Şimdi Ara

LG, çift yıkama gözüne sahip çamaşır makinesini Türkiye’ye getiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG, çift yıkama gözüne sahip çamaşır makinesini Türkiye’ye getiriyor

LG ödüllü TWINWash™ çamaşır makinesini Türkiye’deki kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Çamaşır yıkama işine yenilikçi bir çözüm getiren TWINWash™ çamaşır makineleri sayesinde iki farklı çamaşır grubunu aynı anda yıkayabilmek mümkün olacak.

Hassas ve özel yıkama isteyen çamaşırlar için tasarlanan mini yıkama bölmesi makinenin alt kısmında yer alıyor. Bu bölme sayesinde kullanıcılar birden çok çamaşır grubunu aynı anda yıkayarak büyük bir zaman tasarrufu da sağlayacaklar.

LG, çift yıkama gözüne sahip çamaşır makinesini Türkiye’ye getiriyor

Çok sayıda çamaşırın eşzamanlı olarak yıkanmasına izin veren LG TWINWash™, yıkama süresini önemli ölçüde kısaltıyor. Güçlü ana makine, büyük boyuttaki çamaşır yığınlarıyla başa çıkarken, TWINWash™ alt mini makine, farklı bir yıkama programına göre ayarlanabiliyor. Mini yıkama bölmesi, çamaşırların tamamen birikmesini beklemeden daha küçük boyuttaki çamaşır yığınlarının yıkanmasına olanak veriyor. Mini yıkama haznesi gecelikler, bebek giysileri ve iç çamaşırları gibi özel yıkama isteyen çamaşırlar için sunuyor.

LG TWINWash, TurboWash özelliği sayesinde etkin bir temizlik sağlıyor. Ön tarafta bulunan ikili enjektör ile kıyafetlere doğrudan deterjan karışımı püskürtülüyor. Çamaşır haznesinin üst tarafındaki yüksek basınçlı enjektörler tarafından püskürtülen su sayesinde çok daha hızlı bir durulama süreci sağlanıyor. LG TWINWash™ 'ın kalbinde ise Inverter Direct Drive motoru bulunuyor. Inverter Direct Drive motor, hareketli parçaların sayısını azaltılarak hem daha uzun ömürlü olmuş hem de enerji verimliliği sağlamış.

• iç çamaşır dahil beyaz renkli hiç bir şeyim yok. o bakımdan tıkıyorum alayını makinaya yıkıyorum.

• 2500 tl seviyesinde olursa alınır.

lg hem az yakıyor hem teknolojik.

dd özelliği bile alma sebebi.:)

• Yurtdisi fiyati 3000$ bizde 12000 üstü satilir

Kimse almaz bunu

• Ortalama veya ortalamanin biraz ustu 2 camasir makinesi daha ucuza gelir ve daha fazla yikama kapasitesi olur.

• LG'nin pazardan çekilip, distribütöre devredeceği söyleniyordu. Zaten teknik servsi konusunda epey sorunlular.

• dunya teknolojisi cok gec turkiye piyasasina cikiyor bende var bundan ve 3.5bin TL'ye aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

Yurtdisi fiyati 3000$ bizde 12000 üstü satilir

Kimse almaz bunu

1099 $ Makina

Sidekick olanı da 600 $

1699$ yapıyor nerede 3000$?!!!

aha kaynak;

http://www.bestbuy.com/site/promo/washers-dryers-147374
  • Bu alacagima 2 tane orta halli makina alirim eminim daha ucuza gelir. Ama alan cikcak mi tabiki simdiden gorur gibiyim "aaa askim bu daha iyiymis"

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

iç çamaşır dahil beyaz renkli hiç bir şeyim yok. o bakımdan tıkıyorum alayını makinaya yıkıyorum.

iç çamaşırı/çorap/havlu/nevresim bunları elbiselerinle mi yıkıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

iç çamaşır dahil beyaz renkli hiç bir şeyim yok. o bakımdan tıkıyorum alayını makinaya yıkıyorum.

iç çamaşırı/çorap/havlu/nevresim bunları elbiselerinle mi yıkıyorsun

ağır kirli bir şey olmadığı sürece evet öyle yapıyorum.
  • o da bişey mi ben beyaz renkli ne var ne yok dolduruyorum makineye, karışık modda 40 derecede yıkıyor. aşırı kirletmeden kıyafet değiştiriyorsanız ve kıyafetler ciddi anlamda kalitesiz değilse sıkıntı çıkartmıyor. siyah çoraplar bile beyazlarla yıkanabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

Yurtdisi fiyati 3000$ bizde 12000 üstü satilir

Kimse almaz bunu

belki Ali Ağaoğlu alır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.