Şimdi Ara

For Honor için Sürekli İnternet Bağlantısı Gerekecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Geçtiğimiz hafta söylenti olarak karşımıza çıkan For Honor'ın sürekli internet bağlantısı isteyeceği haberi Ubisoft tarafından doğrulandı.

Ubisoft forum üzerinden bir kullanıcıya verdiği cevapla birlikte For Honor'ın hikaye modunu dahi oynarken internete bağlı olunması gerektiğini duyurdu. Açıklama ise şu şekilde oldu. 

"For Honor'ın daima online bir deneyim olduğunu doğrulayabiliriz. Online olarak yapılan ilerlemenin bazı unsurları hikaye ve multiplayer modları arasında paylaşılır. Oyuncular For Honor'ı oynadıkları her zaman internete bağlı olması gerekecek."

For Honor, 14 Şubat 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak.

• Gereksiz ghost recon wildlands ı bekliyorum allah izin verirse o zamana kadar pro da alıcam.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Korsan koruması için muhtemelen sim citydede olmuştu yanlış hatırlamıyorsam
  • bu oyunu acayip bekliyorum mp olarak beklentim yüksek .. baya güzel

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • watch dogs 2 den de beklentim yoktu ama efsane çıktı bundanda beklentim yok umarım buda efsane çıkar :)

• Yılda bir güzel birşey yapmışsın,Onunda içine et Ubi..En son bunu NFS yapmıştı,Şimdi unutulmuş durumda..
  • multiplayer ı baya zevkli konsolum olsa alırdım pcde uplay oyunu alınmaz
  • Anlamıyorum sürekli online bağlantısı istemesi neden kargaşaya yol açıyor. Oyun zaten mp tabanlı pvp üzerine kurulmuş. Gerçi konu kışkırtıcı olunca galeyana gelinmesi normal..
  • valla yanılmassam alıcagım seviyede bir oyun olmayacaktır.Alırsam ps4üm sürekli nete bağlı ancak gene de bu şekilde bir gereksinimin hele de ülkemiz gibi rezil internet altyapıları olan yerlerde kötü sonuçlar dogurabileceği gerçeği var.Her geçen oyunlarında daha da fazla soğuyorum Ubisoft'tan.Her açıdan berbat bir vizyonları var.Bu oyunun zaten single player modu önemsiz ama bu olay biraz da zaten cok kötü bir hikaye modu oldugnu kanıtlar.
    Sonuç olarak alıp oynamak isteyene saygı duymalı ancak alanların internet baglantıları da sureklı aktif olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Anlamıyorum sürekli online bağlantısı istemesi neden kargaşaya yol açıyor. Oyun zaten mp tabanlı pvp üzerine kurulmuş. Gerçi konu kışkırtıcı olunca galeyana gelinmesi normal..

Benim içinde hiç sorun olmuyor internet bağlatımda sıkıntı yaşamadığım için ama For Honor'ın Single modu da olacak ve internet bağlantısında sürekli sorun yaşayanlar da oyuna 59 dolar verdik Single'i bile oynamıyoruz diye isyan ediyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

valla yanılmassam alıcagım seviyede bir oyun olmayacaktır.Alırsam ps4üm sürekli nete bağlı ancak gene de bu şekilde bir gereksinimin hele de ülkemiz gibi rezil internet altyapıları olan yerlerde kötü sonuçlar dogurabileceği gerçeği var.Her geçen oyunlarında daha da fazla soğuyorum Ubisoft'tan.Her açıdan berbat bir vizyonları var.Bu oyunun zaten single player modu önemsiz ama bu olay biraz da zaten cok kötü bir hikaye modu oldugnu kanıtlar.
    Sonuç olarak alıp oynamak isteyene saygı duymalı ancak alanların internet baglantıları da sureklı aktif olmalı.

Ubisoft'u her konuda suçlayabilirsin ama vizyonsuzlukla asla...Oyun firmaları arasında her zaman yenilikçi öncü olmuştur ha başarılı mı olmuştur orası tartışılır ama hep yeni şeyler deniyorlar çoğu firma gibi aynı oyunları sunmuyorlar insanlara.

• quote:

Orjinalden alıntı: Zarbo257

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

valla yanılmassam alıcagım seviyede bir oyun olmayacaktır.Alırsam ps4üm sürekli nete bağlı ancak gene de bu şekilde bir gereksinimin hele de ülkemiz gibi rezil internet altyapıları olan yerlerde kötü sonuçlar dogurabileceği gerçeği var.Her geçen oyunlarında daha da fazla soğuyorum Ubisoft'tan.Her açıdan berbat bir vizyonları var.Bu oyunun zaten single player modu önemsiz ama bu olay biraz da zaten cok kötü bir hikaye modu oldugnu kanıtlar.
    Sonuç olarak alıp oynamak isteyene saygı duymalı ancak alanların internet baglantıları da sureklı aktif olmalı.</blockquote>

Ubisoft'u her konuda suçlayabilirsin ama vizyonsuzlukla asla...Oyun firmaları arasında her zaman yenilikçi öncü olmuştur ha başarılı mı olmuştur orası tartışılır ama hep yeni şeyler deniyorlar çoğu firma gibi aynı oyunları sunmuyorlar insanlara.

aynen.. r6 siege ile tam bekleneni verdiler ve bu oyunuda deli gibi beklıyorum.. ubisoftu baya beğeniyorum ac ye de çeki düzen vermeleri lazım

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Anlamıyorum sürekli online bağlantısı istemesi neden kargaşaya yol açıyor. Oyun zaten mp tabanlı pvp üzerine kurulmuş. Gerçi konu kışkırtıcı olunca galeyana gelinmesi normal..

Sen nasıl bir oyuncusun,Bu tür şeyler bize çok ters,Düşünsene her oyunun böyle bir sisteme geçtiğini, O zaman işimiz iş..Hadi olsun diyelim,Ben single oynarken internet ya kesilirse,yada sinyal zayıflarsa ki bazı oyunlar en ufak bir düşmede affetmiyor,Direk kapatıyor böyle şeylerlemi uğraşacaz yani..Belki sizin internetiniz süper olabilir,Hiç kesilmeyebilir,yavaşlamayabilir ama herkezi kendiniz ile kıyaslamayın başkalarınıda düşünün...
  • Korsan için korumaysa denuvo kullansınlar. Bunlar resmen dalgaya alıyor işi, hikaye modunu single oynamayıp internet bağlantısıyla oynayacaksam ne diye adı singleplayer bunun?
  • Bu oyun division gibi internet baglantili cikmayacakmiydi, yani internetinde sorun olanlar icin pekte iyi bir haber degil tabikide

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Denuvo parası vermemek için yöntemler bunlar işte almıcaz olucak biticek.
  • 4 sene sonra sunucular kapanınca ne olacak. Ps+ isterse inadına almam. Bu yolla ps+ zorunlu kılmanın yollarını mi arıyorlar acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.