Şimdi Ara

Mercedes-Benz A serisi, sedan bir versiyona kavuşabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mercedes-Benz A serisi, sedan bir versiyona kavuşabilir
    Mercedes-Benz, yaklaşmakta olan ikinci nesil CLA ve dördüncü nesil C-Serisi arasında konumlandırılacak yeni giriş seviyesi bir sedan ile kompakt otomobil serisini genişletmeyi planlıyor. Yeni araç Audi A3 Sedan ve geçtiğimiz günlerde tanıtılan BMW 1 Serisi Sedan modelleri ile rekabet edecek.

Dört silindirli dizel, benzin yada hibrit güç üniteleri seçeneklerinin sunulacağı modelin Çin ve Kuzey Amerika pazarlarında Alman üreticinin satışlarını güçlendirmesi bekleniyor. Aracın üretimiyle ilgili Stuttgart'lı üreticiden resmi bir henüz onay gelmese de A-Serisi sedanın 2018 sonu öncesi yeni nesil A-Serisi hatchback ile satışa sunulması bekleniyor.

Mercedes'in geliştirdiği 2.0-litre dizel ve turbo benzinli motorların yanısıra Renault-Nissan üretimi 1.5-litre dizel ve 1.6-litre turbo benzinli motorların da aracın daha güçsüz versiyonlarıyla sunulması bekleniyor. Şanzıman tarafında 6-ileri manuel ve 9-ileri çift kavramalı otomatik şanzımanlar yer alırken, modelin hibrit versiyonu 2.0-litre turbo benzinli motor ile sunulacak.

Araca dair yeni detaylar gün yüzüne çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

• Çok dolu bir haber olmuş bu , elinize sağlık hocam.
  • Neyse ki biz alamıycaz VERGI POWER !!11!!11

• Para yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önü cla arkası c serisine benzemiş, görsele bakılırsa güzel görünüyor.

• Forum da maşallah tıkır tıkır çalışıyor(!)
  • GTA'daki modifiyeli arabalara benzemiş.
  • Gel gel, sen de gel Merso bir sen eksik kalmıştın.

Hani derler ya, Mercedes C serisinden başlar diye, arttırıyorum, Mercedes E serisinden başlar. Merso da dahil hiçbir markada o eski ruh kalmadı, hepsi maliyet peşinde. Alfa, Subaru gibi markalar hariç..
  • Şirket çalışanlarının ilgi alanı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cla zaten sedan versiyonuydu...

• oha 9 vites.

• Çünkü BMW 1 sedan da yolda

Mercedes-Benz A serisi, sedan bir versiyona kavuşabilir
  • cla dan daha güzel lan

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Önü cla arkası c serisine benzemiş, görsele bakılırsa güzel görünüyor.

Dostum zaten cla ve c serisini shoplayıp temsili fotoğraf koymuşlar resmi bir fotoğraf yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paprika55

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Önü cla arkası c serisine benzemiş, görsele bakılırsa güzel görünüyor.

Dostum zaten cla ve c serisini shoplayıp temsili fotoğraf koymuşlar resmi bir fotoğraf yok.

Teşekkür ederim, bende görsele göre yorum yaptım hocam.
  • eskiden ne güzel her markanın birkaç modeli olurdu. Şimdilerde özellikle audi tüm alfabeyi ve doğal sayıları her türlü kombinasyonla üretmeye başladı. Mercedes de aynı yoldan gidiyor.

• Mercedesin A serisinin sedan olması anlamsız kalır. A180 hali hazırda çok dinamik ve güzel hatlara sahip bir araba.

• cla ya ne olacak üretimden kaldırsalar bari cla yı çünkü tam bir üretim hatası arka koltuğa insan sığmıyor mercedes sportif küçük şık ve en önemlisi ucuz 4 kapılı coupe yapacağız diye şirinler arabası yaptı cla mercedesin yüz karası
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkdkutalmış

cla ya ne olacak üretimden kaldırsalar bari cla yı çünkü tam bir üretim hatası arka koltuğa insan sığmıyor mercedes sportif küçük şık ve en önemlisi ucuz 4 kapılı coupe yapacağız diye şirinler arabası yaptı cla mercedesin yüz karası

o kadar yakınmayın bizde 1 serisi bmv var o da aynı terane..

mercedeste E serisinin altı..

bmw de ise 3 serisi nin altı hep vasat ürünler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Orijinalden alıntı: mkdkutalmış

cla ya ne olacak üretimden kaldırsalar bari cla yı çünkü tam bir üretim hatası arka koltuğa insan sığmıyor mercedes sportif küçük şık ve en önemlisi ucuz 4 kapılı coupe yapacağız diye şirinler arabası yaptı cla mercedesin yüz karası

o kadar yakınmayın bizde 1 serisi bmv var o da aynı terane..

mercedeste E serisinin altı..

bmw de ise 3 serisi nin altı hep vasat ürünler..

yinede BMW en azından çizgisini koruyor. Mercedes güzelim c serini yamulta yamulta b.k etti bıraktı. iki nesil önceki c serisi 3 ten iyiydi şimdi 3 rakipsiz kaldı. bana sorarsan 5 de rakipsiz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.