Şimdi Ara

Justice League 2 ertelendi: Önce Ben Affleck'in Batman filmi gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Justice League 2 ertelendi: Önce Ben Affleck'in Batman filmi gelecek
    Batman v Supeman ile temelleri atılan DC sinematik evrenini kurmaya devam eden Warner Bros, daha önce 2020 yılına kadar çıkacak DC filmlerinin takvimini açıklamıştı. Bu takvime göre, DC'nin sevilen kahramanlarını bir araya getirecek Justice League filmlerinin ilki 17 Kasım 2017'de, ikincisi ise 14 Haziran 2019'da vizyona girecekti. Ancak Warner Bros bu takvimde değişikliğe gitme kararı aldı.

Warner Bros'un bu değişiklik kararının sebebi ise vizyon takvim hazırlandıktan sonra çekilmesine karar verilen yeni Batman filmi. Ben Affleck'in yöneteceği yeni Batman filmi için hazırlıklarını sürdüren Warner Bros, bu filme yer açmak için Justice League 2'yi erteleme kararı aldı. Böylece The Batman adını taşıyacak film Justice League 2'den önce vizyona girecek.
     Justice League 2 ertelendi: Önce Ben Affleck'in Batman filmi gelecek
    Warner Bros yapılan bu değişiklik sonrası The Batman ve Justice League 2 için yeni vizyon tarihleri açıklamadı ancak The Batman'in Justice League 2'den boşalan 14 Haziran 2019 tarihini devralacağı tahmin ediliyor. Justice League 2'nin ise 2020'ye ertelenmesi bekleniyor.

Zack Synder'in yönettiği ilk Justice League filmi ise önümüzdeki yıl sinemaseverlerle buluşacak. Başrollerinde Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa ve Amy Adams'i izleyeceğimiz Justice League (Adalet Birliği: Bölüm 1), 17 Kasım 2017'de vizyona girecek.

• Hepsi birbirinden ucuz filmler, kurguya dair ufacık bir estetik yok. Hikaye yok, konu yok.

Abuk subuk dostluklar, düşmanlıklar. Kezban kezban hareketler, son model özel efektler bol aksiyon bu kadar...

• Ah DC ah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalitesiz filmler serisine çevirdi işi dc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hic umursamadim, ertelense nolur ertelenmese nolur, ozellikle suicide squad garabetinden sonra dc umutlari sondurdu, yeni batman filmi icinse ben affleck'ten birsey olmaz, iyi bir oyuncu degil kesinlikle, zaten batman de itici bir karakter, onceki uclemede kotu karakterin kaitesi kurtarmis durumu hep..

• Oyunlardan sonra şimdi sıra filmlere geldi.

• Nasılsa yılda 20 süper kahraman filmine alıştık hiç problem değil

• Nerede o eski batman üçlemesi.

• son 3 lemedeki karaktere noldu batmana adam çok da güzel yakışıyordu bu ben afflec nerden çıktı

• BEN AFFLECK ULAAANNNN!!!!!!!!!!!
  • Yorumları okuduktan sonra emin oldum bu filme gidilir

• quote:

Orijinalden alıntı: eulogy

Hepsi birbirinden ucuz filmler, kurguya dair ufacık bir estetik yok. Hikaye yok, konu yok.

Abuk subuk dostluklar, düşmanlıklar. Kezban kezban hareketler, son model özel efektler bol aksiyon bu kadar...

Ben de katılıyorum arkadaşa. Çocukluğumuz Bu çizgi romanları okuyarak geçti. Hakkını veren filmler izlemeyi istemek en doğalı

• Nasıl eleştiri yapıldığını bilmesek
    Yazdıklarınızı eleştiri diye inandıracaksınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gimli Bronzebeard

Nasıl eleştiri yapıldığını bilmesek
    Yazdıklarınızı eleştiri diye inandıracaksınız

Yazdıklarımız film eleştirisi değil 40 iq.

Yazdıklarımız film hakkında, haber hakkında bizim fikrimiz.

