Şimdi Ara

En Kaliteli Dosya Kurtarma Yazılımlarından - Nede Olsa Avira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  En Kaliteli Dosya Kurtarma Yazılımlarından - Nede Olsa Avira

Avira UnErase Personal 1.4 (Ücretsiz)

Avira UnErase Personal bir veri kurtarma yazılımıdır. Güvenlik yazılımları ile tanınan Avira firmasının kişisel kullanım için ücretsiz olarak sunduğu bu yazılım küçük boyutu ve kolay kullanımı ile dikkat çekmektedir.

Yazılımın temel işlevi bilgisayar kullanıcılarının sabit disklerinden yanlışlıkla silmiş oldukları dosyaları kurtarabilmektir. Ayrıca virüsler ve diğer zararlı kodların sistem üzerinde verdikleri hasar sonucu silinen dosyaları, yazılım kaldırma araçlarının hatalı silme işlemleri ile kaybedilen gerekli verileri geri getirebilme özelliklerine sahiptir.

Sistemden her ne şekilde silinmiş olursa olsun bir dosyanın sabit disk üzerinden tamamen kaybolabilmesi için kaydedildiği alanın üzerine başka verilerin yazılmış olması gerekmektedir. Yani sizin geri dönüşüm kutusundan sildiğinizi sandığınız dosyalar aslında halen sabit sürücü üzerinde kayıtlıdır (ta ki kaydedildiği alana başka veriler yazılana kadar).

Geri getirmek istediğiniz dosyalar da yukarıda açıklanan temel mantığa uygun biçimde halen sabit sürücüde ise veri kurtarma yazılımları dosyalarınızı kurtarabilir. Avira UnErase Personal yazılımı da bu işlemi gayet iyi yapabilmektedir.

Yazılımı indirip kurduktan sonra yapmanız gereken, kurtarma işlemini yapmak istediğiniz disk bölümünü seçerek, yazılımın kurtarılabilecek dosyaları bulmasını beklemek ve ardından istediklerinizi seçerek işlem yapmaktır.

Yazılımın Hizmet Kapsamı ve İşlevleri :

# Merkezi, geniş ağ destekli veri kurtarabilme (professional sürüm)
    # Desteklenen dosya sistemleri: FAT16, FAT32, NTFS4, NTFS5
    # Sıkıştırılmış dosyaları kurtarabilme (NTFS, NTFS5)
    # Şifrelenmiş dosyaları kurtarabilme (NTFS5)
    # Akışkan dosya verilerini kurtarabilme (NTFS, NTFS5)
    # Aynı ada sahip birden fazla dosyayı kurtarabilme
    # Yerelleştirilmiş dosyaları kurtarabilme
    # Bütünüyle ulaşılabilir sürücüler ve ağ kapsamındaki tüm silinen dosyaları kurtarabilme.

Sadece 400 KB boyutunda ve ücretsiz olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

En Kaliteli Dosya Kurtarma Yazılımlarından - Nede Olsa Avira

Kaynak BEYTEPE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 10 Şubat 2007; 15:02:55 >

• Teşekkürler.
  • Rietveld hocam bana Cd Kurtarma Programlarını Versedin Ya

Saol Çok Güzel Emeğe Saygı
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:DreaM:.

Rietveld hocam bana Cd Kurtarma Programlarını Versedin Ya

Şunu bir dene bakalım.

http://forum.donanimhaber.com/m_7458585/tm.htm

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

quote:

Orjinalden alıntı: .:DreaM:.

Rietveld hocam bana Cd Kurtarma Programlarını Versedin Ya

Şunu bir dene bakalım.

http://forum.donanimhaber.com/m_7458585/tm.htm

SaolNe Yazıkki Paralı 2 ytl İçin para VeremYani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No. 429 -- 10 Şubat 2007; 15:51:06 >

• bunların birinin bulamadığını öteki bulabiliyormu acaba?
  • ya spyspooter die bi program yüklendi benim eski pc ye babam hala silemedi ben içinden çıkamadım. nasıl silicem
  • virüs programı olduğunu biliyorum trojan dağıtıyo her tarafa. çözüm arıyorum sadece
  • sistem geri yükleme dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: metallica__1994

ya spyspooter die bi program yüklendi benim eski pc ye babam hala silemedi ben içinden çıkamadım. nasıl silicem

regeditden spyspooter diye atar çıkacak herşeyi sil sonra git programfilese elle klasörü sil silinmezse güvenli kipte sil
  • teşekkürler kardeş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.