Şimdi Ara

2016 yılının en popüler dizi ve filmleri belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2016 yılının en popüler dizi ve filmleri belli oldu 
    2017 için geri sayım içerisinde olduğumuz şu günlerde internet devlerinin yılın "en"leri konulu paylaşımları peşi sıra gelmeye devam ediyor. Sosyal ağların ardından bu kez en önemli dizi ve film platformlarından olan IMDB, 2016 yılının en gözde dizi ve filmlerini açıkladı.

Edinilen bilgilere göre özellikle DC Comics’in aynı adı taşıyan çizgi romanından uyarlanan Amerikan süper kahraman filmi "Suicide Squad" ve benzer çizgide bir başka film olan "Deadpool"un izleyenlerde fikir ayrılığına sebep olduğu belirtiliyor. Öyle ki bazı kullanıcılar karakterlerin performansından ve kurgudan etkilenirken, bazı kişiler ise her iki yapımın da gereğinden fazla abartıldığını ve beklentileri karşılamadığı görüşündeler. 

2016'nın en popüler dizi sıralamasına baktığımızda ise HBO’nun tüm dünyayı adeta kasıp kavuran yapımı Game of Thrones bu sene dikkat çekerken, Netflix'in büyük ses getiren "Stranger Things" dizisi de listenin üst sıralarında kendine yer bulmayı başarıyor. Sizler de 2016 boyunca en beğendiğiniz dizi ve filmleri yorumunuzda belirtmeyi ihmal etmeyin.

İşte IMDB’ye göre 2016 yılının en popüler dizi ve filmleri: 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    2016 yılının en popüler filmleri

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    2016 yılının en popüler dizileri

• Her tıklamada komple sayfayı yenileyen galerilere bakasım gelmiyor maalesef.

Keşke liste şeklinde de paylaşsaydınız...

• Şu olay hiç yakışıyo mu bu siteye?..

• Game Of Thrones reyizdir rakipsizdir.

• Breaking Bad i malesef 2016 da izlediğim için, bu zamana kadar neden izlemedim bilmiyorum. Ne Game Of Thrones nede diğer popüler dizilerin hiçbirinden Breaking Bad deki o oyunculuğun zirvesi olan tadı alamadım. Senaryo desen bambaşkaydı tam tadında bitirmişler ve gerçekten dizi tarihinde gördüğüm en mükemmel finaldi. Replikler bambaşka dizinin tadı hala damağımda unutamıyorum elimde değil. ulan hafızamı kaybettesemde bidaha izlesem dediğim bile oldu ama çoğu insan 2. sezonda sıkılıp bırakıyor popüler dizilerdeki gibi erotik ve ilgi çekici sahneler olmadığından. Game Of Thrones da tabiki çok büyük bir yapım. belkide gelmiş geçmiş en büyük yapım ve popülerliği tartışılamaz sanırım. bakalım gelecek sezon nasıl olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Her tıklamada komple sayfayı yenileyen galerilere bakasım gelmiyor maalesef.

Keşke liste şeklinde de paylaşsaydınız...

Sık sık çöken,reklama boğan ve tıklatan site

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sheff2x

Breaking Bad i malesef 2016 da izlediğim için, bu zamana kadar neden izlemedim bilmiyorum. Ne Game Of Thrones nede diğer popüler dizilerin hiçbirinden Breaking Bad deki o oyunculuğun zirvesi olan tadı alamadım. Senaryo desen bambaşkaydı tam tadında bitirmişler ve gerçekten dizi tarihinde gördüğüm en mükemmel finaldi. Replikler bambaşka dizinin tadı hala damağımda unutamıyorum elimde değil. ulan hafızamı kaybettesemde bidaha izlesem dediğim bile oldu ama çoğu insan 2. sezonda sıkılıp bırakıyor popüler dizilerdeki gibi erotik ve ilgi çekici sahneler olmadığından. Game Of Thrones da tabiki çok büyük bir yapım. belkide gelmiş geçmiş en büyük yapım ve popülerliği tartışılamaz sanırım. bakalım gelecek sezon nasıl olacak.

Better call saul ile devam et

Aynı tadı almak istersen

• Populer oldular ama cogu 5 para etmez tirt filmler..

• Ben lostu çok özlüyorum, kaç yıl geçti ama o lost beni çok etkilemişti. O ortamı o oyuncuları özlüyorum. :(

Dr. shephard, james,kate,hugo,sayid,locke koreli çift, desmond,benjamin vs.

• Dizi Olarak: Sırasıyla Lost başı çeker tartışmasız. Sonra GoT ardından TWD. Şimdi Westworld ve Colony ( josh holloway lost daki sawyer) izliyorum bakalım

• The Walking Dead > Game of Thrones

der giderim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TWD yoktur bu listede ve kesinlikle hakkı da yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Ben lostu çok özlüyorum, kaç yıl geçti ama o lost beni çok etkilemişti. O ortamı o oyuncuları özlüyorum. :(

Ben de 12 angry man'i

• quote:

Orijinalden alıntı: hanımneder

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Ben lostu çok özlüyorum, kaç yıl geçti ama o lost beni çok etkilemişti. O ortamı o oyuncuları özlüyorum. :(

Ben de 12 angry man'i

• içimiz dışımız bilim kurgu oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Habidin

içimiz dışımız bilim kurgu oldu

Türk romantik dramları tercih ediyorsan çıkış solda

• westworld dizi olarak sanırım bu yıl en ilgi çekici dizi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanımneder

quote:

Orijinalden alıntı: sheff2x

Breaking Bad i malesef 2016 da izlediğim için, bu zamana kadar neden izlemedim bilmiyorum. Ne Game Of Thrones nede diğer popüler dizilerin hiçbirinden Breaking Bad deki o oyunculuğun zirvesi olan tadı alamadım. Senaryo desen bambaşkaydı tam tadında bitirmişler ve gerçekten dizi tarihinde gördüğüm en mükemmel finaldi. Replikler bambaşka dizinin tadı hala damağımda unutamıyorum elimde değil. ulan hafızamı kaybettesemde bidaha izlesem dediğim bile oldu ama çoğu insan 2. sezonda sıkılıp bırakıyor popüler dizilerdeki gibi erotik ve ilgi çekici sahneler olmadığından. Game Of Thrones da tabiki çok büyük bir yapım. belkide gelmiş geçmiş en büyük yapım ve popülerliği tartışılamaz sanırım. bakalım gelecek sezon nasıl olacak.

Better call saul ile devam et

Aynı tadı almak istersen

çoktan bitirdim 2 sezonuda 3. sezonu bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

TWD yoktur bu listede ve kesinlikle hakkı da yoktu

katılıyorum 7. sezon ilk bölüm gayet iyiydi ama 2.3.4.5.6. bölümler çok sıkıcıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: North Jon

westworld dizi olarak sanırım bu yıl en ilgi çekici dizi oldu

Stranger things

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.