Şimdi Ara

Ubisoft bu hafta sonuna özel tam 7 oyunu ücretsiz veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
1.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ubisoft bu hafta sonuna özel tam 7 oyunu ücretsiz veriyor 
    Oyun dünyasının şüphesiz en önemli isimleri arasında yer alan Ubisoft, yaklaşık 7 aylık dönem boyunca pek çok kampanya ile yüzleri güldürmeyi başardı. Ubisoft Club üzerinden klasik haline gelen birçok yapımı bedava dağıtan geliştirici, yıl sonuna özel sürpriz paket sunmayı da ihmal etmedi.

Buna göre daha önce kısa süreli kampanyalarla ücretsiz şekilde verilen oyunları kaçıranlar 15 - 18 Aralık tarihleri arasında 7 adet oyunun tamamını tekrar ücretsiz şekilde indirebilecekler. Ubisoft'un paketinde bir döneme damga vuran ve bazı kullanıcılar için efsaneler arasına giren Far Cry 3: Blood Dragon ve Assassin’s Creed III gibi oyunlar da yer alıyor. 

Fırsattan yararlanabilmek için Uplay hesabınızın olması gerekiyor. Daha sonra uygulama arayüzündeki "News" bölümünden "Get 7 Free Games"e tıklamanız durumunda ilgili yapımlar hesabınıza eklenecektir. İşte kampanya dahilinde ücretsiz sahip olabileceğiniz oyunlar:

• Prince of Persia: The Sands of Time 
    • Tom Clancy’s Splinter Cell 
    • Rayman Origins 
    • The Crew 
    • Beyond Good & Evil 
    • Far Cry 3: Blood Dragon 
    • Assassin’s Creed III 

• zaten bu oyunları sırası ile vermişti ay boyunca. şimdi alayını koymuşlar listeye.

• quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

zaten bu oyunları sırası ile vermişti ay boyunca. şimdi alayını koymuşlar listeye.

Haberde yazıyor zaten bu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

zaten bu oyunları sırası ile vermişti ay boyunca. şimdi alayını koymuşlar listeye.

tamam, diyorum ki niye aynı oyunlar? verdiğin oyunları zaten vermenin anlamı ne?
  • quote:

quote:

quote:

tamam, diyorum ki niye aynı oyunlar? verdiğin oyunları zaten vermenin anlamı ne?

Kaçıranlar için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunlar da 30 dakkalık falandır.

• Bir tek Crew'i kurmuştum Eylül ayında verildiğinde. Gayet güzel bir yarış oyunu. Amerika'nın neredeyse tamamının güzel bir şekilde aktarılmış olması etkileyici. Esasında çok oyunculu yapıda olmasına rağmen bazı modlar hariç tek de oynanabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 17 Aralık 2016; 13:23:43 >
  • bunların şifre sıfırlama maili neden gelmiyor 2 haftadır gelmiyor :(

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Olur mu kardeşim biz her şeyi biliyoruz okumaya ne fayda?
  • Her zamanki gibi bozmuyorsunuz kendinizi ve 1-2 gün geçtikten sonra haber yapıyorsunuz.

• Şimdi bu oyunlar kalıcı olarak mı heasba ekleniyor yoksa belirli bir süresi var mıdır?
    Listede merak ettiğim 1-2 oyun var sadece boşuna indirmiş olmayalım malum akk gerçeği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor Arhentir -- 17 Aralık 2016; 15:54:12 >
  • Başka yere 18 oyun olarak okudum. Üstelik kesinti yapılan resme dikkatlice bakılırsa ismi yazılmamış oyunlarda var. 7 değil 18 adet...

• murdocklawless kullanıcısına yanıt
    yaw benim gibileri icin mesela, hic ishim olmaz, bu oyunlarin varliklarindan heberim bile yok.
    bedava sirke&bal misali indireyim diyorum.
    uygun zamani bulursam bunlardan oynarim belki.
    bu durumda ne ozellikte pc 'im olmali, laptop is gorurmu ?
  • Rainbow six ücretsiz yap da samimiyetini anlayalım
  • içlerinde bir tek whe crew var onuda almıştım geçen verdiğinde ama ekledim tabi hesaba, beleş buldun ye :)

• vermişlerdi zaten şimdi almayanlar için topluca veriyorlar.
    bende hepsi kurulu durumda.

• Ubisoft servisi ne bağlanmıştır hatası alıyorum

• baştaki üçlüyü kaçırmıştım iyi oldu bu :D

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.