Şimdi Ara

BioWare Oyunculara Hediyeler Verecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Ubisoft'un 30. yıl ücretsiz oyunlarından sonra BioWare da benzer bir şekilde ücretsiz hediyeler sunmaya başlayacak.

Tecrübeli geliştirici stüdyo twitter üzerinden yaptığı açıklamayla birlikte beş gün ücretsiz bir şeyler vereceğini açıkladı. 19 Aralık tarihinde atılan mesajda yarın başlayacağı yazıyor yani bugüne denk geliyor.

"In the spirit of the season, we're giving away five days of freebies starting tomorrow. Stay tuned."

Muhtemelen bu hediyelerden birisi Mass Effect 2 olacak çünkü sabah saatlerinde oyun kısa bir süre ücretsiz oldu hatta haberini de geçtik ancak tekrar paralı hale gelince kaldırdık. BioWare'dan gelecek hediyeler için takipte kalın.

• Büyük ihtimal origin üzerinden vereceklerdir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • eski serilerden bir şeyler verirler artık !

• Mass effect 1 dlcleriyle beraber verseler güzel olur. Türkçe yaması yapılıyor zaten. Mass effect 2 dlcsiz verirlerse olmaz. Güzel dlcleri var çünkü. Ben bekliyordum şahsen. Çünkü DA:I çıkmadan önce DA: originsi bedava vermişlerdi
  • Dragon age in son oyununu verirseler tadindan yenmez
  • Hediye zaten ücretsiz olmaz mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam bitirmediğim ME oyunu verirlerse çok güzel olur.

• MS3 iyi olurdu :)
  • Mass Effect 2 zaten ücretsiz verilmedi mi ?

• @ ya mass effect 2 vermesinler 3 versinler yada dragon age felan versinler
  • https://www.twitch.tv/bioware

• Şansa bak bende Mass Effect üçlemesini alacaktım. İçimde ön yargı vardı oyunun eski olmasından dolayı sonra demosunu oynadım lan oyun buram buram kalite akıyor. Her şey özenilerek yapılmış kendi dönemi koşullarında en iyilerinden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.