Şimdi Ara

iPhone 8'de Samsung'un ürettiği OLED ekranlar kullanılabilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 8'de Samsung'un ürettiği OLED ekranlar kullanılabilir
    Şu sıralar bazı iPhone 6s'lerin bataryalarında meydana gelen problemle ilgili başlatılan pil değişim programı üzerinde yoğunlaşan Apple, diğer taraftan kapalı kapılar ardında yeni nesil akıllı cihazına dair çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor.

Korea Herald web sitesinde yayınlanan son rapora göre merakla beklenen iPhone 8 hakkındaki ilk detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı. Buna göre Cupertinolu şirketin önümüzdeki sene cihazlarda plastik tabanlı OLED ekran kullanacağı, telefonun ana tasarım hatlarıyla Samsung’un amiral gemisi modellerine benzeyeceği ifade ediliyor.

Apple, iPhone'un 10. yılında sürprizlerle karşımıza çıkabilir 

Yine aynı raporda yer alan bilgilere göre Apple’ın ekran üretimi için Samsung Display’e yüklü bir sipariş verdiği, Güney Koreli şirketin ise yaklaşık 70 milyon ile 100 milyon aralığında kavisli OLED panel üretme kapasitesine sahip olduğu belirtiliyor. Daha önceki iddialarda ise iPhone’un 2017 yılında piyasaya sürülecek "premium" modellerinde 5.5 inç OLED ekran yer alacağı ancak üretim konusunda LG ile anlaşıldığı söyleniyordu.

Diğer taraftan Korea Herald’ın raporunda iPhone 8'de cihazın dokunulan yerine göre farklı tepkiler verebilen yeni algılama teknolojileri kullanılacağı da iddialar arasında yer alıyor. 2017 yılında iPhone’un 10. yılını kutlayacak olan Apple’ın bu yüzden iPhone 7 sonrası akıllı telefonlarda gerek tasarım gerek donanım özellikleriyle büyük değişiklikler yapmak istediği ve kullanıcıların beklentilerinin de bu yönde şekillendiği her geçen gün daha yüksek bir sesle dile getiriliyor.

* Haberde kullanılan görsel temsilidir. 

• 7s yerine iphone x daha güzel durur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaköy_soğancısı -- 19 Aralık 2016; 18:58:18 >
  • 100 milyon adet ekran siparişini samsunga vermişti zamanında öyle bir haber yapılmıştı

• Her alınan iphone ile samsung a para kazandırmaya devam. Apple fanboyları kabullensin artık..
  • Doğru Samsung'a para kazandırıyor. Ama Samsung dan 10 $ aldığını 100 $ a satıyor

• Şu haber en azından 5 defa farklı iPhone modelleri için yapılmıştır.

• Camdi cerceveydi oleddi gerek yok, ipod touch kasasinda cihaz cikartsin :D

• her iPhone öncesi çıkar bu haberler :)
  • Bunlar kavgalı değil miydi yahu? :)

• hep aynı haberler , sonuç aynı anlaşılan çıkana kadar inanmayacağım.

• Şu paylaşimlari görünce aklima EKO geliyor ya komşusu ya adaşi ya bacanaği olsa gerek..benmde okudugum habera göre LG 2-3 firmaya oled üreticek diye okudum burda samsung okuyorum..hangi haberi açsam samsung apple kavga içerisindeler bi bakiyosun işlemci üretiyolar ekran üretiyolar bi bakiyosun apple samsunguculari davet ediyor bi bakiyosun samsung appleyi kücük düşürüyor ulan şu para insani nasilda dönek yapiyor be:)
  • Gereksiz bir yenilik olur kavisli ekran. Zaten mevcut iPhone ları da cebimize koyunca kendiliğinden kavisli ekrana dönüşüyor. Kavisli ekran kullanmak isteyenler bu yöntemle çözebilirler sorunu. Bugün bizzat 2.kez yaşadım oradan biliyorum. Şu anda halen yamuk bakalım bu sefer kaç TL isteyecekler telefonu değiştirmek için dolar kurundan etkilendi mi acaba Apple'ın ücretli değişim programı da...

• quote:

Orijinalden alıntı: karaköy_soğancısı

7s yerine iphone x daha güzel durur
    />

Messenger emoloji ha? Anılarım canlandı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu iphone un olmayacak görselleri varya beni kahkahalara boğuyor.

Birde ciddi ciddi bu tasarımlarla geleceğine inananlar var.
  • yilda en az 3 defa yapilan bu haberden biktik. Apple bile bu kadar dusunmuyordur.

• Kavisli ekrana daha var ya apple 2-3 model sonra çıkarır dünya da ilkmiş gibide reklam yapar bizimkiler de kapışırlar..
  • He yav he...
  • quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

Kavisli ekrana daha var ya apple 2-3 model sonra çıkarır dünya da ilkmiş gibide reklam yapar bizimkiler de kapışırlar..

Apple kavisli ekrana gececekse eger o kaviste ise yaramayan seyler olmaz emin olabilirsin.

Ayrica uygulama magazasindaki hemen hemen her uygulamada o kavise uygun bir ozelligi en kisa zamanda guncellemeyle verir.

Samsung cikarttida ne oldu? Kok uygulamalari haric kavise destek var mi?

YOK...

O zaman bos yapmayiniz.

• iPhone 8'de Samsung'un ürettiği OLED ekranlar kullanılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usta83 -- 5 Şubat 2017; 15:53:47 >
  • Geçen yıl inanmıştım önceki yıl da, şimdi de bu sefer bomba gibi geliyor ana tr de fiyat bazında da bomba gibi olma ihtimali yüksek

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.