Şimdi Ara

Microsoft: Mac'ten Surface'e geçiş tavan yaptı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft: Mac'ten Surface'e geçiş tavan yaptı

Microsoft son günlerde yayınladığı Surface reklamlarıyla Mac kullanıcılarını hedef almıştı. Görünüşe göre şirket bu amacına ulaşmış durumda. Yazılım devi, Surface Pro 4 ile ilgili Black Friday kapsamında sunduğu bir dizi fırsatın ardından Kasım ayının Surface satışları için en iyi ay olduğunu söylüyor. Microsoft hala satış rakamlarını telaffuz etmiyor ancak şirket her zamankinden daha fazla insanın Mac'ten Surface'e geçiş yaptığını söylüyor.

Microsoft yeni MacBook Pro'nun yaratmış olduğu hayal kırıklığı ve Surface'e geçiş yapmak için insanlara cazip gelen MacBook takas programının meyvelerini topladığını düşünüyor. Şirket yine rakam vermeyi reddetse de "MacBook’u getir Surface’i götür" kampanyasının şimdiye kadar yaptıkları en iyi şey olduğunu iddia ediyor.

Ayrıca Bkz.Apple'ın seçimi ile 2016 yılının en iyi oyunları ve uygulamaları
    Microsoft, Surface satışlarının yanı sıra yeni "Surface Book with Performance Base" modelinin satın alınabileceği ülke sayısını da genişletiyor. En güçlü Surface Book şu anda Avustralya ve Yeni Zelanda'da mevcut durumda. Önümüzdeki çeyrekte Avusturya, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, İsviçre ve İngiltere'ye ulaşacak. Şirket, hepsi-bir-arada bilgisayar modeli Surface Studio'nun ise ABD dışında piyasaya sürülüp sürülmeyeceği konusunda henüz bir açıklama yapmış değil.

• Al abi bi snickers ye...

• Hangi tavan bu tavuk kümesi tavanı mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gücüm yetse bir an düşünmem fevkalade bir cihaz.

mac alacak bütçem olsa kesinlikle surface alirdim

• Yav he he adamlar üretime yetişemiyor 1.5 ay sonrasına sıra veriyor bunlar hala kendi kendine gelin güvey oluyor. İyi yada kötü tartışılır ama hayvan gibi satıyor şu an mac'ler

http://mashable.com/2016/11/09/macbook-pro-sales-report/#QEUdaeGS2OqK

• İzmir'de iken merak edip arkadaştan alıp kullanmıştım. Microsoft'un Windows ve Office'in kaymağını yemek dışında on yıllardır hiçbir işe yarar şey üretmediğini düşünürken Surface beni kendine hayran bıraktı. Editörlük mesleği boyunca uzun yıllar boyunca Mac de kullandım ama Surface'in bıraktığı deneyim apayrı oldu. Açıkça söylemek gerekirse Lumia faciasından sonra Microsoft'dan gerçekten böyle işe yarar bir donanım beklemiyordum. Param olsa lapatid'in de dediği gibi bir saniye düşünmeden alacağım bir cihaz.

• Yeni Macbook'lar internet siparişi rekoru kırdı haberi varken bu haberi görünce şaşırdım.
  • arkadaşlar heves etmeyim o cihazların okadar para edecek durumu yok..

• Microsoft'un beyni mavi ekran hatası veriyor , ne tavanı ?
  • ulan macbook olmuş karaborsa adam diyor hayal kırıklığı.

• Hepiniz sadece kağıt üstüne bakıyorsunuz. Açıkçası Microsoft un mükemmel servis hizmetini dünya genelinde sunduğunu zannetmiyorum. Ürünlerinin çoğunda bir çok sıkıntı olduğu söyleniyor.

Ve Microsoft güncelleme desteği vereceğini söyleyip sürekli vazgeçen bir firma. Açıkçası hiç sevdiğim bir firma değil.

Yaptıkları güzel gözüküyor fakat alındığında aynısı olmuyor...

Şuan Mac alacak param olsa,gider Mac alırım. Apple sevdiğimden söylemiyorum. En azından malının arkasında duran bir firma. Sıkıntı oldu mu müşteri hizmetleri de iyi.

Fakat diğer alternatif olarak,Dell XPS serisi de çok güzel:)

• Zügürt tesellisi

• Bu konuda Microsoft Haklı, yani Mac'e vereceğim parayı Surface'ye geçiş yaparı.

• Son güncelleme ile WiFi bile çalışmıyor kalkıp Mac'e mi laf atıyor şimdi Microsoft? Şaşırdım çünkü Surface kullanan sadece 1 kişi gördüm Almanya'da. Mac içinde Windows kullanan gördüm zorunda kalan öyle yapıyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yani eskiden yuzde 0.5 civarinda gezinirken bu ay yuzde 0.8 ile tavan yapmis olabilir sonucta. 'tavan yapti' yerine net rakamlarla konussalar daha rahat goruruz durumu. ofiste de sudanli birinde surface var, gelmis benim macin ekranina dokunuyor, 'not touch haha ha' yapiyor. hey yarabbim dedim.

• bi türkiyeye gelmedi şu alet
  • quote:

Orijinalden alıntı: WB

Zügürt tesellisi

WhiteBeard

• Surface Pro3 almistim ilk ciktiginda ve sonrasinda 3 ay onceki Amerika gezimde de bana ucretsiz Surface Pro4 degisimi yaptilar . Garanti surem de uzatilmis oldu gerci uzatilmis garantili idi .

Surface serisi marjinal siradisi cizgisi ile kendisinden sonra bircok firma taklidini cikarmaya basladi yillardir .

Surface Studio da masaustu leri icin bir devrim diyebilirim.

Haliyle Apple in kiytirik AMOLED ekranli klavyesi ciddi manada yenilikci degil.

• kadirirdem kullanıcısına yanıt
    bence de.
  • para olsa mac değil surface alırdım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.