Şimdi Ara

dikkat adsl son 5 dakkadır 1018kb/s lere tırmandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inanamıyorum 2snde 580 mblık 3dmark2006 programını indirdim.çoştu bir anda noluyoo yawww

• 878.7 kbps = 107 KB/s benimki şuanda..
  • bişey sorcam telekom kurumsal hat mı var. Son zamanlarda telekom çalışanlarına 10mbit hat vercek diye bişey duymuştum. Lütfen cevap yazarsan sevinirim. Ayrıca modem arayuz menusune girip orda yazan hızı solersen sevinirim
  • 1018kb/sn nasıl olabilir ya nerdesin sen japonyadamı?
  • bugün de bende de çok iyi hız. 110 KB/s ile iniyo :)
  • bu ttnin yeni tarifesi 10 mbit 3 gb kota

şaka tabi
  • Amanın bende hızlanmaya başladım 113.83 KB/saniye oldu şuanda..
  • quote:

Orjinalden alıntı: d@LBy

inanamıyorum 2snde 580 mblık 3dmark2006 programını indirdim.çoştu bir anda noluyoo yawww

o dosya büyük ihtimalle fake çıkar çalışmaz dosya boyutuna aldanma 2 sn yi abartıyorsun büyük ihtimalle enenen iyi ihtimalle 8 mbit hız görebilirsin zaten çünkü modemlerimiz 8 mbit ten yukarı veremiyor adsl bağlatıyla buda 1 megabyte yapar saniyede. dediğin şey mümkün değil anlayacağın.
  • harbi ciddi sölüyorum anlık bir artış oldu ve şu an düşmeye başladı.2gün önce ttnetin şu 2 ay bedava adsl kampanyasına katıldım.normal 3g kotalı ama 2 ay kota yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: refqref

bu ttnin yeni tarifesi 10 mbit 3 gb kota

• quote:

harbi ciddi sölüyorum anlık bir artış oldu ve şu an düşmeye başladı.2gün önce ttnetin şu 2 ay bedava adsl kampanyasına katıldım.normal 3g kotalı ama 2 ay kota yok.

nasıl ya böyle bir kampanya var mı şuan ....
  • dur bakim bende bişey indirim canım çekti
  • Bendede iki üç gündür ortalamanın üstünde dl hızı
  • Geçen gün aynı şey yakın arkadaşımın başına da geldi. Kendisi Subay Lojmanlarında oturuyor ve apartman olarak ADSL bağlılar. Apartmanda ondan başka internet kullanan yok ve ortalama 130-150kB/sn ile download yapıyordu. Geçen gün Torrent ile "Lost"un son bölümünü indirmeye başladı ve 350 MB civarı olan divx'i tam 4 dakikada indirdi. 2,6 mB/sn gibi download yaptı. Screen aldık şaşırdık tabii ama dosya faketir nolacak olur mu böyle şey dedik. Fakat diziyi oturup izledik. Nasıl oldu bilemiyorum. Bu olay haftada ortalama 1-2 kez oluyor.
  • kablo kötü :D
  •  dikkat adsl son 5 dakkadır 1018kb/s lere tırmandı
  • quote:

Orjinalden alıntı: bahrikutlu

quote:

inanamıyorum 2snde 580 mblık 3dmark2006 programını indirdim.çoştu bir anda noluyoo yawww

o dosya büyük ihtimalle fake çıkar çalışmaz dosya boyutuna aldanma 2 sn yi abartıyorsun büyük ihtimalle enenen iyi ihtimalle 8 mbit hız görebilirsin zaten çünkü modemlerimiz 8 mbit ten yukarı veremiyor adsl bağlatıyla buda 1 megabyte yapar saniyede. dediğin şey mümkün değil anlayacağın.

dostum nasıl 8 mb ten fazlasına uyumlu degil modemler senin yanlışın var sadece adsl olan modemler dedigin gibi enfazla 8 mb ama adsl 2 adsl 2+ modemler var piyasada ve 24 mb te kadar uymlular gerçi türkiyede okadar hız yok ama

• ewt bencede fakedir.
    ona bakarsan bende bazi dosyalari emulede 700 mb dosyalari max 5dk indiriyor 256 ile tabii
  • DİKKAT KAMPANYA İÇİN SON HAFTA

adsl kablolu modem + 2 ay bağlantı ücretsiz 3gb kotalı.tabi bu süre içinde kota yokkkkkk
  • bi anlık artış olayı doğru ya oluyo arada. mesela dapta bişey indirirken pause a bas sonra resume de bi kaç saniye 250-300 arası indiriyo
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.