Şimdi Ara

5TL'ye 100KM gidecek otomobilin hikayesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yavru Vatan'dan gelen yerli otomobil, sadece 5TL'lik enerji maliyetiyle 100Km gitmeyi vaad ediyor. Peki bu otomobil nasıl ortaya çıktı, fikir kimden geldi ve süreç nasıl gelişti. Tüm detaylar ve dahası videomuzda. 

• Bu elektrik mantığı ile karavanlar efsane olucak.Yürüyen evler tarihimi geliyor ney :)

• Dur daha bekle,bizim vergili otomuzda çıksın bak gör.BOR'la gidecek BOR'la.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teneke1236737 -- 12 Aralık 2016; 19:8:38 >
  • Hayali olan ve gerçekleştiren insanların karşısında saygıyla eğiliyorum.

• Biz yapamıyoruz bari onlar yapsın zamanında devrimi durduların şimdi bize bu serbestliği vermeside arkada bi iş varmı dedirtiyor

Not:geliştik amerika bizden korkuyoda ondan demeyin saçmalamayın

• Bu kadar deneyimsiz, bilgisiz, iki kelimeyi bir araya getiremeyen adamla mı röportaj yaptınız?

Hayır adamda sorularınız cevapları yok, kafadan sallıyor. iki lafından ikisi günsel ailesi.

Bence çöp.

(Röportaj yapılan kişi çöp onu demek istiyorum belki araçta çöptür bilmiyorum o yüzden araca çöp demek için erken. Seri üretime geçtiğinde ülkemizde 25 bin lira üstü olursa bence yine çöp. Kıbrıs yavru vatan diyoruz ama gidipte rumlarla birleşiyorlar. O yüzden asla uygun fiyatlı olmaz. Kıbrısta üzer bizi. 74ü unuturlar, onlar için kimin canını verdiğini unutup satarlar bizi rumlara. Bakalım.. Hele bi2018 gelsinde..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Wiggle -- 13 Aralık 2016; 2:40:05 >
  • 0:14'te "Yavru Vatan" deyince adam neredeyse patlayacaktı.

• Baştan söylüyorum amacım asla kötülemek değil umarım yanılıyorumdur.Tanıtıldığı günden beri takip ediyorum.Şuan mevcut uğraşımda elektrikli araba zaten.Ama bu araba Pr çalışmasından başka birşey değil.İçinin bir tane bile görselini bulamazsınız bırakın içini arabanın yürürken bir tane videosu bile yok.

Herkesin hayalidir bir yerli araba ama bunun böyle bir üniversitenin veya bir ailenin reklamı amaçlı kullanılması canımı sıkıyor.Umarım haksızımdır.

Ayrıca Erdi ve Mesut Abi ekip olarak emailde attık bizim arabayı bizde sizlere anlatmak istiyoruz Gel abi misafirimiz ol istediğin soruyu sor incele ayrıca bizim arabaya binip sürmek serbest.Bide bizim arabamıza bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lost.dark -- 12 Aralık 2016; 20:52:47 >

• Bence çok güzel bir tasarıma sahip. Ben ön kısmını daha çok beğendim. İnşallah seri üretime çıkar ve araba ulaşılabilir fiyattan satın alabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

Dur daha bekle,bizim vergili otomuzda çıksın bak gör.BOR'la gidecek BOR'la.

Bor'u arabaya koyup ziyan etmek yerine ekmek arası bor yapıp yiyebiliriz hem karnımız doyar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

Dur daha bekle,bizim vergili otomuzda çıksın bak gör.BOR'la gidecek BOR'la.

Bor'u arabaya koyup ziyan etmek yerine ekmek arası bor yapıp yiyebiliriz hem karnımız doyar.

Olur Hocam,o zaman benden size 2 bor suyu da hediyem olsun.

Afiyet Olsun.

• 5TL'ye 100KM gidecek otomobilin hikayesi

Ön kısmını bu arabaya benzetseler biraz daha yakışıklı olabilirdi. Ancak yine de takdir ettim. Biz yapamadık onlar yapsın bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Ön kısmını bu arabaya benzetseler biraz daha yakışıklı olabilirdi. Ancak yine de takdir ettim. Biz yapamadık onlar yapsın bari

Farlar ve ızgara tasarımı kopyala yapıştır.
    Bence çöp.

• Bizimkilerin yaptigi araclar go kart arabalarina benziyor bu adamlar ciddi ciddi araba yapmis.Tebrik etmekten baska birsey yakismaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Wiggle

quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Farlar ve ızgara tasarımı kopyala yapıştır.
    Bence çöp.

Benim paylaştığım arabayı kast ediyorsan Acura Canada diye bir otomobil. Günsel'in bu otomobilden esinlenme olduğunu sanmıyorum. On ızgara hariç çok da benzemiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeeMoo

Bu elektrik mantığı ile karavanlar efsane olucak.Yürüyen evler tarihimi geliyor ney :)

Ne alaka açıklar mısın?

• Soruları cevaplayan arkadaş gerçekten çok iyi cevaplar vermiş, hiç bir halt bilmeden bir şeyler anlatmaya çalışan insalardan bıkmıştım son zamanalarda. Erdi abi zaten tartışılmaz, araç için yorum yapmıcam fakat gerçekten hırslı ve realist bir ekip gördüm ben
  • başarılar dilerim
    araç esinlenme olayına gelince çok çeşit var ve illaha esinlenmeden bir araç yapılsa bile bir diğerine benzeybiliyor

• BMW i8 le zaten 2TL yakıyoruz,boş işler bunlar:))

• Boş iş diyenler var kafayı yiycem. Bence artık cep küreği diye bişe icad edilmeli. Şuraya boş yorum yazanların ağzına vurmak istiyorum o kürekle.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.