Şimdi Ara

Super Mario Run koşuya hazır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nintendo’nun doğrudan geliştirdiği ilk mobil oyun olma özelliğine sahip Super Mario Run indirmeye sunuldu. Firmanın büyük beklentilere sahip olduğu oyun sonsuz koşu tarzında ve hikayenin bütün ögelerini oyunculara sunuyor.

Sonsuz Koşu

Klasik oyunlarından farklı olarak Mario sağa doğru otomatik olarak koşuyor. Bu bakımdan oyuncuların hamlelerini dikkatli yapmaları gerekiyor. Geç veya ekran basıldığında Mario için her şey çok geç olabiliyor.

Oyunda 6 farklı dünya ve 24 farklı seviye yer alıyor. Her seviye ince ince tasarlanmış ve görsel açıdan zenginleştirilmiş. Oyunun heyecanını kaybetmemesi için bölümlerde farklı yollar ve keşfedilmesi gereken paralar bulunuyor. Bu bakımdan tekrar tekrar oynanabilir.

Ayrıca Bkz.Pixel İstilası: Sade ve zorlayıcı bir bulmaca oyunu

Toplamda 2 saat süren tam tur sonrasında yeni keşifler için başa döndüğünüzde süre de uzuyor. Ücretsiz olan sürümde çok az seviye sunulmuş. Tan oyun için 27TL ödemeniz gerekiyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• İndirdik, oynadık sonraki bölümler için para istedi sildik...

• Yoklukta bile oynanmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 27 tl etmez de androide gelince indirim zamanı alırım.
  • Güzel ama fazla para. Nintendonun indirim yapacağını pek zannetmem
  • Support code uyarısı veriyor.
    Not: Neyse vazgeçtim. Kadırdım telefondan. Galiba geçici olarak ücretsizdi. Micro Genius kartuş ile retro'ya devam. A+start tuşu hilesi ile oyunda kaldığından yerden 3 can ile devam edebiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C18F35D20 -- 16 Aralık 2016; 15:46:33 >
  • ios 8 olan jailbreak ile bütün bölümleri açıp ipa olarak kaydetip paylaşabilirmi acaba ?
    ios 8 den sonra apple datalarıyla birlikte program yedeklemeye izin vermiyo :(

• 24 bölüm 1 günde bitecek bi oyun için 27 tl , tamam iPhonecuyuz ama burjuva da değiliz !!

• iphone 6s plus oyun acilip nintendo logosu gorundukten sonra kapaniyor sorun ne olabilir acaba?

Not: ios 9.3.3 jailbroken

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

İndirdik, oynadık sonraki bölümler için para istedi sildik...

İndirmedik bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tsprotector8 kurup halledildiği söyleniyor deneyin isterseniz

• Cok pahali dedigimde linc etmislerdi, simdi sanirim herkes dedigime gelmis. Yabanci forumlardada insanlarin pek ilgisini cekmedi oyun. Surekli internet istemesi zaten buyuk bir sorun.

• Böyle bi oyunu insanları heyecanlandırarak 15 aralığa kadar bekletip çıkarırlarsa insanların beklentisi yükselir ve umduğunu bulamazsa 1 saat oynar ve telefonunda bile tutmaz siler geçer. Nintendo kendisini tekel sanıyor galiba iOS oyun platformunda 27 tl ye ne programlar var parasının karşılığını veren. Telefonuma indirmedim bile hiç ilgimi çekmedi.
  • Almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -fenom- -- 16 Aralık 2016; 18:51:21 >
  • Süper mario gibi bir oyunu sırf telefonda deneyimlemek için 27 tl verenlerin aklına şaşarım. Onun yerine mehmetçik vakfına mesaj çekerim daha iyi
  • berbat.
    eski mario yu uyarlasalar daha iyiymiş.
  • Bazı efektler, oynanış şekli eskiyi kesinlikle anımsatıyor. Şahsen ben biraz oynadıktan sonra sildim 27 tl verilecek oyun olduğunu düşünmüyorum
  • onun zamanı eskidendi mazide kaldı artık oynanmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

iphone 6s plus oyun acilip nintendo logosu gorundukten sonra kapaniyor sorun ne olabilir acaba?

Not: ios 9.3.3 jailbroken

İp5 8.4 jail var bende de oyundan atıyor

• Cop olmus rezalet
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.