Şimdi Ara

Yeni 2017 Kia Picanto'nun eskiz tasarım görselleri yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni 2017 Kia Picanto'nun eskiz tasarım görselleri yayınlandı
    Kia, tamamen yenilenen Picanto'nun üç resmi tasarım eskizini yayınladı. Şehir otomobili, 2017'nin ilerleyen döneminde satışa sunulmadan önce Cenevre Otomobil Fuarında yerini alacak.

Üçüncü nesil Picanto, mevcut versiyondan daha fazla alana sahip olmayı vaat ediyor ve kardeşi Hyundai i10 ile karşılaştırıldığında daha sportif bir görünüm sunacak. Hayal gücüne az yer bırakan eskizlerde Kia'nın geniş ızgara, gösterişli bir tampon ve LED aydınlatma teknolojisi ile sportifliği koruyacağı açıkça görülüyor. Kia'nın belirgin özelliklerinden olan Kaplan Burnu ızgara da modelde yer alan detaylardan.

Aracın içine ait bir diğer eskiz ise Picanto'nun Kia'nın daha geniş modeli olan Rio'nun iç tasarım mimarisini nasıl adapte ettiğini gösteriyor. Picanto'nun içinde düğme sayısı azalırken orta konsolunda üst kısmında konumlandırılan dijital ekran bu düğmelerin fonksiyonlarını tek bir çatıda toplayacak.

Testler esnasında casus fotoğrafçılar tarafından da görüntülenen Kia Picanto, genel olarak güncel nesile aynı oranlarda olan aracın uzunluk ve genişlik olarak hafifçe büyüdüğü gözlemleniyor. Bu durum iç kabinde daha geniş bir alanın var olmasına yol açacaktır. Yeni modelle birlikte daha üst sınıf koltuklar kullanılırken, yarı deri opsiyonu da üst donanımlarla birlikte sunulacak.

Gücünü güncel Hyundai i10'da da yer alan 1.0-litre 3 silindir 65 beygir ve 1.2-litre 4 silindir 85 beygirlik motorlardan alacak Picanto'da 5-ileri manuel ve otomatik vites seçenekleri sunulacak.

2017 yılında piyasaya sunulacak Kia Picanto'nun İngiltere'de £8.500 etiketiyle satılması bekleniyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    2017 Kia Picanto
    2017 Kia Picanto
    2017 Kia Picanto
    2017 Kia Picanto
    2017 Kia Picanto
    2017 Kia Picanto
    2017 Kia Picanto

• Efsane olmus. Su arabayi elektrikli yapsalarmis daha uygun olurmus
  • Yanar doner ne bu japon ker**nesi gibi
  • Resimler gözükmüyor mobilde yazılar da kaymış.

Not:chrome
  • Ben de diyorum sadece resimleri ben mı göremiyorum. Resimleri mobilden gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Ben de diyorum sadece resimleri ben mı göremiyorum. Resimleri mobilden gözükmüyor.

Mini surumden bakın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farlara i3'den mi çökmüşler?

• çok çocuksu geldi bana
  • Arabanın çizimlerindeki lastik ebadı dört dörtlük ama gerçekte çük gibi kalmış. Kocaman araba ama minnacık lastik ebadı..
  • Konsol Egea?

Arka ledleri tasarlayan mühendis sarhoştu herhalde.
  • Hyundai kia yı satın aldığı için, tasarımı hyundai lere benzemesi normal.

• İyi olmuş daha ne olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150-200 bg bi motor koysalar da alsam. Böyle küçük arabalara oyuncak araba motoru takıyorlar.

• Alt kısımlardaki kırmızı şerit(ya da ışık mı her neyse) apaçi havası katmış. Onun dışında dış görünüş süper olmuş.

İç konsol da çok derli toplu ve şık gözüküyor.
  • Hoş olmuş

• Yeni vergilerle beraber sadece bu sınıf arabalara binebileceğiz. Bu sebeple giriş sınıfı arabalar ne kadar gelişirse o kadar yararımıza..

• Eskizin ne olduğunu bilmesek yutturacaksınız!

• canlı olarak görelim birde. Şu anda güzel desekte yanlış olur çirkin desekte.

• Güzel güzel tutar bu.

• hoş görünüyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.