Şimdi Ara

Gigabyte Brix Gaming GT, konsol boyutunda canavar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gigabyte Brix Gaming GT, konsol boyutunda canavar 
    Gigabyte , küçük boyutlarına rağmen oldukça güçlü bir bilgisayar ortaya koyuyor. BRIX Gaming GT olarak adlandırılan bilgisayarda yok yok denebilir.

Gigabyte BRIX Gaming GT

i7 6700K ve GTX 1070/1080'den gücünü alan bilgisayar grafik birimine göre iki farklı varyasyona sahip olacak. Diğer donanımlarının ortak olacağı bilgisayarın hacmi yaklaşık 10 Litre.(376x384x128mm) 

Ortak donanımlar sırasıyla
    i7 6700K 4GHz işlemci
    16GB DDR4 bellek
    1 240GB M.2 SSD,1 2.5" 1TB HDD 7200Rpm 
    Intel Dual Band Wireless-AC 3165NGW
    Qualcomm Atheros Killer E2400 Gigabit LAN 
    1 USB Type-C (Thunderbolt 3 veya USB3.1)
    1 USB3.1 Type-A
    3 USB3.0 Type A
    Ses giriş/çıkışları

olarak sıralanabilir. İşlemcinin güçlü ekran kartlarıyla birlikte dar bir alanda frekansının düşürülmemiş olması soğutma konusunda boyutuna göre başarılı olduğu çıkarımını yapmak yanlış olmayacaktır. Dahili 802.11ac kablosuz bağlantısı ve Bluetooth 4.2 olması kullanıcılara bir hayli özgürlük sağlayacaktır. Özellikle konsol benzeri kullanımda kullanıcıların ek parçalara ihtiyaç duymayacak olması iyi düşünülmüş bir özellik.

Gigabyte Brix Gaming GT, konsol boyutunda canavar

Kabloların  çoğunun alt tarafta konumlandırılması da göze daha hoş gelmesini ve olası takılma gibi durumların engellenmesi açısından güzel. Dahili olarak 1 adet M.2 SSD ve 1TB 2.5" 7200Rpm HDD ile gelen bilgisayarda 1 adet 2.5" slot genişletme için bırakılmış durumda. Gigabyte G1 Gaming GTX 1070 ve GTX 1080 modelleriyle taçlandırılan bilgisayarın çıkış tarihi ve fiyatı belirlenmemiş durumda.

• Tahmini fiyat $ 1500 (5.000TL civarı) olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRIOYx

Tahmini fiyat $ 1500 (5.000TL civarı) olur.

5000 tl çok iyimser fiyat Türkiye için.
  • Gereksiz tüm boşluklardan arındırılmış, güzel bir kasa. Bu tarz haberlere gelen 2 yorumu yazayım:
    1- Bu kasayı ayrı satsalar alırdım (bende düşünürdüm)
    2- Buna vereceğin parayla daha iyi sistem toplarım.

• quote:

Tahmini fiyat $ 1500 (5.000TL civarı) olur.

Şaka yaptınız sanırım. Sadece ekran kartı ve işlemcisinin fiyatı 5000 tl eder. En az 10.000 tl ye kakalarlar bunu.
  • Bana göre, büyük kasa her zaman daha avantajlı.

• Ben kafadan ; İşlemci 2000 , ekran kartı 2000 , diğer bileşenler 1000tl şeklinde hesapladım. Ekran kartını 1000 tl eksik hesaplamışım. Ama 10.000 TL biraz fazla olur . 7500 - 8000 arası olabilir.
  • quote:

Ben kafadan ; İşlemci 2000 , ekran kartı 2000 , diğer bileşenler 1000tl şeklinde hesapladım. Ekran kartını 1000 tl eksik hesaplamışım. Ama 10.000 TL biraz fazla olur . 7500 - 8000 arası olabilir.

Diğer bileşenler 1000 tl? Sadece kullanılan ssd nin fiyatı en uygunu 350-400 lerde ki daha sürüyle bileşen var kasada (kasası da var ek olarak). Ayrıca markanın tümüne koyacağı kar-marka oranı vs. 10 bin tl ye şaşırmamak lazım. Ama keşke senin dediğin gibi 5000 lerde olsa da nispeten alınabilir konumda olsa hepimiz için.
  • Şunun yeni nesil i5'li, tek fanlı gtx1060 mini'li versiyonunu yapsalar hem daha ufak kasaya sığdırırlar hem termal bütçesi daha ufak olur hem de gösteriş değil de oyun oynayacak fiyat/performans arayanlara da hitab eder...

• teşhir ürünleri ya bunlar çok saçma ve pahallı ürün yapıyorlar sadece haberlerde görüyoz

• Fiyat 3000$ üzeri olur gibime geldi.

• Ona verecegim paraya 3 nesil boyunca Playstation+oyun alirim. 1080 3 nesil idare etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ac1DBuRN

Gereksiz tüm boşluklardan arındırılmış, güzel bir kasa. Bu tarz haberlere gelen 2 yorumu yazayım:
    1- Bu kasayı ayrı satsalar alırdım (bende düşünürdüm)
    2- Buna vereceğin parayla daha iyi sistem toplarım.

Halihazırda silverstone raven rvz 02 var. Hacmi de 12 litre...
  • Sadece ekran kartı ve işlemci zaten 1000 dolar türkiye fiyatı 1080 li modelin en az 8000 tl olur gibi geliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.