Şimdi Ara

Nvidia Hot Fix sürücü yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Son dönemde Nvidia'nın Windows 10 ve bazı oyunlarla sürücü tarafında sorunlar yaşadığını görmüştük. Bu sorunları çözmek için firmaların topu bir birine attığı ve bu süreçte kullanıcılardan şikayetlerin katlanarak arttığını görmüştük.

Sorunlar nihayet çözülüyor

Nvidia tarafında özellikle Windows 10'daki kutularla ve Battlefield 1 oyunuyla ciddi sıkıntılar vardı. Çözüldü, bozuldu, çözüldü, bozuldu derken nihayet tamamen çözecek bir sürücü yayınlandığı duyuruldu. 376.48 numaralı Hot Fix sürücüsü ile birlikte pek çok sorun nihayet çözülüyor.

376.48 numaralı Hot Fix sürücü ile birlikte Windows 10'da yaşanan ana ekrandaki kutuların hatalı gösterimi sorunu, Just Cause 3 oyunun rastgele ekranın parlaması, Battlefield 1 oyunundaki çökmelere neden olan sorun, SLI kullanan kullanıcılarda kaplamaların yanıp sönmesi sorunu, Wargame: Red Dragon oyunundaki bozulmalar düzeltiliyor. 

Şu anda Nvidia ana sayfasında yayınlanmamış olan Hot Fix sürücüye aşağıdaki adresten ulaşabilir ve Windows işletim sisteminize uygun sürümü indirebilirsiniz.

• her sürücü güncellediklerinde farklı bir sıkıntıyla karşılaşıyorum. gtx850m kullanıyorum lolde 57 fps ye sabitlendi. geçen bi güncellemede kilit kalkmıştı ama gene 57 den yukarı çıkmıyor msı after burner ile test yapıyorum 60 fps nin üzerini rahat görebiliyorum ama lolde çıkmıyor fps kilidide kapalı.

• Haberdeki üslup çok kötü ve amatörce kusura bakmayın söylemek zorundaydım.

• yav türkiye'de interneti yavaşlattılar 40kb ile iniyor hehe.

• harika olmuş harika :) herşey ultrada 2k gtx 1070 ile 100-120 fps arası sıfır fps drop
  • BF1 yüzünden iki günde bir sürücü yüklüyoruz kim çıkardıysa bu oyunu ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan her hafta güncelleme çıkartıyor ve kesin bir sorun çıkıyor, bu herifler nasıl whql sertifikası alıyor bu sürücülere, hiç mi test etmiyorlar.

• gemi yalama oldu abi

• nvidianın mimarisi (maxwell refresh ) dx 12 tam desteklemiyor bu yüzden sorunlar bitmiyor seneye çıkaracakları yeni mimari ile çözerler artık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.