Laptop Açılışında Siyah Ekran..!! (Sorun Çözüldü..!!)
6 Cevap7344 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

136 Mesaj
11 Şubat 2007; 14:40:48 

slm arkadaşlar benm laptop açılışında windows yazısı gözüktükten sonra syah ekran oluyor we pc hiçbir işlem yapmıyor siyah ekran öylece kalıyor bende güç düğmesine basıp kapatıyorm başka türlü kapanmıyor çünkü güvenli modda açıyorum sonra kapatıyorm bunu bi kaç kez tekrarladığım zaman ise açılıyor anlayamadım ben sorunun nerde olduğunu bilne warsa yardımcı olabilrmi virüs faln da bulmuyor spybot ad-aware ve nod 32 kullanıyorum hiçbiri bişeye rastlamadı sizce sorun nerde olabilir...???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...::EnTeRHaSaN::... -- 11 Şubat 2007; 17:06:54 >

.......::::MeCHaTRoNiCs::::......

......::::MeCHaTRoNiCs::::......

3420 Mesaj
11 Şubat 2007; 16:09:34 

guvenlik mod da ac...ekran kartının driverlerini sil sonra normal olarak ac...eger acılırsa driverleri tekrar kur duzelmesi lazim....driver kaynakli bi sorun olarak gozukuyor...eger duzelmesse kurtarma konsolundan sistem dosyalarini yenile chsdisk yap yani duzelir...

Dfi Lanparty Dk P45-T2RS Plus
Q6600 2.4@3.8
ASUS EX. HD4850 @700-2200
Corsair XMS2 2x2gb 800mhz kit
POV 500 watt Black Diamond

PsKo Network with CCNP

189 Mesaj
11 Şubat 2007; 16:11:31 

quote:

Orjinalden alıntı: ENIGMA

guvenlik mod da ac...ekran kartının driverlerini sil sonra normal olarak ac...eger acılırsa driverleri tekrar kur duzelmesi lazim....driver kaynakli bi sorun olarak gozukuyor...eger duzelmesse kurtarma konsolundan sistem dosyalarini yenile chsdisk yap yani duzelir...

+1000

Efendiler!!!

Avrupanın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanadurmuştur. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupadan almak gibi bir takım zihniyetler belirdi. Halbuki, hangi istiklal vardır ki ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlarıyla yükselebilsin?.. Tarih, böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir!

K.ATATÜRK

136 Mesaj
11 Şubat 2007; 17:07:15 

thanx arkadaşım sorunu çözdüm

.......::::MeCHaTRoNiCs::::......

......::::MeCHaTRoNiCs::::......

1 Mesaj
4 Mayıs 2010; 19:15:27 

kardeşş bendede aynı sorun var lütfen bana ulaşırmısın msn de eklersen sevinirim msmsk.60@hotmail.com

3 Mesaj
21 Kasım 2011; 14:12:32 

öncelikle herkese merhaba arkadaşlar benim acer aspire 5742g model bi laptop bilgisyarım var ekran kartı driverlarını güncellediğimden beri pc açılışında "hoşgeldiniz" yazısı gelmeden siyah ekran geliyor ve pc normal açılıyor kapağını kapatıp açınca siyah ekran gidiyor görüntü düzeliyor ama bunu her seferinde yapmam gerekiyor kapağı kapatmadan beklesemde ekran düzelmiyor ve bu çok sinir bozucu bi durum driverleri silip tekrar kurdum ilk seferinde normal açıldı sonra gene aynı şey oldu ne yapmamı önerirsinz acaba eski driverleri kursam sorun çözülür mü ? şimdiden teşekkür ederim :)

1 Mesaj
28 Ocak 2013; 17:23:46 

Arkadaşlar bende acer aspire 5536 var ve power tuşuna basıyorum ses gelıyor cd rom çalışıyor usb falan hepsi aktif ama görüntü gelmiyo.Başka monitöre bağladım ordada gelmedi , asaptörünü çıkardım beklettim yine gelmiyo . Lütfen bilen birileri varsa acilen YARDIM ETSİN.!!

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Laptop Açılışında Siyah Ekran..!! (Sorun Çözüldü..!!)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250