Şimdi Ara

Vestel Venus V3 5580 kutu açma ve ilk izlenim videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
3.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vestel Venus V3 5580 tasarım özellikleriyle dikkat çekici bir telefon. %76.6 seviyesindeki ekran/kasa oranıyla oldukça iddialı görünen telefonu kutusundan çıkarıyor, aksesuarlarına yakından bakıyoru, teknik özelliklerini yorumlarken çalıştırıp yazılım arayüzü, beraberinde gelen uygulamalar, kamera deneyimi gibi konulardaki ilk izlenimlerimizi aktarıyoruz.

• Gm 5plus varken bunu almak olumlu bilemedim. Vestel geriden geliyor.

• Vestel in bir yerden başlaması gerekiyordu. İlk ürünlerinin rakiplerine göre kötü olması normal. Yeni yeni fiyatına göre çok iyi ürünler çıkartıyor. Destek vermek lazım.

• Erdi arka fona uyku müziği koymuşsun yeminle izlerken hafif daldım

• Arka kapak tasarımı ve kalınlığı kötü olmuş.
  • Arayüzün geliştirilmesi lazım. Göze hoş gelmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En eski cihazlarından şimdiye kadar baya gelişim olduğu ortada, kimse 0'dan başlamıyor bu işe, şuanda beğenmesek de inşallah ileri zamanlarda samsung,lg,huawei gibi markalarla yarışacak amiral gemilerini ve fiyat/performans ürünlerini görebiliriz.

• En guncel Android aliyor ve daha iyisi ayni fiyata :
    http://www.hepsiburada.com/general-mobile-gm5-plus-dual-sim-p-TELCEPGM5PD-RG

On kamerasi daha ustun megapikseli olsun flasi da var.

• Kizil ötesi, cikarilabilir batarya, fm radyo vs. herşey tamam ama şu işlemci olmamış. Vestele mesafeli olsam da yine de eger islemci sd olsaydı ciddi ciddi almayı düşünürdüm

• Normalde yazmam ama sırf vestel için ÇÖP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 15 Aralık 2016; 21:49:53 >
  • depolama,işlemci,sanal tuş,kalınlık,cat4,güncelleme muamması eksileri.

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

En guncel Android aliyor ve daha iyisi ayni fiyata :
    http://www.hepsiburada.com/general-mobile-gm5-plus-dual-sim-p-TELCEPGM5PD-RG

On kamerasi daha ustun megapikseli olsun flasi da var.

Onda Kızılötesi, cikarilabilir batarya, fm radyo yok benim için bunlar daha önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yerli çöp ! sene olmuş 2017 kullandıkları işlemciye bak..

vestel kendini geliştiriyor, f/p oranı yükseliyor ama buda olmamış bence..

NOT: gm 5 plus vs diyen arkadaşlar xiaomi diye birşey duymamış sanırım, telefonda referans modeller xiaomi lerdir. şu telefon 900 lira, sd808 işlemcili xiaomi mi 4c 650-700 lira..

• ozgurkimil O kullanıcısına yanıt
    FM Radyo var yazilim ile kapatilmis.

Kizilotesi mi Android en gunceli mi dersen ? Yazilimsal destek derim ...

Senin icin kizilotesi ve FM radyo onemli ise eski telefonlarda var isini gorur .

General Mobile 5 Plus arka kapagi cok kolay cikartilmaktadir . Android One cihazlarin parca bilesenleri kolay tamir edilebilmesi icin .

Vestel kayda deger bir artisi yok . Pratikte sadece kizilotesi var .

Kizilotesi receiver ozelligi de var mi ? Yani ogrenme modu . Cunku bazi cihazlarda klima gibi kumanda edilmesi icin mevcut kumandasindan ogrenme kabiliyeti icin receiver li kizilotesi olmali .

Yuksek ihtimalle yoktur sadece kizilotesi sinyal yollar . Magazalarda hazir indirilebilir veritabanli kizilotesi uygulamalarinda her marka model icin yoktur .

Kasasi kibarlik olarak incelik olsun General Mobile 5 Plus cok ustun ...

Arayuzu saf olmamasi RAM tuketimi Vestel icin kotu .

Android 7 ile gelse idi bari ama Android 6 da kalmis .

• Arka kapak facia olmuş. Metal yada cam bir kapağın maliyeti olsun 10 lira farkederdi.
    Launcher de kötü görünüyor. Adam akıllı bir launcheri firmasıyla anlaşarak kullansalar yada Google'ınkini bile ellemeden kullansalar bundan modern görünür.
    İşlemcinin kötü olması normal tüketicinin pek anlamadığı bir iş. İnternette gezmeye whatsappa hepsi yetiyor.
    Amiral gemisi üretmedikçe MTK'ya da gidilebilir o noktada hata yok aslında.

• Önde Venüs yazısı yerine V harfini kullanabilirler.Arka kısım biraz kaba geliyor göze onda da bir dizayn değişikliği olabilir. Alınabilir olmuş umarım daha da iyi işlerle çıkarlar karşımıza.

• Yerli firmalardan sadece iddialı ekran kasa oranları değil yüksek performanslı ve yazılım desteği olan ürünler bekliyoruz. Mi5 ve ZUK Z2 yerine herhangi bir yerli cihaz tercih edebilsin insanlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genel olarak hiç heyecan verici değil. Öylesine izledim ve geçtim maalesef.

• Hala tuhaf tuhaf modeller çıkarıyorlar ve f/p oranından oldukça uzaklar. Bu şekilde devam ederlerse işleri zor
  • Çöp yazmak için girdim. Yazdım çıkıyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.