala geriden geliyor. Umarım S8'de aynı sorun devam etmez. S8'i beklemek için S7 Edge almadım Galaxy J7 Prime ile idare edeyim dedim ama S8'de aynı olacaksa eğer 2017 yılın da alacağım telefon Samsung olmayacak.. Bugüne kadar Samsung kullanıcısı olarak bunu söylüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan_kolay -- 29 Aralık 2016; 18:07:50 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.