Seve seve* katlanacaksın.

• Hepsi birbirinden ucuz filmler, kurguya dair ufacık bir estetik yok. Hikaye yok, konu yok. Abuk subuk dostluklar, düşmanlıklar. Kezban kezban hareketler, son model özel efektler bol aksiyon bu kadar....

Bende eleştiri sanmıştım bunu kusuruma bakma..

Bu cümlenin değerini şimdi anlıyorum resmen aydınlandım bu değindiğiniz noktalar çok önemli bende düşünüyordum bu filmde ne yok diye özellikle o Kezban hareketleri ayrıntısı beni benden aldı. Bence bunu zack snyder'a yollamalıyız en azından JL'deki Abuk subuk dostluklar, düşmanlıklar. Kısmını düzeltse 1m hasılatı geçer

Foruma bu tarz cümleleri okumak için giriyorum bence çok değerliler umarım bizi aydınlatmaya devam edersin ayrıca bizde çevremizi bu tarz cümlelerle eleştirirsek( pardon bu eleştiri değildi) dünyayı daha iyi bir yer haline getirebiliriz
  • Son olarak paylaştığın bu değerli bilgidekihttps://tr.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem şu kısmı kendinde uygularsan. (Örneğin bir argümana cevap verirken, argümanı eleştirmekten ziyade, argümanı ortaya atan kişinin alakasız bir özelliğini gündeme getirerek fikirlerini çürütmeye çalışmaktır.)

Alakasız özellik 40IQ oluyor sanırım gerçi siz daha iyi bilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gimli Bronzebeard

Son olarak paylaştığın bu değerli bilgidekihttps://tr.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem şu kısmı kendinde uygularsan. (Örneğin bir argümana cevap verirken, argümanı eleştirmekten ziyade, argümanı ortaya atan kişinin alakasız bir özelliğini gündeme getirerek fikirlerini çürütmeye çalışmaktır.)

Alakasız özellik 40IQ oluyor sanırım gerçi siz daha iyi bilirsiniz

Oldukça basit.

"Azalarak bitin" ve "sanane" gibi argümanlarla benim haber hakkımdaki fikrim yerine beni eleştirmeye çalışan insanı alıntılıyorum.

Adamın yorumunun konusu benim. Haber değil, film değil benim.

Kaldı ki ben yine de kendisine benim üzerimde konuşmanın aptalca olduğunu belirtmekle kalmadım, hangi filmimin neden olduğunu da açıkladım.

Bn de kendisine (madem beni konuşuyor) anlayabileceği dilden cevap verdim.

Hiç boşuna uğraşmayın, adamın yorumunun mantıkla, akılla bağdaşan bir tarafı yok. Öyle saçmalıyor işte.

Örneğin bugün halep'teki gelişmeler çoğu insanca medyadan, haber sitelerinden takip ediliyor. Sen de gelişmeler hakkında fikrini söylerken biri sana çıkıp "sanane" diyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 13 Aralık 2016; 19:39:35 >

• eulogy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, ''okuduğunuanlamadakıtinsan'' olduğunu tekrardan belli ettiğin için
    Burada yönetime de selam olsun.
    Benim mesajımı silen, ama üstteki kendini bilmezin, eleştiriyi hakaret etmek olarak algılayan şahsın mesajını silmeyen yönetime.
    Ben 40IQ ile mutluyum, senin gibi kendisini zeki gören saygısızlardan olmaktan iyidir

Anlamazsın diyerekten; hem arkadaşa hem de yönetime amme hizmetimiz olsun.
    (Kaldı ki ben yine de kendisine benim üzerimde konuşmanın aptalca olduğunu belirtmekle kalmadım, hangi filmimin neden olduğunu da açıkladım.)
  • Süperman çok op arkadaş bu karakteri hiç yokmuş gibi silmek lazım adı üstünde süper her şeyi varlan adamın
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

BEN AFFLECK ULAAANNNN!!!!!!!!!!!

Christian Bale i izlemedin heralde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.