Şimdi Ara

Xiaomi 12 Aralık'ta yeni elektrikli aracını tanıtacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi 12 Aralık'ta yeni elektrikli aracını tanıtacak

Çinli tüketici elektroniği şirketi Xiaomi, gelecek hafta bir elektrikli araç daha tanıtabilir. 12 Aralık tarihli davetiyeler şirketin yan kuruluşu MIJIA tarafından medya kuruluşlarına gönderildi. Davetiyede yer alan lastik izleri ise bu spekülasyonların ana kaynağını oluşturuyor.

Xiaomi daha önce, MIJIA ile birlikte ilk elektrikli aracı QiCycle'yi piyasaya sürmüştü. Şirketin elektrikli scooter veya bisiklet dışında yeni bir araç tanıtma ihtimali düşük olsa da görseldeki lastik izlerinin ebatı akıllara Xiaomi'nin bir sürpriz yapabilme ihtimalini getiriyor.

Ayrıca Bkz.Apple, CarPlay ile uyumlu modeller listesine 50 yeni araç ekledi
    Xiaomi, ürünlerini çeşitlendirmeye yönelik çabalarını sürdürmeye devam ediyor. Çinli elektronik şirketi şimdiye kadar akıllı telefonlar, akıllı telefon aksesuarları, dronlar, televizyon üniteleri, hava temizleyiciler, Bluetooth hoparlörler gibi bir dizi ürün çıkarmayı başardı. Elektrikli bisiklet kendi kategorisindeki tek üründü ve 12 Aralık'ta duyurulması beklenen araç bunun ikinci versiyonu olabilir.

Detaylar gelince, yaklaşan ürünün (ki bu görünüşe bakılırsa bir elektrikli araç olacak) ABS kilitleme önleyici frenler, cruise kontrol ve daha fazlası gibi özelliklere sahip olacağını biliyoruz. Tam olarak neyle karşılaşacağımızı görebilmemiz için 12 Aralık'ta gerçekleşecek etkinliği beklememiz gerekecek.

• Bosuna cinin apple'i demiyorlar...

Calisan adamlar gunu gelince her seyi basarir....

Yakinda çinde bizi kiskanacak Almanya dan sonra...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hali hazırda ürettikleri cep telefonunu kullanıyorum (xiaomi mi note)resmen yok böyle birşey kalite,performans,yazılım efsane.Adamlar resmen kötü mal üretmiyorlar,helâl olsun.

• Ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Bu firma daha çok kazanmalı.

• bir bu eksikti buna da girişin
  • Bu markanın geleceği parlak yaptıklarını insanlar beğeniyor.

• don üretsinler donlarını bile alır giyerim. en sevdiğim marka. Philipsten sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortune1905

Bosuna cinin apple'i demiyorlar...

Amerika'nın Xiaomi'si apple.

• O lastik izleriyle traktör tanıtabilir ancak. Otomobil lastiği öyle olmaz

• Bunun aracina guvenip te binilmez

• fortune1905 kullanıcısına yanıt
    CEO ları tv ye çıkıp ''amacımız kar etmek değil 0 marj ile telefon satıyoruz, 10 milyar telefon satsak da kar etmiyoruz'' diyen bir şirketin batması söz konusu olamaz zaten sanırım, başarılarının devamını dilerim.
  • çinliler için 10 yıl önce ne konuşuyorduk, şimdi ne konuşuyoruz.

biz de bu süreçde ortadoğu pisliğine battık hamdolsun...
  • Bu şirket geleceğin en büyüklerinden olacak. Global pazara daha çok yayılırsa daha da çabuk büyür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithrandir24

CEO ları tv ye çıkıp ''amacımız kar etmek değil 0 marj ile telefon satıyoruz, 10 milyar telefon satsak da kar etmiyoruz'' diyen bir şirketin batması söz konusu olamaz zaten sanırım, başarılarının devamını dilerim.

aynen fiyatları uygun.. ve de kaliteli ürünler..

teknoloji de doğru hamleleri yaparsan her zaman kazançlı çıkarsın
  • quote:

Hocam daha bunun LeEco su da var nio suda var adamlar cidden ele geçirecek gibi piyasayı LeEco faraday future Atieva (Yeni adı: Lucid Motors) gibi firmalara yatırım yapıyor nio ceo su ep9 daha başlangıçtı bmw audi mercedes kalitesinde toyota fiyatında suv çıkartacağız dedi yani dediğiniz gibi adamlar çalışıyor ilerde almanları ezebilirler bence elektrikli otomobil piyasasında çinliler ile amerikalılar götürecek işi. Birde habere gelirsek bence elekrikli atv tanıtacaklar lastik izi otomobile benzemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2673E0F4 -- 11 Aralık 2016; 17:22:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Twsbi580

quote:

Hocam daha bunun LeEco su da var nio suda var adamlar cidden ele geçirecek gibi piyasayı LeEco faraday future Atieva (Yeni adı: Lucid Motors) gibi firmalara yatırım yapıyor nio ceo su ep9 daha başlangıçtı bmw audi mercedes kalitesinde toyota fiyatında suv çıkartacağız dedi yani dediğiniz gibi adamlar çalışıyor ilerde almanları ezebilirler bence elektrikli otomobil piyasasında çinliler ile amerikalılar götürecek işi. Birde habere gelirsek bence elekrikli atv tanıtacaklar lastik izi otomobile benzemiyor.

aynen hocam bir sürü çin firması var kaliteli üretim yapan... mesela ben şuan meizu marka telefon kullanıyorum harika... hemde sudan az pahalı :) 120 dolara almıştım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Twsbi580

quote:

aynen hocam bir sürü çin firması var kaliteli üretim yapan... mesela ben şuan meizu marka telefon kullanıyorum harika... hemde sudan az pahalı :) 120 dolara almıştım

Hocam son senelerde bir şey oldu bunlara ters mühendislikle dandik şeyler yapa yapa kaliteli iş yapmayı örendiler mesela volvo yu alan gelly lynk&co diye firma aldı güvenlik ve motor alt yapı volvo tasarım gelly nin avrupa bölümünden çıktı çalışan kazanıyor işte darısı bizim başımıza.

• sevdiğim bir firma,Bakalım ne gelecek..

• Yaklaşık son 6 ayda çevredeki arkadaşlara 4-5 tane xiaomi telefon aldım. Bende şimdi redmi note 3 Pro kullanıyorum. Mi click aldım, bir tane xiaomi piston kulaklık sipariş verdim. Xiaomi Powerbank aldım. Xiaominin bir tane ışıklı USB si var onu da aldım. Hepsinden memnunum Allah xiaomi yi başımızdan eksik etmesin Amin

• Her yönüyle takdir edilesi bir firma xiaomi. Kendileri fiyat performasn ürünleri üretiyor. Eminim TR'ye yurt dışından telefon getirip satan arkadaşlar xiaomi'den daha çok kar ediyordur :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.