Şimdi Ara

Yerli İHA'nın model kitinde son aşamaya gelindi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yerli İHA'nın model kitinde son aşamaya gelindi

Daha önce TUSAŞ tarafından milli imkanlarla üretilen başlangıç ve temel eğitim uçağı Hürkuş'un da model kitini yapan ve dünyanın bir çok noktasına satan Tanmodel, bu kez de yerli imkanlarla üretilen ve halihazırda TSK ve Emniyet Genel Müdürlüğü envanterinde bulunan Bayraktar TB2'nin model kitini satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

Baykar Makina ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilen çalışma kapsamında üretimine hazırlanılan Bayraktar TB2 kiti 360 derece dönebilen kamerasıyla dikkati çekiyor. Gerçeğiyle birebir renkte olduğu belirtilen kit, tamamen renkli kolay anlaşılır kılavuzuyla yapımı kolaylaştırıyor. Detaylı iniş takımı ve yuvasına sahip olan kit ayrıca Roketsan tarafından üretilen ve Bayraktar TB2'ye de entegre edilen MAM-L füzesini de barındırıyor.

74 parçadan oluşan kitin zorluk seviyesi ise 1 olarak belirtiliyor. 287 mm uzunluk, 515 mm kanat açıklığı ve 94 mm yüksekliğe sahip olan kit istenildiği takdirde şeffaf sergileme ayağına da monte edilebiliyor. Kitin 2017 yılının ilk çeyreği içerisinde satışa sunulacağı belirtiliyor.

• ben hala doğuda djı phantom kullanan asker polis görüyorum, koskoca devlet küçük bi drone yapamıyor mu acaba?

• Ana sayfada drone , elon musk ve bir sürü alakasız içi boş haber görmekten midem bulandı. Bu haberleri zaten hürriyetten,milliyetten okuyoruz . Nasıl bir teknoloji sitesi ana sayfasında bir tane ekran kartı işlemci haberi yok ? Yılın en ilginç ilginç haberleri , yok elon musk'ın sevinci , 5 milyon dolar çalan bot ... hayır Eyüp belediyesinin pardus kullanmaya başladığını öğrenmek için mi bu siteye giriyoruz. Dh harbiden de bitmiş bu siteyi ayakta tutan sadece forummuş gerçekten .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaw arkadaş başlık ilgini çekmediyse girip okuma haberi, sanki sana zorla okutturuyorlar haberi ?

daha çok pc-donanım vs haberi yap de ama bunu niye yapıyon deme; bence gayet güzel haberler, hayat sadece teknoloji değil, milliyette denk gelmediğim haberleri burdan görebiliyorum şahsen.

• Okuma sen bunlar bize moral ve gurur veriyor.vatan hainimisin nesin

• insana böyle haberler gurur veriyor. sevindiriyor. böyle haberler olsun yeter ki.
  • Bu zorlu günlerde böyle haberler vermek sevindirici...

• asparagas haber ortada somut hiçbirşey yok
    gösterilen sadece bilgisayar çizimi
    model kiti neymiş
    her model uçak satan yerde bulunan birşeyi senelerdir iha diye ballandırıp
    halkın içini şoğutmak için kullanıyorlar
    yiyen yesin ben yemiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.